..כבר מזמן רציתי לשאול אותכם

twozig

New member
לצערי יש לכולכם מכנה משותף אחד והוא

הזמן הרב שאתם הולכים לבלות בלשכת התעסוקה עם תעודות המכללה שלכם ! אפילו שאני בעיקר פונה לתלמידי ה""מדעים"" שביניכם אני מעוניין להפנות את כל הסטודנטים של שאר המקצועות לחוברת הלימודים האקדמית שפורסמה ע"י מעריב שם ציטטו ראשי משרדי עו"דים מה חושבים על בוגרי מכללות.... אין לי פה שום עניין לתקוף או להיות מותקף אבל לצערי המכללות מוכרות לכם חלום שאינו קיים , איזו הבטחה על השכלה אקדמית שאינה שם, ואתם חייבים להבין שהתואר שלכם אינו מוערך כי האמת והעובדות מדברות בעד עצמן המכללות מקבלות מהמל"ג הנחות ונותנות הנחות (אקדמיות כמובן) לסטודנטים שלה והמעסיקים רובם הגדול בוגרי אוניברסיטה ולעולם לא יקבלו אתכם לעולם להיכל שלהם.... SO WAKE UP PEOPLE

../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif

איפה אתה לומד? איפה אתה עובד?

muglag

New member
אתה מדבר שטויות../images/Emo46.gif

אני לומדת חינוך מיוחד ואפילו שאני עדיין לא סיימתי את הלימודים(שנה אחרונה)כבר עכשיו רודפים אחרי בהצעות עבודה בהלחליףורים(ממלאת מקום)וכו' ועובדה אני גננת שיח.אחרי שאני אהיה בעלת ניסיון של 3 שנים אני אוכל להמשיך הלאה בתכנון וללכתללמוד ייעוץ.מי שבא מממכללה אולי יצטרך לעשות השלמות של שנה שנתיים(תלוי איפה רוצה ללמוד)אבל עדיין אני אהיה יותר בעלת ניסיוןבתחום המעשי ממי שלמידינוך באוניברסיטה זה בטוח.

neko

New member
אתה ממש דביל - בשבוע שעבר

מהלימודים (הבינתחומי, להזכירך) קודם מQA לתכנות. עוד לא גמר שנה שנייה במדעי המחשב (ואפילו לא סיים את הראשונה בהצטיינות), ואין לו שום נסיון חוץ מפחות מחצי שנה QA בחברה הנ"ל. אני מכיר עוד שלושה בלי נסיון בכלל שעובדים בQA, גם שנה שניה, ושוב לא בהצטיינות. ישנם עוד רבים שעובדים בתפקידים אפילו יותר רציניים (מתכנתים), אבל להם יש נסיון מהצבא, אז אני אפילו לא טורח לציין זאת, כי הם היו מתקבלים גם אם בכלל לא היו לומדים. אז מאיפה אתה מוצא את החוצפה הזאת? האם זה באמת מתוך תסכול על השנים שבזבזת בהשלמות? ולא אתה לא טורח לעשות שום דבר אחר בפורום חוץ מלנסות להשמיץ מוסדות ברמה גבוהה? והכי חשוב: איך אתה הולך וטוען מצד אחד שאין מה לעשות עם התעודה של מכללה, ומצד שני בכית לפני שבועיים שבוגרי המכללות מציפים את השוק וגורמים לירידה בהיצע העבודה לבוגרי האוניברסיטאות?

rocket

New member
...........

אם המכללות כל כך לא מוערכות וכל כך לא שוות כלום לטענתך אז למה הן קיימות בכלל ? למה אלפי סטודנטים בוחרים ללכת ללמוד במכללות ? (יש גם כאלה שהיו יכולים ללמוד באוניברסיטה אבל העדיפו מכללה בגלל יחס אישי יותר או בגל עוד דברים שהמכללה מציעה והאוניברסיטה לא) תתפלא, אני מכירה הרבה בוגרי מכללה שהצליחו למצוא עבודה יותר מהר מבוגרי אוניברסיטה . רמת המרצים במכללות היא גבוהה. יש הרבה מרצים שמלמדם במכללה ובאוניברסיטה במקביל, ויש הרבה מכללות שהן שלוחות של אוניברסיטאות ומעניקות השכלה אקדמית ברמה של האניברסיטה. >_< הצלחת להרגיז אותי ..

זורום

New member
קשקשן יקר

תסלח לי מראש שאני בוחר לא להתייחס. שהרי אם הייתי מתייחס, הייתי נאלץ לספר לך על כך שלמדתי גם באוניברסיטאות (ואחת מהן היתה אגרסיבית מאוד ברצונה להפגיש אותי עם ספסל לימודיה), הייתי נאלץ לספר לך שבכל זאת בחרתי מכללה, הייתי נאלץ לספר לך באיזו מהירות מצאתי עבודה, הייתי אולי נאלץ לספר לך בכמה ואיך החברה שמעסיקה אותי רואה לנכון לתגמל אותי, אולי אפילו הייתי מספר לך על ראיונות עבודה שאני עורך למועמדים למשרות אצלי, הייתי נאלץ לספר לך מה אמרו לי ברקאנטי ששוחחתי איתם על לימודי המשך לתואר שני ועוד שלל סיפורי בלהות, שכל כך קטנים על מישהו עם ניסיון עשיר ורקורד מוכח כמו שלך. מזל שאני בוחר לא להתייחס.

twozig

New member
זה בסדר גמור גם בדרבי מוכרים את

הדוגמאות הללו לאנשים שנופלים למשרדיהם. ובכלל אני בטוח שאתה נורא מוצלח אבל אולי גם תספר לנו מה למדת ובמה אתה עוסק ? האם יתכן שאתה דוגמא למהנדס אלקטרוניקה או למהנדס מחשבים בוגר מכללה שנחטף מיד לכשיצא משערי מכללתו? או אולי לאיזה סוכן ביטוח שסיים תואר בביטוח/ניהול באיזו מכללה ומוכר לנו לוקשים?

muglag

New member
נציגת מכללת לוינסקי לשירותך

אני לומדת חינוך מיוחד שנה ד' במכללת לוינסקי ואני לא מתביישת בכך כלל

Aisha

New member
גם אני נציגת אחת המכללות בארץ

תואר ראשון מדעי ההתנהגות so?

P h e n i x

New member
נציגת בית ברל

אצל מי נוצר הרושם הזה? אני מאוד מרוצה מהמכללה שלי בנושא הלימודים.

B r u l e

New member
יש כמה בודדים ממכללות ->

השאר עדיין לא התוודעו לרשת האינטרנט (זה רק בשנה ד').

לא לשים לב למחרחר המריבות:

twozig !!! עוד בחור אומלל ומתוסכל שחושב שאם הוא לומד באוניברסיטה הוא גאון הדור. לכל המתעצבנים: תעבירו כמה דפים אחורה ותיראו שזה הנושא היחיד בפורום ש- twozig יודע לדבר עליו, להביע את דעתו בה או בכלל להשתתף... הוא מנסה לחרחר מריבות כל הזמן בחושבו (לשוא) שאוניברסיטאות עדיפות על מכללות מסויימות... (כמובן שאנו לא מדברים על מכללת טיזי *&%$^$&^ מקלקיליה...) twozig חי בסרט... הוא חושב שהוא גאון... twozig לא יודע... twozig יחפש עבודה כמו כולם...

Y u k k i

New member
....לא לענות למי....?

..כל השירשור הזה בילבל אותי עוד יותר = (

twozig

New member
רבים וטובים חושבים כמוני כולל

מרבית אם לא כל נציגי האוניברסיטאות כאן שמשום מה בוחרים לא לומר את דעתם האמיתית והכנה על המתרחש בין כותלי המכללות אלא משחררים כל מיני חוות דעת מיוזפות אבל בפנים הם יודעים טוב מאד מה המכללות בארצנו הקטנה שוות. בכל מקרה עדיין לא מאוחר מדי, לא נורא, עדיין אפשר לתקן - לעשות פסיכומטרי לשפר בגרויות לחמן גבע וכו ולהרשם לתואר אמיתי ושווה מטעם אוניברסיטה ישראלית מוכרת וכמובן את הפירות תקצרו אחר כך....

twazig , אתה הרי לומד בפתוחה!!!

אז מה הקטע שלך? אתה מתוסכל מהתואר שלך בפתוחה? אתה מתוסכל מזה שלא הצלחת להתקבל לאוניברסיטה רגילה? למה אתה לא שיפרת פסיכומטרי ובגרות והעדפת ללמוד בפתוחה? שתף אותנו מנסיונך

../images/Emo124.gif twazig לומד בפתוחה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

twazig בהודעות נעימות יותר, הודעות שהוא מייעץ על מקום לימודיו (הפתוחה) במקרים אלו הוא נחמד יותר

למעלה