כאב גרון יכול להיות עניין לא נעים

הבוס

New member
כאב גרון יכול להיות עניין לא נעים

בייחוד אם הוא של זוגתך ...

למה ?

כי אז היא לא מוצצת? {וסליחה על הרדידות אך לא מצאתי קשר אחר ..או מה היה הבסיס לפתיחת הפוסט הזה}

למה את לא חושבת על זה

שסתם לא נעים לו שזוגתו מרגישה לא טוב...קטע של הזדהות עם סבלה ישר לחשוב על מציצות, מה יהיה דנה ?

יהיה

טובבבבב:))). נו ג'ונסי תהיה רציני רגע.. תגיד את האמת לא כל פעם שאתה נכנס לכאן עולים לך ישר אסוציאציות על מציצות/זיונים/תנוחות/סקססססס ..? אין לי שליטה על זה כאן.רק כאן כמובן, כי במציאות אני תמימה לחלוטין.

לאון ,יה לאון

אתה ממש ממש מסחיק אותי כפרה עליך. ושוב הקטע הזה של סוכריה מזכיר לי את הענין הזה של המציצות. דייי דנהההההה,צאי מזה כבר!!!!!

leonlev

New member
אני כבר רואה

את הפרשנות שלך ל " והם חיו באושר ועושר".... 2 שלדים שלא יצאו כל ימי חייהם מהמיטה. עסקו רק בחואה ושוואה ומעשים טובים. בבית מסביב גדלו עישבי פרא.......

חווה ושוואה

זה בקטע כזה של זיונים או אהבה? למי יש כוח כל היום למעשים טובים? אחרי יומיים אני אצא מדעתי.

leonlev

New member
זיוני אמת

אז מה את בעצם אומרת? שהקיבולת שלך בקושי יומיים? אני מאוכזב עד עימקיי

עמקיי

זה מרשים. תראה, גם יומיים רצופים שלמים עדיין לא ניסיתי אז אולי בכלל נסחפתי גם עם היומיים. ועכשיו תתמודד עם העמקיי:)) יש מצב אני בכלל טיפוס קריר וא-מיני פריג'ידית נטורל.

leonlev

New member
פריג'ידית נטורל

זה הדיפולט אנחנו פה בשביל להביא אותך לאטיטיוד שלא חלמת עליו (הולך לבדוק במילון מה זה אטיטיוד)

leonlev

New member
אני אנוכי ועצמי

לא מערבב זרים. גילוי נאות: בעברי עסקתי בשיבוט פיות כדוגמאת טינקרבל ושות'. כאלה שרצו להכיל 40 שודדים ומעלה. כך ש"קיבולת" זה ההיי לייט שלנו. היום עברה לי מחשבה במישור הפילוסופי אמרתי לעצמי: לאון קח את עצמך בידיים היישר למיקרונזיה או לאיי באלי. ובאותה הנשימה הוספתי ואמרתי : לאון תתבגר.

מה, חושבת שכשאין לה כאב גרון היא כן מוצצת ?

מה פתאום, הוא (כמו רוב הגברים) לא אוהב בכלל מציצות ולא מרשה לה למצוץ גם כשגרונה לא כואב. והוא אמר זאת רק מתוך דאגה כנה לבריאותה.....

אבל בכל זאת

איך זה קשור לידיעת כלל הציבור כאבי גרונה של זוגתו? אני מנסה למצוא איזה ערך מוסף בפתיחת פוסט שכזה.. וחוץ ממציצות לא עולה לי כלום.

מממ....לא יודעת. אולי הוא דואג לה בגלל ש.....

שהיא זמרת אופרה ולא יכולה לשיר ?
פוי דנלה, מה יהיה איתך, הראש שלך רק במציצות . ואת מפחידה את הגברים המסכנים (ואת יודעת כמה הם שונאים זאת, נכון?)

הבוס

New member
קלעת בומבה

סוציומטיות לשמה מבוסס על הבדיחה של "היום אין סקס, מחר יש לי תור אצל הגניקולוג ואני רוצה להגיע נקיה" - "תגידי, תור לרופא שיניים יש לך?" רדוד רדוד אבל מצחיק :)

אין לך מושג

איזה אושר נפל בחלקי עכשיו לדעת שיש לי עדיין ראש בריא ואני לא סתם מדמיינת ולא סתם גסת רוח. תודה:)

למעלה