כאן נמחקה הודעה

תודה חמודון...

אבל לצערי יום אחד לעצמי לא מספיק. ויותר מזה, אין לי כרגע. עם המתמטיקה אני מסתדרת... אבל תודה גם על זה...

נ ו ל י 1

New member
ניקול ממי!

כ"כ ריגשת אותי!! חמודה אני יודעת שכל מה שאני יגיד או יעשה לא ממש יעזור אז רק קבלי ממני חיבוקקקק ענקקקק מכל הלב <חיבוק>

גבי 2005

New member
מלאכית שלי ../images/Emo24.gif

כל כך צר לי שליבך הרך נשבר
אני כל כך כועס עליו
שהוא בחר בעיתוי כל כך בעייתי לפגוע בך דווקא לפני הפסיכומטרי,המבחן החשוב בחייך,שיקבע את עתידך.. נווו הבחור חסר רגשות וטוב שהתפטרת מהמיקרוב
אני פה למענך ואת גם יכולה להרים טלפון את יודעת שאני יודע להיות מצחיקולי ולעודד נכון???
נ.ב. דיברת על אלוהים אז יש לי מסר ממנו הוא אמר לי למסור לך שני דברים 1 אל חשש ,אולי פיספסת את האוטובוס אבל עוד מעט יבוא אוטובוס עם מזגן ..(זה היה דימוי לגבר שעזב אותך ותיכף יבוא גבר מיוחד ומשופר..נפלאות דרכי הבורא) 2 הוא אמר לי למסור לך ששככחת את הגז דולק במטבח ואם לא תכבי אותו הבית יתפוצץ

ממי... ../images/Emo24.gif

כמו תמיד גרמת לי לחייך - רק שישר אחרי זה שוב התחילו לרדת הדמעות - אולי מאיך שגרמתם לי להתרגש, כולכם, על זה שאתם כאלה מקסימים, ואתה... אתה יודע שאני חולה עליך ועל הדרך המיוחדת שאתה מוצא כדי לעודד אנשים - במקרה שלי זה עבד - תודה ממי... המון המון המון תודה.

גבי 2005

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

מת עליך... דרך אגב סגרת את הגז???

../images/Emo10.gif

לא, אמא חזרה הביתה ושמה לב שפתוח... מצידי שהיה נשאר ככה, גם ככה אין לי סיבה לקום בבוקר יותר. כלומר, אני יודעת שיש סיבה, פשוט כרגע אני ממש לא מצליחה לראות אחת כזו.

גבי 2005

New member
חלאס../images/Emo46.gif את רוצה מכות בטוסיק???

מה זה הדיבורים האלה??? יש רק גבר אחד ששווה למות בגללו ולצערך עדיין לא הכרת אותו הוא גר בראשון לציון ועונה לשם גבי

גבי 2005

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחחחח

עוד מעט אני אתחיל עם הרמיזות המיניות שלי תספרי עד עשר....

גבי 2005

New member
אני רוצה לחוש את גו

אני רוצה לחוש את גופך הענוג לנשק את שפתיך המתוקות
ללטף כל פיסת גוף שלך לחבק אותך
ללחוש לך באוזניים מילות זימה וגסויות
ואז ואז......

גבי 2005

New member
../images/Emo24.gif נוווו טוווובבב ../images/Emo24.gif

גם לילוש רק חיבקה אותי טוב נוווו

voguemaster

New member
יקירתי, אלוהים לא מעניש אותך

וחבל שאת חושבת שמגיע לך עונש.

למה אתה תמיד קר???

אפילו כשאתה מנסה לעזור, אתה קר - למה??? אני חושבת שמישהי ממש פגעה בך פעם, ומאז אתה ככה.

voguemaster

New member
אני לא קר בכלל

ואם היית מכירה אותי באמת היית יודעת את זה. מצד שני אני לא אוהב ליפות את החיים מעבר למה שצריך. כל מה שאמרתי זה שחבל שאת מאמינה שהגיע לך העונש הזה. כי כשאת אומרת שהגיע לך את בעצם אומרת שזאת אשמתך, ואת זה אני לא מקבל. כן מישהי פגעה בי, אבל לא, זה לא קשור לעניין. אין מאושר ממני בימים אלו (ולא, זה לא בגלל שיש לי חברה)

למעלה