כאן נמחקה הודעה

את לא מעודכנת

יש כבר דיון גדול למדי בפורום צמחוטבעונות השכן (301). קפצי לבקר. אני אגב בין המתנגדים לקמפיין הזה.

TheFinalCow

New member
לא לא לא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

בשום פנים ואופן אנחנו לא נפספס כזה דיון חשוב בנושא הזה... שחברי פורום צמחונות וטבעונות יגיחו אל הפורום השכן! אני אישית בעד הקמפיין... לדעתי הוא נעשה בטוב טעם, בייחוד כי הוא לא של ארגון ישראלי... השאלה היא - אם אנשים מתנגדים להשוואה עצמה או לעניין שזה עלול לעורר התנגדות של הציבור וזאת פשוט לא טקטיקה טובה...? וחוץ מזה - תסתכלו כמה תשומת לב זה הביא לעניין בעלי החיים - כתבה בנענע... אתם מוזמנים להביע את דעתכם...

TheFinalCow

New member
לא אתה.... אני....../images/Emo70.gif

וכמובן שהתכוונתי בצורה יחסית למה שהם יכלו לעשות אם רק רצו.... הקמפיין הזה לא מראה תמונות זוועתיות מידי, אין שם תמונות של שחיטה, ואין שם דברים שלדעתי אמורים לזעזע בפני עצמם.... רק העובדה שהייתה השוואה זעזעה אנשים... ואתם מתייחסים רק למה שקורה בישראל - תסתכלו קצת על התמונה הכללית
אתם חושבים שבארצות הברית זה עשה יותר או פחות זעזוע מההשוואה
וכמו רבים שענו כאן... גם אני מתנגדת להשוואה כטקטיקת שכנוע - כי היא לא עובדת (לרוב).... לא על מי שהוא לא גם ככה פעיל לפחות... ואם זה היה קמפיין של ארגון ישראלי הייתי אומרת שזה לא רעיון טוב - כי ברור שזה יעורר בקהל הישראלי (רובו לפחות) התגדות מוחלטת וחוסר הקשבה לנושא בכלל... לדעתי הקמפיין הזה חשף הרבה מאוד אנשים לרעיון הכללי... וזה דבר חיובי מאוד... אנחנו פשוט נאלץ לחכות ולראות אם זה היה יעיל או לא...

וד"א - אם תשימו לב אז בואללה...

נענע וכל המקומות בהם הכתבה פורסמה, ניתן למצוא תגובות של: "וזה מלמד אותנו מיהם כל אותם פעילי "זכויות בעלי חיים" " או דברים דומים... כנראה מדובר בהודעות של אנשי הלובי החקלאי, אבל זה מחלחל, אדם שנגעל מהפרסום בואללה, לא יהיה מוכן להקשיב לחברים בדוכן הסברה של אנונימוס, ואין לי ספק שכל פעילי בע"ח יצטרכו לתפקד בימים הקרובים כמכבי שריפות בימים הקרובים, לנסות להסביר את הקמפיין או להגיד שאיננו תומכים בו... ולא כשותלי יערות (הסברה יעילה וטובה בעד תזונה צמחית וזכויות בעלי חיים) רציתי לציין גם שאני מתנגד מכל וכל לקמפיין הזה, אין כל בסיס להשוואה הזאת ובכלל לא משנה לי אם מבחינה טקטית הוא מוצלח או לא.

Neta558

New member
כאן נמחקה הודעה

משום שלא עמדה בתקנון הפורומים

Neta558

New member
כאן נמחקה הודעה

Neta558

New member
כאן נמחקה הודעה