כבן/בת זוג מה אתם מעדיפים, בני גילכם ? פרגים/יות? קשישים/ות מכם?

מצב
הנושא נעול.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
פשששששש צונזרתי ע"י מי שנמנעת מלצנזר... מעניין!!!! איפה ואפייה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
טוב. מה שהיה היה. כעת ולאחר בירור, הבנתי שהמחיקה נבעה מבקשת הכותב המקורי. אז סליחה. זכותה (וחובתה) המלאה של המנהלת החורזת הייתה למחוק ואני מתנצל על שיצאתי "נגדה".

פנינה10כחולה

Well-known member
שאראה לך מקרים בהם בקשתו של גולש למחיקה לא מולאה אפילו שדובר בגידופים/הפצת שקרים?
תגידי את משווה בן דברים נפלת על הפנים?
תבדיקי מי ביקש. ולמה ביקש יש הבדל בן כותב במקום אחר ומביאים לכאן. ובן כותב שכתב כאן. כוכבית בחייאת כוכבית די עם רגשי נחיתות. מספיק עם השוואות מטומטמות. ואמרו לך לא פעם לא טוב עופי.. מה את מתקרצצת כאן. כול פעם שאני נכנסת יש לך טענות וטענות. כבר מרחמת עלייך. סבא לא בא בטוב. חורזת לא באה לך בטוב, הרינג לא בא לך בטוב. זה מה יש כאן.

כוכבית מצויה

Well-known member
תגידי את משווה בן דברים נפלת על הפנים?
תבדיקי מי ביקש. ולמה ביקש יש הבדל בן כותב במקום אחר ומביאים לכאן. ובן כותב שכתב כאן. כוכבית בחייאת כוכבית די עם רגשי נחיתות. מספיק עם השוואות מטומטמות. ואמרו לך לא פעם לא טוב עופי.. מה את מתקרצצת כאן. כול פעם שאני נכנסת יש לך טענות וטענות. כבר מרחמת עלייך. סבא לא בא בטוב. חורזת לא באה לך בטוב, הרינג לא בא לך בטוב. זה מה יש כאן.
את מוזמנת להשתמש בכפתור ההתעלם.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
את מוזמנת להשתמש בכפתור ההתעלם.
לא, היא לא מוזמנת להשתמש בשום כפתור.
את יכולה פשוט לעזוב.
את אישה מספיק מבוגרת כדי להבין מתי את עוברת את הגבולות של הטעם הטוב.
בגלל שיש לך חשבון ארוך דווקא איתי, אז כל הפורום הזה חייב לסבול?
דיי חלאס, תשכחי מהעבר, מה שהיה היה.
תתקדמי הלאה.
חפשי לך חיים אחרים.
אולי בית בכפר, או משהו.
תשכחי ממני.

כוכבית מצויה

Well-known member
לא, היא לא מוזמנת להשתמש בשום כפתור.
זכותי להזמין אותה, זכותה לבחור מה לעשות עם ההזמנה.
את יכולה פשוט לעזוב.
אני יכולה גם להשאר.
את אישה מספיק מבוגרת כדי להבין מתי את עוברת את הגבולות של הטעם הטוב.
אתה מדבר על לעבור את גבולות הטעם הטוב?
בגלל שיש לך חשבון ארוך דווקא איתי, אז כל הפורום הזה חייב לסבול?
כאמור כל מי שלא רוצה חקרוא מה שאני כותבת יכול להתעלם. לא מכריחה אף אחד לקרוא את מה שאני כותבת.
דיי חלאס, תשכחי מהעבר, מה שהיה היה.
תתקדמי הלאה.
חפשי לך חיים אחרים.
מי שכותב כאן פעם אחרי פעם על ההיסטוריה זו לא אני, אני רק מגיבה.
אולי בית בכפר, או משהו.
אתה מוזמן לשם. לא זקוקה לעצותיך.
תשכחי ממני.
כשתפסיק לשתף את הפורום בהזיותיך, אני אפסיק להגיב אליהן. הבחירה מזמן בידיים שלך אבל אתה אוהב להתקרבן.

טוב. מה שהיה היה. כעת ולאחר בירור, הבנתי שהמחיקה נבעה מבקשת הכותב המקורי. אז סליחה. זכותה (וחובתה) המלאה של המנהלת החורזת הייתה למחוק ואני מתנצל על שיצאתי "נגדה".
לבקש סליחה זו מעלה, הלוואי ועוד כותבים ידעו להודות בטעות. ולהפסיק ברגע שנודע להם הטעות.
|כן|

Harrington

Well-known member
מנהל
לבקש סליחה זו מעלה, הלוואי ועוד כותבים ידעו להודות בטעות. ולהפסיק ברגע שנודע להם הטעות.
|כן|
לדעתי את סתם משמיצה. יש כאן הרבה מאוד גולשים שיודעים להודות בטעויות. הבעיה היא... שהם נוהגים להודות בטעויות ש(לדעתם)אחרים עשו ;-).

מצב
הנושא נעול.
למעלה