כאן נמחקה הודעה

yaelpick

New member
כאן נמחקה הודעה

על ידי הנהלת הפורומים משום שלא עמדה בתקנון הפורום

ליילה90

New member
קודם כל מזל טוב!!!

: קודם כל מזל טוב! שבוע שלישי? לא סביר. את בטח בחמישי (סופרים מהיום הראשון של הווסת האחרונה). הבטן בטוח תצא. מתי? זה משתנה מאחת לשנייה. בהריון ראשון בדרך כלל יותר מאוחר. בסביבות חודש רביעי-חמישי. אצל חלקנו בשלישי... כפיפות בטן? לא יודעת ממש. מאחלת לשניכם הריון משעמם. שולחת כמה קישורים שיעזרו קצת.

shine on 35

New member
טוב, קודם כל - המון המון מזל טוב

אני מודה...לא קראתי את הכל, זה ארוך מדי בשבילי לשעה הזו (הרגע חזרתי הביתה) שנית, גם לי היו מליוני שאלות, אני חושבת שהדרך הכי טובה לבעלות חוסר ריכוז שכמותי היא: כל פעם לשאול שאלה אחת, ככה ישר תקבלי המון תשובות ענייניות לגבי אותה השאלה. נהדר להיות מבולבלת, ככה זה תמיד, וזה שיש לך בן זוג כל כך מתעניין זה נפלא יש לך המון זמן להיות אתנו, תהני

בובית123

New member
תשובות. . . .

דבר ראשון המון מזל טוב ואני שמחה לשמוע שהתחברת להריון, דבר שני בתשובות:1. בטן(וזה משתנה אצל כל אחת) בד"כ בהריון ראשון יוצאת לראת שבוע 14 ומעלה. 2.תודיעי למדריך/ה של הספיננג שאת בהריון וסביר להניח שיאמרו לך להפסיק. 3יש לקחת חומצה פולית(עדיף 3 חודשים לפני ההריון) ו3 חודשים ראשונים של הריון. 4. לשתות הרבה מים 5.לגבי דברים אסורים שציינת אכן אסור, תחפשי כאן בפורום תגלי מה עוד אסור. 6.בעוד 3 שבועות גשי לרופא לבדוק דופק והתחלת הבדיקות. המון מזל טוב וברוכה הבאה, לשאלות נוספות אל תהססי לשאול.

yaelpick

New member
כאן נמחקה הודעה

sivanitay

New member
קודם כל המון מזל-טוב!!!../images/Emo168.gif

לגבי הכפיפות בטן, אז אני יודעת שקודם כל זה קשור להרגשה הכללית שלך, אבל באמת הכי חשוב שתיגשי למדריך ספינינג שלו ותאמרי לו שאת בהריון. אני מתעמלת, ותמיד אומרים לי שאסור לעשות כפיפות בטן, או כל דבר שקשור בחיזוק שרירי הבטן, בהריון צריך לעבוד על שרירי רצפת האגן, ושרירי הגב. בקשר למשקל, אז אני לפני שגיליתי שאני בהריון גם ירדתי במשקל, אבל זה השתנה במהירות האור.והבטן שלי יצאה כבר בשבוע 9. (חשוב לדעת שזה משתנה מאחת לאחת)

yaelpick

New member
כאן נמחקה הודעה

Nona26

New member
מזל טוב!!!ברוכה הבאה!!!

אני חושבת שכדאי לך פשוט לחפש בפורום שאלות ותשובות, כי הדברים די חוזרים על עצמם.... אל תדאגי- תוך שבוע שבועיים את תהיי מומחית להכל. קצת תשובות בינתיים: - בחילות התחילו אצלי בשבוע 7 ונמשכו עד שבוע 14. לא בוטח שיהיו לך- זה לא הכרחי, יש כאלו שיש להן מזל... - תשתי הרבה מים, בין 2-3 ליטר ליום. - לא לאכול דג נא, סושי וכו', ביצה לא מבושלת,טונה אני יודעת שגם בעייתי (בגלל הכספית), אלכוהול כמובן עדיף להימנע. - לגבי ספינינג- גם אני הייתי מתעמלת פעמיים בשבוע. המדריכה המליצה להמשיך אבל בקצב אחר (לא להקפיץ דופק יותר מידי) אבל הרופא שלי המליץ להפסיק אז הפסקתי. - אצלי יצאה הבטן יחסית מוקדם (שבוע 8) אבל אנשים התחילו לשים לב ממש רק עכשיו (שבוע 15) -תקבעי תור לרופא למעקב הריון, הוא כבר יסביר לך הכל. בדרך כלל מקובל ללכת בשבוע 7-8 כדי לשמוע כבר דופק. - אנחנו סיפרנו להורים ולאחים אחרי אולטראסאונד ראשון שבו שמענו כבר דופק הכי חשוב שתשמחי, תהיי שלמה עם זה, זה דבר מדהים, זה מאוד מקרב אל בן הזוג, נוצרת אינטימיות מדהימה,זו יצירה משותפת של שניכם. מאחלת לך המון בהצלחה!!!אם יש לך עוד שאלות- את יכולה לשלוח לי מסר.

yaelpick

New member
כאן נמחקה הודעה

למעלה