כבר כמה ימים אני הולך עם ההרגשה

רגע אחד מר יבגני... מתאים לך שהאיש יכנה את אנשי השמאל "חונטה" פעם אחר פעם? האם אתה מסכים עמו שקיימת חונטה בישראל?
כן, יש כאן חונטה של שמאלנים ששולטת בבג"ץ, בתקשורת, באקדמיה ובפרקליטות.
ולדעתי החונטה השמאלנית הזאת תפרה לנתניהו תיקים פליליים בכדי להעיף אותו ממשרד ראש הממשלה.
זו דעתי, אתה יכול לחלוק עליה, אבל אבל אין לאף אחד זכות למנוע ממני לומר אותה.

evglev1

Well-known member
מנהל
רגע אחד מר יבגני... מתאים לך שהאיש יכנה את אנשי השמאל "חונטה" פעם אחר פעם? האם אתה מסכים עמו שקיימת חונטה בישראל?
אגב בפורום הישן היה אחד שעבד בחברת החשמל שכל הזמן חפר והוא בין השאר טען שכתיבה בפורום שקריניהו או מושחתיהו היא עבירה פלילית של העלבת עובד ציבור. אז חברי פורום בעיקר מהשמאל כי הוא היה ימני קראו לו חשמלטור. אז כשאני כתבתי חגיגית שמי שישתמש בביטוי חשמלטור ייחסם, אז אחרי פחות מיממה קיבלתי מייל מהנהלת תפוז שאסור לאיים בחסימה בגלל שימוש במילה מסוימת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ממש נהדר - ממציאים חוקים חדשים תוך כדי משחק , הא ?

איפה חופש הביטוי ?
פלורליזם ?

לי יש דעות מוצקות כלפי השמאל הישראלי ומעוזי הכח שלו בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת , באקדמיה ועוד....אבל הנה נוספה לה גזירה חדשה. חחחח

אבל לא נורא - בינתיים אשחק את המשחק שלו...בינתיים.

זוכר כיצד התמרמרתי כלפיך כשהסכמת לקבל אותו כמנהל ?
היית צריך להקשיב לי בזמן אמת ,כבר אז ידעתי לאן נגיע.
אוי כמה אתה מסכן שחר. ועובדה. אתה היחיד שמשתמש במלים הללו: חונXה, אוטואנטישמים וגויים לעתיד. עובדה, שכל הימנים שכאן אינם מתבטאים כך. וטוב נו. תמיד היה לך שותף שליווה אותך כצל, שחוזר על המנטרות שלך. החתחתול שהולך בעקבות גרגמל. וכדרכו של חתחתול, גם לו אין כל דעה עצמאית ומרעננת. הוא רק חוזר כתוכי על דבריך וכביכול מלבה את האש שאתה מבעיר. פחחחח.
אז מה היה לנו כאן? אדם שחוזר על מילותיו כמנטרה בכל פורום שבו הוא מתיר את פרש המקלדת שלו מבלי שהוא מחדש דבר? כבוד. באמת כבוד. ועל זה נאמר "איסטרא בלגינה קיש קיש קריה" ואתה אכן מהווה את הדוגמא החיה לכך. אין עליך. אז אתה יודע מה? רחמיי עליך קיש קיש. לא תיחסם כי ממילא אין לך שום דבר חדש לומר מעבר לכמה המלים האלה. הבנו. המשך וקשקש וככל שתמשיך בכך כולם כבר ישתכנעו שרק את זה אתה יודע לומר ותו לא.

evglev1

Well-known member
מנהל
אוי כמה אתה מסכן שחר. ועובדה. אתה היחיד שמשתמש במלים הללו: חונXה, אוטואנטישמים וגויים לעתיד. עובדה, שכל הימנים שכאן אינם מתבטאים כך. וטוב נו. תמיד היה לך שותף שליווה אותך כצל, שחוזר על המנטרות שלך. החתחתול שהולך בעקבות גרגמל. וכדרכו של חתחתול, גם לו אין כל דעה עצמאית ומרעננת. הוא רק חוזר כתוכי על דבריך וכביכול מלבה את האש שאתה מבעיר. פחחחח.
אז מה היה לנו כאן? אדם שחוזר על מילותיו כמנטרה בכל פורום שבו הוא מתיר את פרש המקלדת שלו מבלי שהוא מחדש דבר? כבוד. באמת כבוד. ועל זה נאמר "איסטרא בלגינה קיש קיש קריה" ואתה אכן מהווה את הדוגמא החיה לכך. אין עליך. אז אתה יודע מה? רחמיי עליך קיש קיש. לא תיחסם כי ממילא אין לך שום דבר חדש לומר מעבר לכמה המלים האלה. הבנו. המשך וקשקש וככל שתמשיך בכך כולם כבר ישתכנעו שרק את זה אתה יודע לומר ותו לא.
אני תמיד כיניתי את אנשי מערכת המשפט בדגש על המשפט העליון חונטה. ואמנם לא השתמשתי בביטוי אוטואנטישמים אבל קראתי לשמלאנים רדיקאליים כמו אורי אבנרי כשהיה בחיים וגדעון לוי ובוודאי עמירה הס יהודים אנטישמים. אפילו יותר מזה כבר כמנהל כתבתי למנהל אחר שהיה איתי שלדעתי יהודים כמו רוב כותבי עיתון הארץ ראויים לכינוי יהודונים.

ולא מבין מדוע מי שתומך בזוגות מעורבים והיה מתגאה בנישואים עם גוי/ה צריך להיפגע מהכינוי "גויים לעתיד". אמנם למרות שפירגנתי לנישואי לוסי אהריש וצחי הלוי אני לא אוהב את הכינוי, אבל אנשים שבעצמם לא מחפשים בני זוג יהודים ולא מעודדים את ילדיהם לחפש בני זוג יהודים צריכים להיפגע מהכינוי.

ובכלל יש פה אנשים שמבחינת היהדות היא רק דת אז מבחינת בעצם זה שהם לא מאמינים בקיומו של אלוהים הם כבר גויים מבחינתם עצמם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני תמיד כיניתי את אנשי מערכת המשפט בדגש על המשפט העליון חונטה.
במקרה הזה אתה יכול באמת לומר זאת, כי זהו גוף "עצמאי" שאין דרך לחלוק עליו ובידו מופקד כוח רב. לא נשק, זה נכון, אבל האפשרות להעניש אנשים לתקופות מאסר ממושכות גרוע לא פחות, כשהשימוש בה שלא במידה הרסנית לא פחות משימוש בנשק.
ואמנם לא השתמשתי בביטוי אוטואנטישמים אבל קראתי לשמלאנים רדיקאליים כמו אורי אבנרי כשהיה בחיים וגדעון לוי ובוודאי עמירה הס יהודים אנטישמים. אפילו יותר מזה כבר כמנהל כתבתי למנהל אחר שהיה איתי שלדעתי יהודים כמו רוב כותבי עיתון הארץ ראויים לכינוי יהודונים.
בסדר. אבל אתה דיברת על אנשים ספציפיים נכון? גם כאן הדגשת "שמאלנים רדיקאליים" וגם כאן ציינת שמות ספציפיים. אז לגבי קומץ אנשים, אין בעי. תגיד.
ולא מבין מדוע מי שתומך בזוגות מעורבים והיה מתגאה בנישואים עם גוי/ה צריך להיפגע מהכינוי "גויים לעתיד". אמנם למרות שפירגנתי לנישואי לוסי אהריש וצחי הלוי אני לא אוהב את הכינוי, אבל אנשים שבעצמם לא מחפשים בני זוג יהודים ולא מעודדים את ילדיהם לחפש בני זוג יהודים צריכים להיפגע מהכינוי.
גם זה עוד איכשהו בסדר. בוא נגיד: "חצי כוח". ולמה "חצי"? כי כאשר הילד מגיע לגיל הבגרות. הוא נשאל מה יירשם בתעודת הזהות שלו וזכותו לומר "יהודי" או "מוסלמי". כאן הבחירה היא כבר של הילד ושאלה מה יאמר. ברור שבעיקרון, איני בעד נישואין מן הסוג הזה, שאגב, קורים הרבה בארצות הנכר (נכון להיום בעיקר בקרב יהדות ארה"ב - וליואב לימור הייתה תכנית על הנושא הזה) והתופעה נפוצה הרבה פחות פה בארץ, אף כי קיימת. אז נכון, שמבחינה יהודית דתית, האם היא הקובעת מה תהא דת הילד, אבל אצל המוסלמים האב הוא הקובע. אז... יש כאן בעייתיות גם מבחינת שלטונות הדת. שולמית אלוני כתבה על כך, ועשו מזה הצגת תיאטרון שנקראה "סטטוס קוו ואדיס" כלומר: "סטטוס קוו, לאן?" ושם הוצגו טענות "דתיות" כנגד המציאות. אז בין היתר, הוצג שם בן מוסלמי שנישא לאישה יהודיה. כשדנו מה תהא דת הילדים, הוא טענה: "הוא שלי" וגם הוא טען "הוא שלי". וכשהבעל היה יהודי והאישה מוסלמית, הוא אמר: "הוא שלך" והיא אמרה "הוא שלך". או... איסור לקיים תחבורה ציבורית בשבתות. ועל זה נאמר: "אוטובוס עם 50 נוסעים אסור, אבל 10 מוניות עם 5 נוסעים (= 50) מותר. אז לנהג אחד אסור להסיע 50 נוסעים, אבל ל-10 נהגים הדבר מותר.
ובכלל יש פה אנשים שמבחינת היהדות היא רק דת אז מבחינת בעצם זה שהם לא מאמינים בקיומו של אלוהים הם כבר גויים מבחינתם עצמם.
ובכל זאת הם עדיין נחשבים כיהודים. רובם חוגגים את חגי ישראל. רובם לומדים (גם אם לא זוכרים לטווח רחוק) תנ"ך, אלא שאופן הלימוד בארץ הוא גרוע ובמקום שייצרו בקרב התלמידים סקרנות להמשיך וללמוד את הנושא הלאה, משניאים עליו את הנושא (תלוי כמובן מי המורה). אבל בכל זאת... כל עוד אותו אחד ששולל את קיומו של ה"חבר הבלתי נראה", מקיים נישואין עם אישה יהודייה, ומוליד ילדים יהודים (שאולי גם הם לא יאמינו בבונה עולם), הרי שדורות היהודים ימשיכו ויתקיימו. והלוא גם בקרב יהדות אירופה של ראשית המאה ה-20 לא כולם האמינו בבורא, ובכל זאת, הייתה עלייה לארץ של יהודים ציונים שלא חבשו כיפה. וגם מרוסיה, עלו לא מעט יהודים, שאפילו לא נימולו. אז מה? הם שללו את היותם יהודים? כנראה שלא. אז לבוא ולומר בצורה גורפת ש"דווקא ה0מולנים הם גויים לעתיד"? נו באמת. אני מעריך, שגם אתה, יבגני, לא חושב ולא אומר כך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא הבנתי - מותר לי לכתוב את המילה חונxה בהקשר לשמאל או אסור לי ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
|4U|אוי כמה אתה מסכן שחר. ועובדה. אתה היחיד שמשתמש במלים הללו: חונXה, אוטואנטישמים וגויים לעתיד. עובדה, שכל הימנים שכאן אינם מתבטאים כך. וטוב נו. תמיד היה לך שותף שליווה אותך כצל, שחוזר על המנטרות שלך. החתחתול שהולך בעקבות גרגמל. וכדרכו של חתחתול, גם לו אין כל דעה עצמאית ומרעננת. הוא רק חוזר כתוכי על דבריך וכביכול מלבה את האש שאתה מבעיר. פחחחח.
וללא שום קשר אומר כך - הפעם הימין סוף סוף למד את הלקח שלו - את מעוזי הכח של הכנופיה השמאלנית בבג"צ , פרקליטות , תקשורת ואקדמיה יש לאזן מיד ובדיעבד |4U|

הפגיעה בדמוקרטיה תהפוך להיות אנושה אם הימין לא יצליח לנקות את האורוות.

הקומבינות המפא"יניקיות של השמאל חייבות להיות נחלת העבר וזה בדיוק מה שיתרחש כשהימין יעלה שוב לשלטון - אנחנו את הלקח שלנו קיבלנו - לעולם הם לא יקבלו יחס מועדף יותר - הם יהיו כאחד האדם למרות שהם ממש לא מרגישים כך....אנו נעביר אותם תהליך של "צניעות" - דבר שכה חסר באופיים הנכלולי והגזען.

עוד חזון למועד משה....עוד חזון למועד

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
וללא שום קשר אומר כך - הפעם הימין סוף סוף למד את הלקח שלו - את מעוזי הכח של הכנופיה השמאלנית בבג"צ , פרקליטות , תקשורת ואקדמיה יש לאזן מיד ובדיעבד |4U|

הקומבינות המפא"יניקיות של השמאל חייבות להיות נחלת העבר וזה בדיוק מה שיתרחש כשהימין יעלה שוב לשלטון - אנחנו את הלקח שלנו קיבלנו - לעולם הם לא יקבלו יחס מועדף יותר - הם יהיו כאחד האדם למרות שהם ממש לא מרגישים כך....אנו נעביר אותם תהליך של "צניעות" - דבר שכה חסר באופיים הנכלולי והגזען.

חלומות באספמיה. החיה ונראה...

שחר 676

Well-known member
מנהל
הלוואי וילדיך החצי אשכנזים יציגו בפניך את מצג האמת של 'איך הופכים גויים בפועל לעיני אביהם מולידם'. אמן.
אין בושה בשום מוצא - רק גאווה !

הבושה מצויה בקרב יהודונים (יהודים קטנטנים) הסובלים מאוטואנטישמיות סמויה ועודף "נאורות וקידמה" - שילוב אשר מגביר לאללה את תופעת ההתבוללות.

צאצאי קיבלו ומקבלים חינוך פטריוטי עם כבוד למורשת , להיסטוריה , למסורת ולדת אבותיהם מה שמקטין למינימום את ההסתברות שתקוותיך יתגשמו.

אני אופטימי כלפי כל אלו שקיבלו חינוך דומה לזה שהענקתי לצאצאי ופסימי לגבי כל אותם "גויים לעתיד" שרובם המכריע משתייכים אל שבט השמאלנים.

מידי פעם בפעם היהדות מנערת את שולי גלימתה מן הרפש אשר דבק בה ....והמבין יבין |4U|

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אין בושה בשום מוצא - רק גאווה !

הבושה מצויה בקרב יהודונים (יהודים קטנטנים) הסובלים מאוטואנטישמיות סמויה ועודף "נאורות וקידמה" - שילוב אשר מגביר לאללה את תופעת ההתבוללות.

צאצאי קיבלו ומקבלים חינוך פטריוטי עם כבוד למורשת , להיסטוריה , למסורת ולדת אבותיהם מה שמקטין למינימום את ההסתברות שתקוותיך יתגשמו.
אז זהו שכאן יש לך טעות מהותית. רבים מהילדים מתנערים דווקא ממה שהוריהם "מטמיעים" בהם, בעיקר כשהדבר נעשה בכפייתיות - ואני סומך עליך (מתוך אופי כתיבתך המתמיד), שאתה כופה את דעותיך הקיצוניות גם בביתך. אז.. איני מודאג. ילדיך ב"דרך הנכונה" שהיא ההפך מדרכך. [כן יהי רצון].
אני אופטימי כלפי כל אלו שקיבלו חינוך דומה לזה שהענקתי לצאצאי ופסימי לגבי כל אותם "גויים לעתיד" שרובם המכריע משתייכים אל שבט השמאלנים.

מידי פעם בפעם היהדות מנערת את שולי גלימתה מן הרפש אשר דבק בה ....והמבין יבין |4U|
נכון. בדיוק כך. ולכן עלו כל כך הרבה יהודים שאינם ימניים ואינם מאמינים גדולים בבונה עולם לארץ והכינו אותה לעוכריהם [אנשים כדוגמתך],
שהגיעו לארץ כשהכל היה כבר מוכן לקליטתכם הרכה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז זהו שכאן יש לך טעות מהותית. רבים מהילדים מתנערים דווקא ממה שהוריהם "מטמיעים" בהם, בעיקר כשהדבר נעשה בכפייתיות - ואני סומך עליך (מתוך אופי כתיבתך המתמיד), שאתה כופה את דעותיך הקיצוניות גם בביתך. אז.. איני מודאג. ילדיך ב"דרך הנכונה" שהיא ההפך מדרכך. [כן יהי רצון].

נכון. בדיוק כך. ולכן עלו כל כך הרבה יהודים שאינם ימניים ואינם מאמינים גדולים בבונה עולם לארץ והכינו אותה לעוכריהם [אנשים כדוגמתך],
שהגיעו לארץ כשהכל היה כבר מוכן לקליטתכם הרכה.
ברוך השם אין אצלי שום כפיה - אנו לא חובשים כיפה. חילונים לחלוטין עם כבוד למורשת ולדת אשר נובעת גם מידיעת ההיסטוריה.

וכשאני מסביר משהו לצאצאי אני מגבה זאת בהוכחות היסטוריות ומאתגר אותם לאתגר אותי בשאלות....אני מעודד אותם להטיל ספק בדברי והם אכן עושים זאת...זה לא כמו אותם "גויים לעתיד" שהכנופיה השמאלנית תקשורתית חושבת ומסיקה מסקנות עבורם. חחח

ברוך השם איני אדם קיצוני שהרי אם הייתי אשתי הייתה בורחת ממני ולוקחת את הילדים איתה - אבל ברוך השם אני נשוי כבר כשני עשורים והיא אינה מראה שום סימנים לאי שביעות רצון.....להיפך.

מושון מושון - כולם הגיעו לכאן אך ורק בשל הקשר בין הדת לציון הלוא היא ירושלים רק שצאצאיהם של רבים מאלו שהגיעו לכאן ראשונים הולכים ומתנתקים מדת אבותיהם כנראה בשל "עודף אינטילגנציה ואוטואנטישמיות"

השמאל הקשוח של קום המדינה שונה לחלוטין מהשמאל הרופס והעלוב של הדור הנוכחי...חוץ מהגזענות הנאלחת.

בקיצור - אנו היהודים הגאים ביהדותם מאד אופטימים וזה לא משהו שאנו יכולים לומר על אותם "גויים לעתיד" שרובם המכריע משתייכים אל שבט השמאלנים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ברוך השם אין אצלי שום כפיה - אנו לא חובשים כיפה. חילונים לחלוטין עם כבוד למורשת ולדת אשר נובעת גם מידיעת ההיסטוריה.

וכשאני מסביר משהו לצאצאי אני מגבה זאת בהוכחות היסטוריות ומאתגר אותם לאתגר אותי בשאלות....אני מעודד אותם להטיל ספק בדברי והם אכן עושים זאת...זה לא כמו אותם "גויים לעתיד" שהכנופיה השמאלנית תקשורתית חושבת ומסיקה מסקנות עבורם. חחח

ברוך השם איני אדם קיצוני שהרי אם הייתי אשתי הייתה בורחת ממני ולוקחת את הילדים איתה - אבל ברוך השם אני נשוי כבר כשני עשורים והיא אינה מראה שום סימנים לאי שביעות רצון.....להיפך.

מושון מושון - כולם הגיעו לכאן אך ורק בשל הקשר בין הדת לציון הלוא היא ירושלים רק שצאצאיהם של רבים מאלו שהגיעו לכאן ראשונים הולכים ומתנתקים מדת אבותיהם כנראה בשל "עודף אינטילגנציה ואוטואנטישמיות"

השמאל הקשוח של קום המדינה שונה לחלוטין מהשמאל הרופס והעלוב של הדור הנוכחי...חוץ מהגזענות הנאלחת.

בקיצור - אנו היהודים הגאים ביהדותם מאד אופטימים וזה לא משהו שאנו יכולים לומר על אותם "גויים לעתיד" שרובם המכריע משתייכים אל שבט השמאלנים.
כה אמר זרטוסטרא ונותר בחיים. ימים יגידו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ביבי הוא הגרוע פחות עבור כל איש ימין - אתה יבגני אינך איש ימין.
גם נדב העצני אינו איש ימין, גם אריה אלדד אינו איש ימין, גם יפעת ארליך אינה ימין, גם אברי גלעד אינו איש ימין, גם ישראל הראל אינו איש ימין - מעניין שאלה שאתה תופס כשמלאני אינטרנס או כאידיוטים שימושיים השמאל תופס כימנים קיצוניים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם נדב העצני אינו איש ימין, גם אריה אלדד אינו איש ימין, גם יפעת ארליך אינה ימין, גם אברי גלעד אינו איש ימין, גם ישראל הראל אינו איש ימין - מעניין שאלה שאתה תופס כשמלאני אינטרנס או כאידיוטים שימושיים השמאל תופס כימנים קיצוניים.
זה פשוט מאד: BB הכריז על כל מי שאינו תומך בו, שהוא 0מולן. אז אם כך, אין יותר אנשי ימין, פרט לחבר תומכיו אנשי החונטה. זה כל מי שנותר. השאר? 0מול. מה לא ברור כאן?

evglev1

Well-known member
מנהל

זה נאמר גם אחרי ההתנתקות ובכל זאת כשביבי נבחר בשנית ב-2009 הוא עבד כמו חמור כדי שהימין יהיה בשלטון ולא ישלוט במשך 4-6 שנים.

dory30

Well-known member
ראש הממשלה נפתלי בנט עומד לחטוף
התקף לב.
טפו טפו, גם לביבי וגם לטיבי אני לא מאחל את זה. שניהם לא ממש חביבים עליי.
הוא צריך לטפל ביותר מידי נושאים וברבים
מהם אין לו פתרונות טובים. כמות ההפתעות
שהוא נחשף להם תגרום לו להתקף
להיות ראש ממשלה זה לא קייטנה. אני מקווה שהוא יידע, על סמך נסיונו בהייטק ובצה"ל, איך לנווט בים הסוער.

למעלה