כבר שאלו, ובכל זאת- בערב עצמו אתם..

assafcohen1

New member
כבר שאלו, ובכל זאת- בערב עצמו אתם..

אצלי כמידי שנה מתכנסים כל החברים- (בצורה מפתיעה תשעים אחוז סטרייטים)- בד"כ פלוס מינוס שלושים איש, מכינים לוח ענק, נותניק ניקוד (כלל קבוע הוא בביתי- אף אחד לא נותן נקודות לגרמניה וישראל. אפס ודוז פואה בהתאמה, לפני בכלל שראינו אותם...), אוכלים ושותים. שנה שעברה הערב היה על טהרת הקינוחים והמתוקים- ולראיה בתמונה. השנה- ערב גבינות
יין וסושי. וזה כמובן- בתנאי שנעלה לגמר. את החצי נראה השנה אני, ידידה ובנזוגי- אם הוא לא יוותר מראש- זה לא בדיוק ה"קאפ אופ טי"
שלו, לשון המעטה. מה אתם עושים?
אה... ומישהו יודע איפה אפשר לשכור מקרן?

Yaniv-DC

New member
מסיבה מספר 2

השנה תערך מסיבת האירוויזיון השנתית השנייה של וושינגטון DC, מה שאומר שבשנה הבאה זה יהפוך רשמית למסורת. גם השנה לאחר חיפושים ארוכים מצאנו מישהו עם DISH NETWORK והזמנו את ה-LATINO PACKAGE הכוללת בתוכה את TVEi, וביום שבת, עם או בלי ישראל, נתאסף יחדיו כ-30 איש. כל אחד יביא מאכלים או משקאות מהמדינה ממנה הוא בה, והאמריקאים - גם ככה הם או גרמנים או אירים במקור, אז הם יוכלו לבחור. מה שכן, פנינו בפנייה רשמית דרך איזשהו מוסד גרמני לערוץ הכבלים הבסיסי MHZ המשדר תוכניות מהעולם להעביר את התחרות. הם מאוד התלהבו, אולם היה מאוחר מדי בשביל זה, אך ככל הנראה, החל מהשנה הבאה בזכות עבדכם הנרצע, האירוויזיון יועבר לעשרות מיליוני אמריקאים ולא רק למנויי dish. זהו.

Yaniv-DC

New member
הכל תלוי למה אתה קורא בית...

אני חוזר הביתה בעוד שבועיים פחות יום

assafcohen1

New member
הבית זה שם.

או שלא. למעשה עדיין לא החלטתי איפה יותר טוב לי- שם או פה. שם שקט לי יותר, רגוע לי, נעים לי. השאלה אם זה מה שאני צריך.

גלעד#

New member
אני לא רוצה להשבית שמחה אבל

הבנתי שבסוף TVEi לא ישדרו את חצי הגמר אלא את הגמר בלבד. ככה שמעתי/קראתי, וזה באמת מעניין אותי שידורי האירוויזיון בחו"ל בתור אחד שאוטוטו הופך להיות קנדי...

Yaniv-DC

New member
אני עובד ביום רביעי

כפי שכתבתי בעבר - סכום הכסף שאני אפסיד אם לא אעבוד אינו מצדיק את הצפייה בקקה ששלחנו.

יאאאאאאאא../images/Emo99.gif

אם יש כאלה כדורי קוקוס עם דגלים אני רוצה לבוא
סתם, אבל נראה ממש יאמי ....זאת חוויה לצפות יחד רק שיש בעיה איתה - כל הזמן מדברים ולפעמים רוצים באמת להתרכז בשידור ובשיר ואי אפשר לסתום פיות לאנשים

Euroboy 2004

New member
איזו השקעה כל הכבוד.....

לפחות אתה תוכל לראות את חצי הגמר אני נוסע לגדנ"ע ואני אראה את זה רק ביום שישי....רררר.....

assafcohen1

New member
שמעתי על השטות של הגדנ"ע

שלכם... אני מאמין שתמצא שם טלוויזיה לראות. ואם לא- לא נורא- יש אירוויזיון כל שנה...

למעלה