כאבים

ניוז

New member
כאבים

היי לכולם.מה עושים נגד כאבים בשוקיים שנובעים מהליכה? יש לציין שההליכה היא בקצב מתון אך הכאבים לא נסבלים.

חן M

New member
היי

מה סוג המשטח עליו אתם הולכים ? יש שיפוע ? מה הרקע של אותו מתאמן ? כמה אתם הולכים ?

liorba

New member
בבעיות מהסוג הזה

אני דבר ראשון מסתכל על המתאמן/מטופל מבצע את הפעילות הכואבת ואז פשוט רואה מהם האיזורים השגויים. קשה מאוד לאבחן מול המתאמן אז על אחת כמה וכמה דרך האינטרנט. מספר גורמים אפשריים: כל מה שחן ציין ו/או נעליים ו/או טווחי תנועה שחסרים בקרסול/ברך/ירך ו/או חולשה של שרירים מול קיצור ונוקשות של אחרים ו/או וכו'. אלה מהמקרים שהכי קשים (אבל גם מאתגרים) לגלות את הסיבה לבעיה... נ.ב- זוהי פעם שנייה (אם אני לא טועה) שהפנת שאלה של כאבים של מטופל בפורום. אני מציע בחום פעם אחת לגשת עם אחד המטופלים לפיזיו ולראות איך אפשר לנסות לאבחן את הבעיה. אני מבטיח לך שתלמדי הרבה מזה וגם תוכלי לתרום לפיזיו. בהצלחה.

ניוז

New member
תודה

תודה על התשובות אז ככה:אנחנו הולכים בקצב מאוד איטי, אין עליות אלא במישור ישר. ולגבי ההפניה לפיזיוטרפיסט אז המתאמן לא מוכן ללכת. ומעבר לזה תמיד אפשר לשאול ולהחכים.

liorba

New member
עוד שני דברים חשובים

ששכחתי. בן כמה הוא? שני הדברים הם - סכרת וזרימת דם.

ניוז

New member
בוקר טוב

ליאור לגבי שאלותיך:אין לו סכרת והוא בן 47. ומעבר לכך אני מאמינה שבפורום יש אנשים יותר מלומדים, ושצברו יותר ניסיון. ולכן אני לא רואה שום דבר פסול להתייעץ.

למעלה