כבוד הרב!

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
בדרך למחלף.

כבוד הרב!
נו, מה תגיד על זה?
בדרך למחלף.
כביש 44 סמוך לצומת שמשון. מעגל תנועה ראשון כבר יש בדרך למחלף. בינתיים, העבודות על כביש 38 צוברות תאוצה וכלים הנדסיים. בשטח נראית תחילת הנחת מצעים ועבודות על התוואי היכן שניתן. שומר נפשו ירחק מהגעה לכביש זה ביום מן המניין - ובפרט בשבועות הקרובים בשעות הלילה.

בועז ל

New member
כבוד הד"ר המלעון!

כבוד הרב!
נו, מה תגיד על זה?
כבוד הד"ר המלעון!
סט מכובד ונאה של צילומי אוויר הגיע מכביש 1 באדיבות "דוד לנדסמן הנדסה". הצילומים הגיעו מוקטנים ואני מצפה להגעתם ברזולוציה שהולמת את הפורום. הנה שלוש מן התמונות, שמגלות לנו את הצפוי בהמשך.

בועז ל

New member
שאלה לד"ר התחכמות: כיצד יודעים שבית"ר שוב ספגה רדיוס?

כבוד הרב!
נו, מה תגיד על זה?
תשובה: מציצים על בגין דרום מלמעלה. תמונה באדיבות משרד התחבורה. קרדיט לצילום נושא זכויות היוצרים: רודי אלמוג.

גם לי יש שאלה לעמית וליתר הירושלמים

תשובה: מציצים על בגין דרום מלמעלה. תמונה באדיבות משרד התחבורה. קרדיט לצילום נושא זכויות היוצרים: רודי אלמוג.
גם לי יש שאלה לעמית וליתר הירושלמים
מהו המבנה (הדי גדול למראית עין) שנבנה מדרום לטדי? תודה מראש!

בועז ל

New member
הארנה נמצאת מזרחית ולא דרומית לאצטדיון טדי.

זוהי הארנה - "אולם רב תכליתי"
ובפועל - מגרש כדורסל.

ובתמונה אפשר למצוא גם את המכונית שלי.
מעבר לכך, פד"פ מיודענו הנו חובב אצטדיונים מושבע. לא נראה לי שאינו מכיר את הארנה. שים לב לשטח המגודר שצמוד ליציע הדרומי של טדי.

בועז ל

New member
והמבנה שצמוד ליציע הדרומי הוא תחמ"ש של חברת החשמל.

מעבר לכך, פד"פ מיודענו הנו חובב אצטדיונים מושבע. לא נראה לי שאינו מכיר את הארנה. שים לב לשטח המגודר שצמוד ליציע הדרומי של טדי.
והמבנה שצמוד ליציע הדרומי הוא תחמ"ש של חברת החשמל.

amit1270

New member
משרד התחבורה *והמודיעין

משרד התחבורה *והמודיעין

יופי של צילום. הרבה אלמנטים...

davidfainshtein

Member
מנהל
וואו איזו תמונה!

וואו איזו תמונה!
מענין מה התכנון למגרש שבתחתית התמונה.

בועז ל

New member
קריאה נוספת לכבוד הרב פיינשטיין

כבוד הרב!
נו, מה תגיד על זה?
ב"אמי מתום" העריכו מאוד את נכונותך לבלות ליל תשתיות לבן עם סחבק בתחנת האומה. הנה מה ששלחו עבורך.

davidfainshtein

Member
מנהל
אתה רוצה שאני אבכה?

ב"אמי מתום" העריכו מאוד את נכונותך לבלות ליל תשתיות לבן עם סחבק בתחנת האומה. הנה מה ששלחו עבורך.
אתה רוצה שאני אבכה?
אני מאוד אוהב את שר התחבורה שלנו, אבל ככל הנראה, במשמרת שלו, ייסתם הגולל על התעפה האזרחית במדינת ישראל והתמונה המדהימה הזו לא תישאר כזו לאורך זמן. כלל לא ידעתי שהתוואי כה קרוב לפיינל 11. לא הייתי בשדה תעופה כבר די הרבה זמן.

בועז ל

New member
חידה נושאת פרס.

כבוד הרב!
נו, מה תגיד על זה?
חידה נושאת פרס.
מה הקשר בין עטלפים לביצוע קשת מודיעין? הפורת נכונה יוכל לבחור מבין האותיות והמספרים הבאים: 1, 4, א, ב, ג, ד, 10, 531. כל מספר או אות מייצגים שרשור שבתשתיות מן המניין. לילה צח!

אפשר להניח שיש מין נדיר של עטלפים באזור העבודות על קשת

חידה נושאת פרס.
מה הקשר בין עטלפים לביצוע קשת מודיעין? הפורת נכונה יוכל לבחור מבין האותיות והמספרים הבאים: 1, 4, א, ב, ג, ד, 10, 531. כל מספר או אות מייצגים שרשור שבתשתיות מן המניין. לילה צח!
מודיעין, וצריך "לדייר" אותו-בדומה לפקעות פרחים שהועתקו באזור שער הגיא במסגרת העבודות על כביש 1.

אם פתרתי נכונה,ובכן...4.

בועז ל

New member
יש משהו במה שכתבת, אברהם.

מודיעין, וצריך "לדייר" אותו-בדומה לפקעות פרחים שהועתקו באזור שער הגיא במסגרת העבודות על כביש 1.

אם פתרתי נכונה,ובכן...4.
לא מדובר במין נדיר של עטלפים, אבל הסוגיה אכן קשורה בפתרון "משבר הדיור" של העטלפים. אמתין קצת ואראה אם ישנן תשובות ממוקדות יותר.

davidfainshtein

Member
מנהל
תקווה שזה לא יהיה קשור למבני טומאה...

לא מדובר במין נדיר של עטלפים, אבל הסוגיה אכן קשורה בפתרון "משבר הדיור" של העטלפים. אמתין קצת ואראה אם ישנן תשובות ממוקדות יותר.
תקווה שזה לא יהיה קשור למבני טומאה...

ביבי מינה שר לעינייני מודיעין ועטלפים?

חידה נושאת פרס.
ביבי מינה שר לעינייני מודיעין ועטלפים?
בממשלה הנוכחית הכל יכול לקרות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה