כאן גלים- או הטור השבועי אם תרצו.

scarlett 1

New member
כאן גלים- או הטור השבועי אם תרצו.

אני חוזרת ומגדישה- אני לא שונאת את מכבי תל אביב. מה ששנוא עליי אלו האוהדים שלה, לא הקבוצה עצמה. הסנובים האלה, שחייבים לבוא והלציק לנו אחרי כל רבע פישול. אז מכבי תל אביב הפסידה אתמול. אבל היא הפסידה אחרי משחק הירואי ומסודר להפליא. הם עמדו בכל הציפיות מהם, הפסידו הפסד קטן וניתן לתיקון בלי בעיה עם יתרון הבייתיות של בלומפילד. רוסו היה עוד עייף. רואים מכמה מסירות נפלאות שלו (בערך שתיים) מה הוא היה פעם ומה הוא אולי יחזור להיות. אבל ג'ובאני רוסו של פעם הוא ממש לא. המסירה הטובה ביותר שו כל המשחק הייתה במחצית הראשונה כשאייל העביר בעיטה ישרה לטריקה שהמשיך בפס לרוסו ומרוסו הכדור נבעט ישר לשער. הכדור נחסף ע"י השוער, אבל תושיה מצויינת של ג'ובאי. אבו סיאם שיחק נפלא בעמדת המגן ואף הראה שהוא מסוגל לעלות ולעזור להתקפה אם הוא רק רוצה. יחיאל וגונזלס עצרו את הקפריסאים כל כך טוב שהיה לו מקום לעלות יותר למעלה. הוא ואייל העבירו מסירות בקו השמאלי שהיו חלק ממצבי התקפה מאורגנים להפליא של התל אביבים. גונזאלס ויחיאל עשו, כאמור, עבודת קודש בעמדת הבלאמים כשחסמו כמעט כלאיום על השער מצד הקפריסאים. למען האמת, האיום הראשון ואולי היחיד על השער שנזקף לזכות הקפריסאים הוא זה שגם הובקע. קלינגר היה אמור לעלות עם מסיקה בעמדת הקשר השמאלי, אבל בסוף הוא עלה עם שני חלוצים טריקה ורועי דיין, כשרועי דיין מוצב ליד אייל בצד שמאל. קלינגר פה בחר להעלות כוכב עולה בשמי נזק. בחור מוכשר ושאפתני, משקיע את הנשמה גם על המגרש בזמן המשחק ומסתבר שגם באימונים. מרגישים כמה הוא רוצה ורואים בעיניים למה הוא מסוגל. גם הוא חטא בחטא הפזיזות וחטף כרטיס צהוב מוקדם ולא היסס ברוב התלהבותו לעשות עוד ועוד עבירות שחלקן אף מצדיקות כרטיס צהוב שני (ושלישי). אבל אחרי הביצועים היותר מנפלאים שלו אני בטוחה שקלינגר לא יעשה מזה דרמה, מקסימום יעיר לו. ובסוף אי אפשר שלא לציין את אייל. הבחור המוכשר עלה למגרש לאחר שהשמיצו את הכושר והיכולת שלו ונתן 89 דקות נפלאות. הוא רץ והעביר מסירות מדוייקות כמו שרק אייל יודע, הוא היה שותף לכל האיומים על השער מצד נזק. ובדקה ה-86 הוא אף בעט בעיטה מסוגננת ומסובבת הישר לשער נהדבר היחיד שמנע ממנה להיות תיקו הייתה הקורה. כמו שמאיר אייזנשטיין קרא לו- אייל "בעל הבית" ברקוביץ', ממש ככה הוא ניהל את המשחק של התל אביבים. סידר אותו, דאג שההתקפות יהיו בנויות מבעיטות לעומק מצידו ומצד הווינגרים (ווינג= כנף) ושיהיו מאורגנות ממסירות קצרים ומחושבות. חייבים להודות, מכבי תל אביב הפגינה משחק אירופאי. ראינו אותה, אולי בפעם הראשונה, כקבוצה שמסוגלת לשחק על תוצאה כמו אירופאית אמיתית. ברכותיי לקלינגר. אני יודעת שרק לא מזמן אמרתי עליו בלי עכבות שכל עוד אתה המאמן של מכבי תל אביב שום רכש לא יעזור להם. אני נאלצת, לפחות באופן זמני, לחזור בי. אתה מתחיל להוכיח בדיוק למה אתה תמיד חשבת שאתה מסוגל. אולי האוהדים שלכם סוף סוף יפסיקו לצעוק לך שתעוף להם כבר מהקבוצה, אולי סוף סוף תפסיק לצעוק האימונים על תמיר כהן (הילד המוכשר) כאילו הוא היה הילד שלך. והיה לו משחק נ-פ-ל-א, לתמיר כהן, חייבים להודות. אבל רק דבר אחד, חבל שלא הכנסת את לירן כהן במקום ג'ובאני עוד קודם. חיכית יותר מידי. לירן כהן מהיר והתקפי. לא היה כדאי לתת לרוסו, שגם ככה לא בשיא הכושר, לרוץ עייף יותר מידי זמן. זה לא יעשה לו טוב לתווך הרחוק. וג'ובאני- אתה אמנם מניאק אבל מניאק חמוד. למכבי נזק תלן אביב לא מגיע לצאת מופסדים ממאץ' הגומלין בבלומפילד. אבל אני אישית בכל זאת מאחלת לכם להפסיד הפסד קטן ודבילי. בשביל האוהדים שלכם.

crazy Chihuahua

New member
אין לי שופ דבר נגד מכבי ת"א אבל

מה אכפת לנו מהם? הם לא מעניניים אותנו ודי לדבר עליהם מצידי שיתנו מחשק נירואי מול צ'סלי הם לא צריכיפ לעניין אותנו

אילן ואלי

שיהיה חד וחלק,ובעיקר שיהיה ברור, עוד הפעם אתם מתחילים במחול השמצות לגולשת הפורום אתם שניכם תמצאו את עצמכם מחוץ לפורום. וזה כולל את כל הגולשים. אני רוצה להגיד שמה שראיתי היום היה מזעזע. הטור השבועי נפתח כדי שכל אחד יוכל להגיד את דעתו בנושא של כדורגל,ואלו הדעות של ליב. אתם לא חייבים להסכים אבל מה שעשיתם היה מכוער.

Omri Sultana

New member
מסכים איתך

אבל בלי שום קשר עכשיו, למה סיכום על מכבי תל אביב צריכות להופיע כאן בכלל? עם כל הכבוד לליב, ויש לי אליה הרבה כבוד, היא צריכה להעלות את זה בפורום כדורגל או בפורום של מכבי. כי גם אם היא בוחנה את כישוריה בתור כתבת, היא יכולה לבחור נושא קצת פחות רגיש (כי ראית לבד שיש כאן כמה אנשים שמוציאים את זה מפרופורציה...).

כי זה כל העניין בפינה הזאת

לכתוב כל דבר על הכדורגל ההישראלי,לא חייבים לעסוק בפורום רק במכבי חיפה. אם יש טענות וזה לא הולך,פשוט נפסיק וזהו..

לא השתמשתי בשום קללה כנגד ליב

למרות זאת,אני מבין למה מחקת לי את ההודעות!אבל הפורום הזה הוא פורום מכבי חיפה,ומדברים פה על כדורגל בכללי,ועל אירופה הרבה...אבל מפה ועד לעשות טור אישי על מכבי ת"א זה מוגזם ומעצבן,וזה יותר מעצבן אותי שהיא עשתה את הטור בגלל שברקוביץ` משחק שם!אתה באמת מסכים איתה שצריך לכתוב דברים טובים,או לפתוח שירשור חדש,ולהלל את הקבוצה שרוב האוהדים שלנו מתעבים???זה לא ילך אבישי,ועדיף שלא נתחיל פה את המנהג הזה...

scarlett 1

New member
אני לא

אתה שוב טועה. אין לאייל שום קשר לזה. כתבתי על זה כי זה אקטואלי וקורה עכשיו וזה גם דבר חשוב בכדורגל הישראלי. אם אתה מתעקש שזה אייל זו סתם טעות שלך.

זה אייל,וזה לא דבר יותר חשוב

מאשדוד או פ"ת.אני בטוח שאם אייל שלך היה באשדוד היית כותבת על אשדוד...

scarlett 1

New member
ישראל בחו"ל

חשוב בעיני ויותר מרגש בעיני. אתה הרי יודע שלא בחרתי את זה בגלל אייל.

Omri Sultana

New member
מה אתה ילד קטן?

היא אמרה לך שלא, נכון? איזה סיבה שבעולם תהיה לה כדי לשקר לך? אתה סתם ממציא שטויות על סמך הדמיון שלך...

אם זאת דעתה,אז זכותה המלאה

אתה לא חייב להסכים עם הדעה,אבל ללכת ולפגוע בה על ההשקעה שלה וישר להגיד כל הזמן: ברקוביץ', אפשר גם להגיד :שמעי ליב,אני לא מסכים עם הדעה,בגלל ככה וככה סיבות. אני לא מנסה לחנך אותך,אני יודע שאתה מספיק מבוגר אבל דחילק,קצת בגרות..

למעלה