כבר לא ישן........ (לכולם)

כבר לא ישן........ (לכולם)

קמתי. אני עדיין חושב קצת על אתמול. לפני שהלכתי נסתכלתי על כולכם בבר: כולם שמחים, צוחקים (וברי שותה) ופתאום הבנתי שזאת אחת התקופות המאושרות בחיי. שבחצי שנה האחרונה לא הרגשתי ככה ושבאמת הכל בזכותכם. היה לי די עצוב ללכת, ועוד חשבתי להתחרט ולחזור פנימה, אבל ידעתי שאני לא אוכל לחזור הבייתה אח``כ, אז נסעתי בכל זאת. אני מודה לכולכם על הזמנים האלה ומקווה שזה אף פעם לא ימשיך להיות ככה. פגשתי כאן אנשים שבחיים לא היתי מתחבר איתם בנסיבות אחרות, ואני חושב שזה ממש מוזר שהצלחתי לרכוש כל כך הרבה חברים חדשים בזמן קצר כל כך. אני לא יודע אם זה מזל או משהו אחר, אבל כל אחד מאיתנו צריך באמת להסתכל איפה הוא נמצא היום ולהעריך את האנשים שאיתם הוא נמצא. יצרנו קהילה חדשה, של אנשים ווירטואלים שכביכול אין להם שום בסיס או שפה משותפת, של גילאים מעורבים ותחומי עניין שונים, והצלחנו לחבר את כולם ביחד, בדבק חזק של חברות וידידות שלדעתי, אין עוד הרבה כמוה. אני מקווה שהתקופה הזאת לא תיגמר, ושההרגשה הזאת תלווה אותי לעוד הרבה זמן, רק רציתי שתדעו שאני אוהב מאוד את כולכם (כן ברי גם אותך, אתה לא צריך להרגיש רע על אתמול - כבר אמרתי לך) ושלדעתי, הקשרים ביננו יכולים להיות הרבה יותר חזקים אם רק נרצה בזה. שוב תודה אתמול על הערב הנפלא, ותודה לכל מי שהגיע, גם מי שאמר בהתחלה שהוא לא יבוא, ואח``כ הפך עולמות בשביל למצוא את הדרך לשם. חתולי, גדל בשנה.

AFRICA

New member
בוקר טוב יא אפס !

מה זה זה? עכשיו קמים?. הלכתי לישון בחמש וקמתי בשמונה לעבודה כדי לממן לך את הרוסי הלבן שלך !!! אחי... צודק !!! זה באמת משהו לא רגיל...זה מעצמה זה מפעל חיים. אולי כל אחד שונה (בטוח) אבל ביחד כולם אותו דבר כולם (רובם) דומים ומתחברים אחד לשני... גם אני הכרתי הרבה חברים חדשים ואנשים באמת מיוחדים, אתה אחד מהם...למרות שאתה רוב הזמן בצבא אבל אתה חשוב לי לא פחות! נפל בחלקי להכיר את מקופלת טורללת השרוטית....זה אחד הדברים הגדולים שקרו לי בתפוז... קיצר לקיצר...מה קורה עם הקרטונים?... יש משהו חדש? שמעתי שיש פנאי פלוס השבוע עם יותר עמודים... זה יותר רך לישון עליו!!! תחשוב על זה...והמבין יבין!!!!

גם אני......

פגשתי כמה אנשים גדולים פה, ולדעתי זה הרבה יותר ממעצמה. זה פשוט נס... כל כך הרבה אנשים טובים, מוכשרים, ובעלי חכמת חיים שיכולים לעזור אחד לשני בכל בעייה שנקלית לפניהם. לדעתי אלה חברים לכל החיים, ואני מאוד מקווה שאני לא טועה פה....

שבלולי....

מיייייייי???????? מיייייייייייי??????????? מייייייייייייייייייי?????????? מייייייייייייייייייייייי??????????????? חולה..... קופלת

מה את חולה יא עיזה?????

בן דוד שלי רגיש קצת למחלות...... אז אני לא אכיר לך אותו.... חוצמזה, הוא יפה מדיי בשבילך, הוא חתיך עולם חחחח ואת שבלולה אחת, את תחנקי אותו מרוב אהבה.... אבל (אבל אבל אבל) אם את באה איתי ועם אפריקה היום בערב לאלנבי, אז אני אביא אותו (אם אני לא נוסע לירושלים בערב) אני צריך קצת שכנוע, אז תעשי קצת מאמץ פעם אחת ותתקשרי אליי.... חתלתולי.. ;-)

שששששששששששששטטטטטטטטטטט`ס

אתה אתה אתה...... אתה...!! שבלולכבר יודע.... אני... ואלנבי.... המממממ.... לא הולך משו משו.. אבל אני.. ובן דוד שלך... הממממ..... זה כבר סיפור אחר.... אז.... הוא ליידך עכשיו...??? חחחחחחח תן לו איזה כמהמיליםטובות עליי.. עד כמה שאני......חמה....אוהבת.......( לא לאחמה במובן הזה יא חרמנים!!) אולי בכל זאת יש מצב למפגש מצומצםהיום.. מה דעתך חמוד????? קופלי

כבר רציתי להזמין אותך לחתונה.....

שלך ושל בן דודי החתיך עולם, אבל אז נודעה לי עובדה חשובה מאוד (והמבין יבין...) הקיצר, אני לא מוכן שתשחקי דוקים עם בן דוד שלי בלי קומיטמנט....

הלו הלו שבלולי פה....

שתוק ותשמיד... את כל. ה....... שששששששט`ס...... אני לא משחקת דוקים עם אף `חד... חוץ משבלולי... האם זהברור לך.....? מה אתה מעליל עלילות?????? האאאא???? זה יפה ככה???? זה מה שהחתלתולה לימדה אותך...? האאאאאא??????

AFRICA

New member
ראיתי ושמעתי

אבל הפנמתי הכל... יאללה תתחילו להרגיע לפני שאני הופך עליכם את המחשב ולא כדאי לכם... 19 אינצ` של מסך על הראש שלכם...לא נעים חיחי

החתלתולה..........

לא בבית.... חוצמזה לא מדברים עליה, זה מובן? עוד לא הייתה חתונה... ;-)

מה לא מובן יא עיזה?????

אמרתי שאת מלכה, תשאלי את שבלולי שלך, הוא יודע בדיוק...

שבלולי.?

הוא לא יודע כלום..... בגלל זה.. אני שואלת אותך..... חיחי....... נווווווו תשובית...!! מיידיתתתתתתתתתתתתתתתת

AFRICA

New member
את מלכה

ואין על זה ויכוח בכלל... החתול צודק בכל מילה שהוא אמר! חולה עלייך ילדונת

AFRICA

New member
שימחה?

המממ אולי יותר טוב...עליזה? חיחי מה את אומרת........?

למעלה