כאבים

liorbr11

New member
כאבים

הי אני צריכה עזרה.../עיצה לא מצליחה להרדם ביום שלישי האחרון עברתי היסטורסקופיה בה נראה כי יש לי דלקת ברירית הרחם. הרופא לא התרגש נתן לי שני סוגים של אנטיביוטיקה אחד מהם אוגמנטין 875 הידוע וזהו. בהתחלה הרגשתי טוב אבל הערב (יומיים אחרי תחילת הטיפול) כבר לא. יש לי כאבים נוראים ואני מרגישה שהבטן נפוחה הרופא שלי נמצא במרפאה רק ביום שני. אני לא יודעת מה לעשות עד אז.... ממש לא טוב לי. ברור שאוכל לקפוץ מחר לרופא משפחה או משהו אבל האם האם מישהי יודעת מה זה אומר תודה

פיריבום

New member
היי

דלקת ברחם/באגן בהחלט יכולה לגרום לכאבים חזקים, אנטיביוטיקה (מניחה שקיבלת אוגמנטין ודוקסילין) יכולה לעזור אבל לא תמיד מספיקה,לפעמים צריכים לתת אנטיביטיקה חזקה יותר בעירוי. מדדת חום? בכל אופן, עם כאבים "נוראים", הייתי ניגשת היום למרפאה ולא מחכה ליום שני.

מקוםבלב

New member
בוקר טוב,

צרייך לבדוק האם הנפיחות בבטן והכאבים קשורים לתופעות לוואי של האנטיביוטיקה או מההיסטורסקופיה. האוגמנטין ידוע בזה שהוא גורם לכאבי בטן. אם את מאוד סובלת אפשר להחליף את האנטיביוטיקה למשהו עדין יותר. אם את תרגישי מאוד לא טוב כדאי לגשת למיון גניקולוגי. שם יבדקו אותך שוב ואולי יחליפו טיפול. לא הייתי משאירה את זה כך ללא טיפול. תרגישי טוב ותעדכני אותנו מה איתך.

liorbr11

New member
תודה על התגובה

אולי הכאבים פחתו אחרי שינה קלה. בכל מקרה אלך היום למרפאה בא לי לבכות שיגמר כבר

liorbr11

New member
יש לי שתי קריאות כאן

בכל אופן הייתי במרפאה הם לא ממש עזרו לי כי לא היה רופא נשים בסוף הלכתי הביתה לנוח והכאב עבור כמה ימים אחרי סיום האניביוטיקה היה לי דימום קל שבקלים והרופא הפנה אותי לבדיקת בטא שהתוצאה הגיעה היום 6039.8 אם אני מבינה נכון אז....

למעלה