"כבל רשת מנותק" - המשך

asafoo

New member
"כבל רשת מנותק" - המשך

שוב שלום ותודה לכל מי שהגיב עד כה. בעצתכם עשיתי netsh בשני המחשבים, אבל הבעיה לא נפתרה... עשיתי netsh int ip reset וגם netsh winsock reset. יש למישהו מושג למה שני המחשבים כותבים "כבל רשת מנותק" למרות שהכבל בסדר וגם הכרטיסים? אסף ההודעה המקורית: יש לי מחשב שמחובר לאינטרנט דרך מודם וחייגן. אליו מחובר בכבל רשת מוצלב מחשב נוסף שמקבל ממנו את הגישה לאינטרנט (ICS). פתאום המחשב המשני לא מקבל יותר אינטרנט. יתרה מכך, הוא לא מזהה בכלל שמחובר כבל רשת (כותב "כבל רשת מנותק"). חשבתי שהבעיה היא בכבל אבל כשניסיתי כבל רשת מוצלב אחר זה לא שינה כלום. בנוסף, זו לא בעיה בכרטיס רשת של כ"א מהמחשבים, כי כשאני מחבר את המודם של הכבלים ישירות לכ"א מהמחשבים אני מצליח להתחבר עם החייגן! מישהו אולי יודע מה יכולה להיות הבעיה?

asafoo

New member
זאת לא הבעיה לדעתי...

המאמר מדבר על מחשב שלא מקבל כתובת IP אבל אצלי הוא בכלל לא מזהה שמחובר כבל רשת (כותב "כבל רשת מנותק") כאמור ניסיתי עם כבל אחר וזה גם לא עובד ואם אני מחבר את המודם ישירות לכל אחד מהמחשבים זה כן עובד, ככה שכרטיסי הרשת תקינים

asafoo

New member
כמובן שהכבל מוצלב

ניסיתי שני כבלים מוצלבים שונים. מה זה דופלקסים?

זוהי הדרך בה כרטיס הרשת

"מדבר" עם היעד. במנהל ההתקנים, כנס למאפייני כרטיס הרשת, ושם ללשונית מתקדם, ותוכל לשנות את הגדרות הדופלקס. ברירת המחדל היא automatic, נסה לשנות זאת ל10full ואפילו ל10half. תראה אם זה עוזר.

asafoo

New member
לא עוזר...

ניסיתי לשחק עם הדופלקסים בשני המחשבים. לא עוזר.רצוי לציין שכשאני מחבר כבל מוצלב בין המחשבים הנורית לא נדלקת בכרטיס רשת.כאילו הוא ממש פיזית לא מזהה שיש שם כבל.זאת לא בעיה בכבל כי גם עם כבל מוצלב חדש שקניתי זה לא עובד.וזה לא בעיה בכרטיסים כי כשאני מחבר אל כל אחד מהמחשבים מודם כבלים עם כבל רשת רגיל הנורית נלדקת ואפשר להתחבר...יש למישהו עוד רעיונות?

תרופת סבתא?

כבה את שני המחשבים, נתק אותם מהחשמל לגמרי, לחץ על כפתור ההדלקה במשך 15 שניות, חבר אותם לחשמל, הדלק אותם, ובדוק.

asafoo

New member
עשיתי את זה כבר...

וזה לא עזר (עשיתי גם פורמט לשני המחשבים!) מעבר לזה, ניסיתי את זה על 2 כרטיסי רשת שונים שיש לי באחד המחשבים (המחשב המרכזי)...

אזרח111

New member
למרות שזה יישמע ממש מונפץ ....

יש לך תוכנות FW על המחשב?
פעם הייתה לי תופעה של "כבל רשת מנותק" לאחר התקנה שלא עברה כשורה של NETLIMITER (מזמן ...).

asafoo

New member
האמת

בשני המחשבים היה לי zone alarm ואז פירמטתי את שני המחשבים באחד התקנתי NOD32 ובשני התקנתי מחדש zonealarm. בכל מקרה ניסיתי עכשיו לסגור את שניהם וזה לא עזר... )-:

אזרח111

New member
אגב ,,,

אם אתה מחבר את אחד המחשבים להתקן רשת אחר (מודם לדוגמא), אתה עדיין מקבל כבל רשת מנותק? מממ ... למרות שקשה לי להאמין שזה קשור, נסה להסיר את הZA. לך תדע

asafoo

New member
לא

אם אני מחבר את המודם ישירות למחשבים זה לא אומר לי "כבל רשת מנותק". זה נותן לי להתחבר בלי בעיה. כלומר ה-ZA לא חוסם רשתות אחרת הוא היה חוסם את הרשת של הכבלים ולא נותן לי לקבל IP מהם...

למעלה