כאבי בטן ובחילות - יום 5 להחזרת 3 עוברים

כאבי בטן ובחילות - יום 5 להחזרת 3 עוברים

צהריים טובים בנות יקרות,

ביום רביעי 18.09.13 הוחזרו 3 עוברים חמודים 3 ימים לאחר השאיבה ( שני עוברים דרגה 1 - 8 תאים / 9 תאים+ עובר פחות טוב שאין לי מושג מה הדרגה שלו). זו ההחזרה החמישית שלי

לתמיכה קיבלתי פעמיים ביום אנדומטרין + חצי אוביטרל יומיים אחרי ההחזרה ( יום שישי).

תחושת הבחילות וכאבי הבטן ליוו אותי מס׳ ימים לאחר תחילת הפרוטוקול ולדברי הרופא שלי הבחילות ( ואף הקאה - סליחה) הן תופעת לוואי של המונופור ( אז הורדנו מינון) והכאבי בטן לא ברור כי היו לי רק 11 זקיקים ואסטרדיול מעל 9000.

בכל מקרה, היום 5 ימים לאחר ההחזרה יש לי בחילות ואתמול אף הקאתי ( סליחה שוב ) , אבל מה שיותר מפריע לי זה דווקא הדקירות והלחץ שאני מרגישה בעיקר בצד ימין של הבטן אבל גם בצד שמאל. חשוב לציין שכואב לי בבטן גם במתן שתן..

אז הבוקר ( יום 5 להחזרה) עשיתי בדיקות דם: e2 4351 פרוגרסטרון מעל 190 lh מתחת ל- 0.5..

יש לי כמה שאלות:.

1. הבנתי שגירוי יתר זה כשרמת הe2 מעל 14,000 - ואצלי הרמה נמוכה.. - מה יכולות להיות הסיבות לכאבי הבטן?
2. האם הערכים של ההורמונים תקינים ליום 5 אחרי ההחזרה?
3. האם כדאי לבדוק רמת פרוגרסטרון שוב עוד כמה ימים?
4. ביום שישי הזרקתי פעם ראשונה חצי אוביטרל - למה?

תודה מראש על התשובות :)

ועוד שאלה קטנה...

אני מטופלת באסותא ראשון - ואני רוצה לדעת אם שאר העוברים שרדו עד ליום חמישי ובכלל רציתי לקבל דווח מעבדה.. למי אני פונה? למעבדה עצמה? למישהי יש טלפון?

המון תודה

טוליתי

New member
קודם כל בהצלחה

1. גם עם אסטרדיול 9000 ואף נמוך ממנו אפשר לחטוף גירוי יתר. הקפידי על שתייה מרובה ואם את חשה החמרה בכאבים או שהחום עולה או כל תופעה אחרת חדשה צצה - פני למיון.
2. תקינים
3. אם יש לך היסטוריה של דימומים בשלב הלוטאלי (לפני מועד הבטא) - אז כן.
4. לתמיכה בהריון המתפתח
.

למעלה