כאילו היה שם תמיד...

כאילו היה שם תמיד...../images/Emo20.gif

שבת בבוקר איכשהו תמיד מצפים ללליטוף של שמש נעימה, יוצאים אל האויר הצלול ונושמים קלות, הדרך אליו מזכירה נשכחות, נודדת בהרהורי עבר, השמש מסנוורת את עיניה, דמעה נושרת לה אט, פירפורים במעלה בטן מתעתעים בה, עוד רגע קט והיא שם, תצא לקראתו בחיוך נסוך על פנים רכות המגלה תמימות טהורה, היא תבחין באיש שאהבה מכל, מבעד למעטה של קשיחות בוקעים ליבלובי ימיו, יחדיו בין שבילים ירוקים פוסעים יד ביד ללא אומר, די במבט אחד שאומר הכל, נוף ילדותם נראה מוכר מאי פעם, ידו מלטפת כתף חשופה ומרקדת לעברו, שערה מתבדר ברוח הומה.
היא מסיטה את המשקף מעיניו ומביטה בהם, מנסה לגלות הגיגי מחשבה נסתרים, ידיו מושטות לעברה עוטפות גו זקוף, ראשה נח על כתפו שפתיה נושקות לצווארו, היא חשה בנשימותיו המואצות וברעד גופו, חיכתה לא אחת לרגע איתו, כעת היא שם אוצרת נשימה שאבדה די מזמן, ריחו המוכר האהוב נדבק לקצה אפה, גל של ריגוש אלוהי אוחז בה, ליבה פועם בחוזקה, שפתיה תרות אחר שפתיו נוגעות לא נוגעות, ידיו אוחזות בה לבל תרחק, חבוקה בזרועותיו כל העת ריחפה כאילו לא חלף זמן בלעדיו, הצמידה שפתיה לאוזנו ולחשה כמה מאושרת שמצא אותה מחכה לו, כאילו היה שם תמיד עבורה, נשקה למצחו ולעיניו, מאמצת אותו אליה לבל יעלם.

שאריות או לא להיות...../images/Emo6.gif

דווקא הייתי אומרת שהדברים שנכתבו הם לב לבם של החיים
מה שלומך ערדי? אני צופה בכם בעיקר, קוראת אתכם גם אם לא מגיבה, והאמת מלאת געגועים לבן שכתיבתו אמיתית וכנה מאין כמוה, אוהבת את החספוס שלו, בכתיבה כמובן, מהמעט שאני יודעת בחיים הוא גנטלמן רך ועדין כמו חמאה
. יותר מכך, יש כאן חברות יפה בין הכותבים, ומה חשוב יותר מכך?? שבוע טוב לכולם
שירקאן, נסיכה, סימפטי, שושה, ציפור, ערדי, גאיה, בנצוק וכל החדשים שאיני מכירה

../images/Emo140.gif

אהבתי את מה שכתבת , וגם אני חושבת שנוצרה פה חברות יפה בין האנשים זה קיים, וזה ימשיך, זה תלוי אך ורק בנו

גאיה ק

New member
שבוע טוב גם לך אחרת ולכולם ../images/Emo70.gif

למרות הפתיחה הצורמת. ארבעת החיילים שנהרגו ברצועה והחטופים. הלואי וזו ספקולציה כפי שאת חושבת ערדניקית. אשרי המאמין.

גאיה ק

New member
תודה לאל ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני נסערת בשל ההודעה על החטופים ואולי לכן.. תודה שושה !

ben 911

New member
וואוו אחרת. ../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

לקח לי הרבה זמן עד שהיגעתי לתחתית השרשור... אבל היה מאד שווה.
בעצם אילו ידעתי שזה כל כך שווה... הייתי נשאר בתחתית כל ימיי.
נ.ב. מה הקטע הזה שלך של נשיקות על הצוואר?
מילא הצוואר שלכן, שלנו קצת מחוספס.

למעלה