כאן משקעים כספי משלם מיסים מנפלאות בתי הספר החרא דים .

tgranot

New member
כאן משקעים כספי משלם מיסים מנפלאות בתי הספר החרא דים .

marabo

Well-known member
נמאס מהכפיה הפונדמנטליסטית של הטינופות החילוניות

מדוע אתם מתערבים לאנשים איך ומתי הם יתאבלו ועל מי הם יתאבלו?
כשמדובר בערכים שהרבנים שלכם המציאו אתם יותר גרועים מהאייתולות באירן.

תגובה מוזרה. משהו יכול להסביר לי מה הקטע ?

מנהלת מחליטה להעמיד תלמידות דום למשך יום שלם בניגוד לכל תקנון משרד החינוך. ללא ספק עונש אכזרי במיוחד רק כי החליטו לעמוד דום בצפירה על דעת עצמן כחלק מזכותן האזרחית והאיש הזה עוד כועס ומתלונן שכופים עליו דברים. הזוי ביותר.

marabo

Well-known member
זה בדיוק אותו קטע כמו עם אותה מנהלת חילונית

שהענישה תלמידים בבית הספר החילוני שלה על שקבעו מניין לתפילה מנחה לאחת הכיתות.
כשמדובר בערכים שלכם אתם כאמור גם פנאטים כמו האייתולות באירן

tgranot

New member
אתה מקשקש בשכל...

היה מקרה מפורסם עם תלמידי אוהל שם רמת גן שבקשו מקום לתפילת מנחה , וכשהמנהל אסר עליהם יצאה הוראת משרד החינוך למצוא פיתרון, וראש העיר צבי בר סידר להם במיוחד מקום תפילה בבית הצנחן. עד לכנסת זה הגיע והרב מלכיאור - כן זה מהמחנה הציוני, כיו"ר ועדה התעקש להזמין את ראש העיר לדיון בכנסת על מנת לדווח על כך.

marabo

Well-known member
נו....

הוא שכתבתי ,למנהל לא בא טוב שתלמידים חילונים יתפללו אצלו מנחה ויבעטו במצוות הדת החילונית שלכם.
אבל מהחרדים אתם מצפים שיקיימו את מצוות הדת שהיא לא שלהם.
אני אומר שוב, כשמדובר בדת שלכם אתם פונדמנטליסטים יותר מהאייטולות באירן.

evglev1

Well-known member
מנהל
אותה מנהלת היא מיעוט

ולא קיבלה גיבוי, אצל החרדים זאת התנהגות מקובלת ואף רב לא יתערב לטובת התלמידה.

marabo

Well-known member
אף אחד לא הכריח את התלמידה ללמוד שם

התלמידה והוריה ידעו הייטב מהו הקו וההשקפה של בית הספר. הם ידעו שיש לו קו ברור בעניין והם בחרו בו ולכן הם לא יכולים ללכת נגדו.
לעומת זאת חילונים מתגדרים בחינוך ל"פלורליזם" ו"קבלת האחר". מסתבר שזה עובד ככה כל עוד הפלורליזם הוא בצד שלהם.

tgranot

New member
מה נו?

כשמנהל בבית ספר חילוני לקח החלטה שגוייה והפר זכות לחופש פולחן דמוקרטי בא מי שמעליו ותיקן את העוולה. אצל חרדים ההנחתות מלמעלה הביאו מנהלת גם להשתמש בעונש משפיל ואכזרי כנגד הילדות תוך שהיא מתעלמת מהחופש הזה ברגל גסה.

marabo

Well-known member
אף אחד לא תיקן את העוולה בבית הספר החילוני

ראש העיר פשוט נתן לתלמידים מקום להתפלל מחוץ לבית הספר.
בית הספר עצמו לא התגמש.

tgranot

New member
שקרן. ראש העיר הפך את העור על מנת למצוא פיתרון לצורך

זאת כמובן ללא קשר לעוד עשרות מבני ציבור המשמשים לתפילה במימון מוניציפאלי . וכמובן שתפילת מנחה הינה פעולה יום יומית הלוקחת זמן . אז סובלנות לערכי יהדות וודאי שיש בציבור החילוני בניגוד לרבנים החשוכים של הציבור החרדי שלא מסוגלים לגלות אפילו סובלנות מינימאלית לאפשר דקת דומיה אחת בשנה.

marabo

Well-known member
למה ראש העיר וראש הממשלה צריכים למצוא פתרון ומחוץ למוסד?

כי למנהלת החשוכה של המוסד הלימודי שחונכה בחינוך החילוני ה"נאור" וה"פלורליסטי" תפילת מנחה של יהודים לא באה טוב.

evglev1

Well-known member
מנהל
ולמה למנהלת חרדית חשוכה

מפריעה שתלמידה עומדת בצפירה? אם הייתה אוכלת חמץ בפסח בתחום בית הספר, אפשר היה להבין, אבל דקת דומיה .בצפירה, אלוהים ישמור!!!

marabo

Well-known member
זו האידאולוגיה של המנהלת, זו לא השאלה

אנו עוסקים כאן בצביעות של פותח השרשור שמתנפל על החרדים בעוד בציבור שלו יש את אותו הדבר בדיוק רק מהצד השני..

tgranot

New member
ראש העיר צבי בר התייחס בזמנו גם לזה...

לדבריו , לו היה מוצא פיתרון לתלמידים הללו היה צריך למצוא גם פיתרון דומה לתלמידים נוצרים ומוסלמים הלומדים באוהל שם. אז הוא כן יצא מעורו לדאוג לכך שיוכלו לממש זכותם להתפלל. אבל אצל רבני החושך החרדים , מדינת ישראל הינה אך ורק אמצעי לשנור!

marabo

Well-known member
גם כאן אפשר לחשוב שאצלכם זה אחרת

מפרופסורים באקדמיה ושחקני תאטרון ועד שותי התה במגזר הציבורי, בשביל כולם מדינת ישראל היא המפרנסת והאמצעי לשנור.

tgranot

New member
פרופסורים באקדמיה , שחקני תאטרון , שותי התה במגזר הציבורי

כולם נותנים שירות ותפוקה בעד משכורתם, שלא להזכיר שלפחות חלקם הגדול שירת בצבא ובמילואים. ותלמידי ישיבה ורבניהם מה? בטלנים עלוקות חולירות שתפוקתם היחידה היא הנפיחות שהם משחררים באוויר על חשבון לחם החסד שהם מקבלים ממשלם המיסים!!!!!

marabo

Well-known member
וואו, איזה תפוקה מדהימה

נתחיל בשותי התה, חוץ מלמרר את חייו של האזרח הקטן בכל צעד ושעל עם בירוקרטיות ובלבולי שכם אני לא ממש רואה תפוקה.
שחקני התאטרון - מי שרוצה לראות שיממן הוא, למה אני צריך לממן אותם? למה אתם שודדים אותי בשביל זה?
פרופסורים באקדמיה - את שמעניינת תולדות קמבודיה הצפונית שיממן אותם, מה לי ולהם? למה אתם שודדים אותי בשביל זה?

לומדי התורה לעומתם נותנים שירות ותפוקה לעם ישראל בכללותו.

נמאס מהכפיה הפונדמנטליסטית של הטינופות הדתית

אפילו לחגוג את יום העצמאות בזמן אתם לא נותנים לנו ה באייר יוצא השנה ביום שישי אבל מקדים אותו בגלל השבת כשמדובר בערכים שהרבנים שלכם המציאו אתם יותר גרועים מהאייתולות באירן

marabo

Well-known member
אתם לא עושים לי טובה אלא לעצמכם

מצידי תחגגו אותו גם ביום כיפור, ממילא כבר מזמן שחכתם שאתם יהודים.
אלא שאתם רוצים שגם יהודים דתים ישתתפו איתכם בחגיגות שלכם אז הזזתם את החג הזה ביום אחורה.

למעלה