כבר לא יודעת מה לעשות

אהבה 99

Well-known member
אין יכולת להתמודד עם הכאב הזה
הקבוצה הזאת עשתה לי נזק
ממש .
כאילו מרגישה שכולם נגדי
בגלל שאדם הזה הסיט את כולם נגדי
לא במודע
וכולם הפכו לבריאים כביכול
רק אני החולה
אז למה הם שם .
הכל התהפך עלי
ורק שיתפתי משהו
והבנאדם הזה אדם רק אומר
אני מוצלח ...אז אני לא חווה את זה. וזה מה שאני שומעת
אחרי שאני מספרת משהו רגישי שאמרתי בקבוצה שקשור לפדיבקים שאני לא לא תמיד מקבלת מעולם ומה עושים . שוב התכוונתי לתחום החברתי לא מקצועי .
והבחורה פתאום גם מחליטה שפתאום
אחרי שכבר אמרה בעבר שמרגישה שאיזה קבוצה אחרת לא מרגישה רצויה וכן מרגישה מהם לא רצויה
פתאום גם החליטה שכן מקבלת פדביקים מעולם . כך אמרה אני כן מקבלת פדבקים הבעיה היא אצלי שלי .
כולם התהפכו עלי
יש לציין לפני שלא הגעתי בפגישה הקודמת ויכול להיות שהבנאדם התקרב אליהם .
חתיכת מנייאק .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אהבה יקרה,
שומעת כמה את מתוסכלת שחברי הקבוצה רק מתקיפים אותך ולא מקשיבים לך כמו שאת זקוקה..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה התגובות שלהם גורמות לך לאבד בקבוצה הזו אמון..
כמה זה מייאש שכולם אומרים שהם מוצלחים ורצויים, כשאת יודעת שהם מרגישים אחרת..
כאילו הם מייפים את המציאות רק כדי להיראות טוב בפני אחרים..
ואולי את חוששת שבפגישה שלא היית, הקשר ביניהם התחזק ואת נשארת בחוץ..
לא ניתן להסיק מהודעתך האם לקבוצה יש מנחה.. ואם כן, איך הוא מגיב לדברים שנאמרים..
מזמינה אותך להמשיך לשתף..
שלך,
מתנדבת סה"ר

שירה כמים 1959

Well-known member
אהבה יקרה וחמודה, הקבוצה הזאת ככל הנראה חארטה-בארטה, את לא חושבת?... לפי מה שסיפרת המנחות לא מגנות עלייך, לא עומדות במלה שלהן (אמרו שיצרו קשר, ולא יצרו קשר, נכון?... כך סיפרת), לא תומכות בך לאחר הפגיעה הקשה, ועכשיו שוב נפגעת. אולי זה לא המקום בשבילך?...
אני חושבת שבשביל אדם עדין ורגיש כמוך שכל כך מנסה לקום על הרגליים - צריך קבוצה נחמדה, עם מנחים אחראיים שיודעים מה שעושים ושגם אכפת להם.
ויש כאלה.
מה יכול לעזור לך כעת לאט לאט להתאושש?..
חיבוק

שלום אהבה יקרה. קבוצות טיפוליות תפקידן לעזור. כשהן לא מקיימות את תפקידן, כדאי לחשוב על אפשרות לעזוב אותן ולהחליף אותן בקבוצה אחרת, טובה יותר. יחד עם זה, לקבוצות יש מנהלים ומדריכים, וכשהקבוצה לא פועלת היטב אפשר לנסות לפנות לאחראים ולבקש עזרה. מקווה שתצליחי להסתדר עם הקבוצה ועם מצבך הרגשי.

אהבה 99

Well-known member
בסך הכל באמת אני רוצה להתקדם להשתפר בחיים
אבל מה שקרה ממש הוריד אותי למטה
מה בסך הכל רציתי אנשים טובים תומכים ומתחשבים ולא צבועים מנסים להוריד אותי למטה
אני חושבת שאני הייתי הכי בסדר ואני עם הלב שלי שרוצה לתת כל כך טוב נפגשת עם אנשים כאלה זה קשה .

את צריכה לפני הכול לדאוג לעצמך. אם לא תדאגי לעצמך, אף אחד לא יוכל לדאוג לך. תאהבי את עצמך וגם תני אהבה וטוב לאחרים מבלי לוותר על הזכויות החשובות לך, אלא רק במידה שאת שמחה בשמחתם שתגרמי להם. יש אנשים רעים אבל רוב האנשים טובים, אבל מה שנכון הרבה אנשים לא רגישים. מי שלא טוב אלינו לא צריך להיות טובים אליו, אסור להיות רעים אלא צריך למצוא את דרך הפשרה בין טוב ורע. תהיי עם ביטחון עצמי בזכות הכרת אישיותך כאדם ואז לא תצטרכי לפחד מהתנהגויות ומדעות של אנשים אחרים.

אהבה 99

Well-known member
מקווה שתקראו את זה בזמן
הזמינו אותי לשיחה עם המנחות והמדיכה שלהם
בגלל הנושא אולי כדי שלא היו מקרים כאלה עוד
אין לי מושג מה להגיד להם
אני מרגישה שאולי אני הילדה הבעייתי
שלא מסדרת עם אף אחד.
אני מתכוונת ללכת עם הלב להגיד מה שבליבי
עם יש כם משהו לשים דגש בו מוזמינים לכתוב לי פה .

שירה כמים 1959

Well-known member
מקווה שתקראו את זה בזמן
הזמינו אותי לשיחה עם המנחות והמדיכה שלהם
בגלל הנושא אולי כדי שלא היו מקרים כאלה עוד
אין לי מושג מה להגיד להם
אני מרגישה שאולי אני הילדה הבעייתי
שלא מסדרת עם אף אחד.
אני מתכוונת ללכת עם הלב להגיד מה שבליבי
עם יש כם משהו לשים דגש בו מוזמינים לכתוב לי פה .
מעולה. דברי עם הלב!!!
בהצלחה

אני לא יודע מה בדיוק היה בקבוצה ולכן לא אוכל להתייחס בבירור, אבל אני חושב שעלייך להגיד מה ואלו דברים העליבו אותך בנאמר לך ולמה זה העליב אותך, ולבקש שיטפלו בעניין ואולי ידברו עם המעליבים ויבררו אתם מה קרה ולמה דיברו אלייך כך.

למעלה