כבל AV עם אייפוד טאצ'

LightbuIb sun

New member
כבל AV עם אייפוד טאצ'

שלום. רכשתי כבל AV, חיברתי אותו לאייפוד מצד אחד ומהצד השני חיברתי לטלוויזיה... כשאני מעביר את ערוץ הטלוויזיה ל-AV2 (הכניסה שאליה חיברתי את הכבל) אני מקבל רק אודיו ולא וידאו, ז"א..אני שומע ברמקולים של הטלוויזיה את הסרט שאותו אני מריץ באייפוד, אך המסך נשאר כחול. למישהו יש עצה מה עלולה להיות הבעיה, ואיך אוכל לפתור אותה? תודה רבה, נעם.

LightbuIb sun

New member
תיקון: הכל עובד מצויין+עצה בשבילכם

קודם כל, סליחה על ההודעה הפזיזה...הכל עובד מצויין! פשוט בהתחלה ניגנתי רק מוזיקה, במקום לשים סרט באייפוד..לכן היה רק ערוץ יציאה של אודיו, בלי ווידאו..והסקתי מזה שהכבל לא עובד.. אבל פתאום התחלתי להריץ סרט והופ....הכל עובד פיקס על המסך. עכשיו המלצה חמה לכולם: Ebay ! רכשתי את כבל ה-AV הזה בדולר וחצי (+עוד דולר וחצי משלוח לישראל...סה"כ 3 דולר!) והוא עובד מצויין. מישהו פה בפורום כתב שרק כבל AV של מקורי של אפל עובד....שטויות! הכבל שרכשתי באיביי עולה בערך 175 ש"ח פחות, ועובד חלק וללא שום בעיה. גם קניתי נרתיק עור מצויין לאייפוד טאצ' שלי באיביי ב-2 דולר, וגם מטען חשמל בדולר. לגמרי חסכתי מאות שקלים על כל מיני "אביזרי חובה" לאייפוד- הכל בעזרת איביי. ועד כה- המוצרים לא ירדו באיכותם מאיכות המקוריים

למעלה