..כבר מזמן רציתי לשאול אותכם

Y u k k i

New member
..כבר מזמן רציתי לשאול אותכם../images/Emo183.gif

..כל מי שכותב פה, הסטודנטים, לומדים באוניברסיטאות..? או שיש גם כאלה שלומדים במכללות? ......משום מה נוצר רושם חזק מאוד שהמילה "סטודנט" הולכת רק עם המילה "אוניברסיטה".. וכל מי שאני מדברת איתו בנושא לימודים גבוהים נוטה להתייחס למכללות של הארץ כמו שהיו מתייחסים למשל למוסד לימודי טיטוא רחובות = (

neko

New member
נציג הבינתחומי בפורום, לשירותיך ../images/Emo8.gif

Y u k k i

New member
השאלה שלי היא האם זו מכללה.

ו.. רק אחד מכל הפורום....? כנראה שצדקתי, אז.

Benjamin Turner

New member
אכן, המרכז הבינתחומי הנו מכללה

נקו הוא בהחלט לא נציג שוכני המכללות היחיד בפורום, ולמען האמת, אפילו אם לא היה כאן ולו נציג אחד לרפואה, הרושם שהתקבל אצלך היה נשאר מוטעה, היות וחלק נכבד ממאכלסי האוניברסיטאות בפורום בהחלט רואה טעם ותכלית בתארים מסויימים של מכללות מסויימות.

T i k t a k i t

New member
../images/Emo45.gif

בדיוק התחלתי לכתוב תושבה אבל כיוון שכבר ניסחת את העניין בצורה יותר מנומסת ... אשאיר זאת כך

neko

New member
../images/Emo6.gif אני לא יודע אם להעלב או לא...

"חלק נכבד ממאכלסי האוניברסיטאות בפורום בהחלט רואה טעם ותכלית בתארים מסויימים של מכללות מסויימות...

Benjamin Turner

New member
קוטר שכמותך ../images/Emo6.gif

תראה, התחלתי לכתוב שכל מאכלסי האוניברסיטאות בפורום בהחלט רואים טעם ותכלית בכל התארים של כל המכללות, אבל אז עלו לי לראש twozig וחבר מרעיו, מכללת שערי משפט וכד'. אגב, סתם לידע כללי, יש לי בת דודה שהחלה ללמוד משפטים וממשל בבינתחומי ואח מבריק ונערץ שמסיים השנה חשמל במכון הטכנולוגי בחולון, כך שממני לא תהיה לך בדרך כלל סיבה להיעלב בנושא (לעומת זאת, לגבי ברית מילה
... אבל לא נפתח כאן דיון, אני מעדיפה לשמור זאת לשנים הקליניות שלי, בהן אוכל להתווכח באופן אינטלקטואלי יותר עם המנתח).

neko

New member
טוב, נו... זה היה חצי בצחוק.

וTWOZIG הוא טרול, לא מייצג (חיפוש מתקדם קצר על ההיסטוריה שלו בפורום מצא אך ורק הודעות אנטי-מכללתיות, לפחות בחודשיים-שלושה האחרונים. ולגבי הברית - בהצלחה... אבל קשה לי להאמין שתצליחי להוכיח דברים שמנוגדים לכל ידע רפואי בסיסי שנצטבר מימי הרמב"ם כולל.

neko

New member
1. כן, זו מכללה פרטית

2. אני לבד (למיטב ידיעתי) מהבינתחומי, אבל יש עוד רבים וטובים ממכללות אחרות באזור.

זורום

New member
גם הזורום (ושאלה לחצילה)

במקריות שכזו -יש לך את שיטת המס על מדיה אלקטרונית? משהו בר-משלוח באימייל?

זורום

New member
../images/Emo32.gifאת המתחצלת אני כבר מכיר (מכאן)

אבל את, מה את לומדת? בסוף נגדל שלושתנו כאן איזו קנוניה מקומית.

אני אני

מתחצלת באה ונעלמת עבודות מייצרת שינה- מהי? לא זוכרת... את השפיות מאבדת ומיקמוני תקשורת לומדת החציל חרוזים חורזת את הזמן לא תופשת למצגת לא מתכוננת אוף

זורום

New member
../images/Emo168.gif

אני בטוח שהמצגת תהיה ברמה ממש כמו זו, החריזה תדביקי את הישבן לכסא זה בדיוק מה שהייתי עושה.

למעלה