כבר מזמן לא היה כזה - מה שיחקתם השבוע?

זה באמת לא לכל אחד. צריך עצבים של ברזל.

זה פשוט נורא מספק להצליח לעשות את כל זה, כי גם אם מצאת דרך אחת שנראת לך מושלמת. תמיד יש דרך עוד יותר מושלמת עוד יותר אלגנטית, עוד יותר מהירה. ה

להצליח משימה על SA בלי לשמור זה פשוט להרגיש כמו רוח רפאים זה נורא מספק.

אגב את גם לא חייבת להישאר עם החליפה בשביל SA כמובן, אבל יותר קל להתגלות
כשאת משאירה מישהו בלי החליפה שלו והוא מתעורר והורס הכול.

amithas190

New member
תחשבו שבהיטמן הראשון לא היו שמירות והשלבים היו בסדר גודל דומ

הצלחתי להגיע שם לשלב 9 מתוך 16 , זה היה מטורף - אתה משחק שעה וחצי , מחסל ומחביא 50 אויבים ואז מת ומתחיל הכל מחדש

סיימתי את היטמן הראשון על הרמה הקשה

הוא משחק מדהים אבל בעיני הוא לא משתווה להמשכים. הוא מאוד בוסרי. השליטה גרועה ואין אחידות ברמת המשימות.

הקושי נבע לדעתי בעיקר מזה שהיה לנו הרבה פחות חופש פעולה.

במשחק הראשון (בניגוד מובהק להמשכים) לא יכולנו לסטות מהדרך שהמפתחים קבעו לעבור בה שלבים.כל סטיה שהיא לא במקום. המשחק פשוט היה מודיע לך שהמשימה נכשלה.

בהמשכים אתה די יכול לעשות מה שאתה רוצה (היטמן 5 זו תועבה אז אני אמנע מלדבר עליו, יש בו ק ניצוצות מהגאוניות של העבר)

אם אתה רוצה לטבוח בהמונים אתה ה יכול, רוצה להמציא דרך מתגנבת משלך? אתה יכול, רוצה לשלב בינהן ? אתה יכול.

לקבל SA זה הכי מספק אבל זה לא חובה.

גם זה שלא היה צייקפוינטס מנע את כל העייפות הזו והניסוי והטעיה שלאורלי אין כוח אליהם. יכולת פשוט לחזור לקטעים המענינים וכל הזמן לנסות דברים יצירתים מאותה נקודה.

אין הסדרה הזו היתה שלמות.

amithas190

New member
אני במשימות האחרונוות בוויצ'ר (לדעתי)...

ברמה 30 ונהנה מכל רגע, זה המשחק הכי טוב ששיחקתי על ה ps4.
&nbsp
יש במשחק בעיה קטנה שאתה עולה ברמה מהר מידי . ככה שמהר מאוד אתה ברמה 30 ונשארות לך מלא משימות ברמה 15 -עכשיו אם תעשה אותן ככה זה יהיה קל מידי ותצבור נסיון על חשבון המשימות הראשיות.
&nbsp
העליתי לרמה הגבוהה כדי להתגבר על זה.
קיבלתי עכשיו את האוזניות (tritton kunai) , אחלה אוזניות ביחס למחיר (200 כולל משלוח), סאונד טוב - שומעים ציפורים וחרקים שלא שמעתי קודם, השתקה יחסית של רעשי רקע מהמאוורר של המכשיר ,וגימור מושקע איכותי מהאריזה ועד למוצר עצמו.
אני צריך לבדוק את איכות הסאונד גם עם מוזיקה במחשב
חסרון יחיד- אם מחברים את האוזניות לשלט - אי אפשר לשלוט בווליום ידנית -רק בתפריט הראשי.

CallMeCavanaugh

New member
באיזו משימה אתה?

אני הגעתי למשימות האחרונות ברמה קצת יותר גבוהה, אבל אני באמת לא השארתי כלום מלבד החיפוש אחרי שיריון הזאב וגם זה רק בגלל באג שיש בקווסט הזה.

amithas190

New member
בדיוק עשיתי את השלישייה הכושלת -איזה דיכאון

הייתי בטוח שאני אוכל להיפרד מטריס- נשארתי בלי כלום :)

CallMeCavanaugh

New member
אין לי מושג על מה אתה מדבר

בבירור עשינו בחירות שונות במשחק, אבל ממה שהבנתי צריך לבחור בין טריס לין, אי אפשר גם וגם.

amithas190

New member
תראה בחרתי בטריס בהתחלה ואחר כך הבנתי שאני רוצה את ין

רציתי לבחור סופית ביניפר אבל זה בלתי אפשרי אם היית עם טריס...
&nbsp
אם אתה אומר לשניהן שאתה אוהב אותן -אכלת אותה - תראה ביוטיוב it takes three for threesome

מישהו 2

New member
האמת שגם אני עשיתי את אותה הטעות כמעט

הקטע הוא שבחלק עם טריס יש לך 4 אופציות להגיד לה בסוף. האופציה הקיצונית זה i love you. למזלי החלטתי ללכת איתה על אופציה אחת מתחת, אני חושב שזה היה - Lets try again אחרי זה כבר אמרתי ליניפר i love u וניצלתי.

אם אתה אומר לה lets try again זאת האופציה הכי טובה, ככה אתה זוכה לראות את הסצנת אהבה שלהם בלי המחויבות לבחור בה חח

amithas190

New member
מה שאתה אומר כבר לא נכון - בפאטצ' האחרון שינו את זה שרק אם

תגיד שאתה אוהב אותה אתה ממשיך למגדלור - אחרת היא ממשיכה

CallMeCavanaugh

New member
אני באמת לא אמרתי לה שום דבר כזה ולא הייתה שום סצינה

חוץ מהסצינה שין עשתה כשהגיעה לקייר מורהן והעיפה את המיטה מהחלון.

amithas190

New member
אחי זה היה מהלב בזמנו רציתי את טריס אבל אחרי כמה משימות עם

ין התאהבתי...
ניסיתי לדבר איתה על טריס ולסגור את זה אבל אין אופציה כזו

עטלפוני

New member
סוף סוף סיימתי את shadow of mordor

ההרחבות היו סבירות (אחת מהנה, השניה קצת משעממת), אבל מהמשחק עצמו מאוד נהנתי, סיימתי את כל הסייד-קווסט האפשריים, שזה מאוד נדיר אצלי.
&nbsp
מה שכן, קצת לוקח הפסקה ממשחקים גדולים לחודש הקרוב, ומנצל את הזמן לקטנים יותר.
&nbsp
מתקדם ב the walking dead (כרגע בפרק השני), ומשחק בעוד שני פלטפורמות (shovel knight ו Guns, Gore and Cannoli). החורף מתקרב, אז הכנתי לי בק-לוג קטן של קווסטים וויסקי (בנוסף לtwd גם lis, king's quest ו book of unwritten tales). זה יעביר את ינואר, ואז נתחיל באטמן או וויצ'ר.

למעלה