כאבים באגן - האם צירים?

כאבים באגן - האם צירים?

היי,
אני בשבוע 38
יש לי כאבים באגן שמרגישים קצת כמו צירים (נראה לי...)
באים והולכים אבל ממש לא סדירים
אני זוכרת מההריון הקודם שהצירים היו בגב התחתון ולא באגן... אבל מעבר לזה אני פשוט לא זוכרת כלום...

בנוסף בכל ההריון הזה אני סובלת מאוד מסימפוליוזיס

האם יכול להיות שהכאבים האלו הם צירים?
אני רוצה לדעת האם עליי ללכת להיבדק אצל רופא/מוניטור/פתיחה...

תודה רבה

orperel

New member
מרגישה כמוך

וגם עם סימפיזיוליזיס- רוב הסיכויים שאם אלו כאבים של אגן- בעצמות..זה לא קשור לצירים.
תראי אם זה הופך להיות סדיר- אם כן- תגשי למיון.

כאבים של סימפיזיוליזיס לצערי אנחנו אמורות להמשיך להרגיש עד הסוף..:/
אנמי גם מרגישה כאבי בעצם של האיבר מין ..לא יודעת איך קוראים לה...אבל זה ממש כואב במיוחד בזמן הליכה...

תרגישי טוב !!! זה קרוב !!!

אוריתה25

New member
כאבים בעצם של איבר המין

שבוע 38+2 התחילו לי כאבים למטה ממש בעצם של איבר המין וממש קשה לי ללכת
מישהי מכירה את החוויה ומזה יכול להיות?

ט ו ש ה

New member
לא נשמע כמו צירים

כאבים באגן בשבוע שלך, לאור הנוכחות המוקדמת של הסימפיזיוליזיס, זה לא מפתיע, כי התינוק מתחיל אולי להתבסס.
ובכל מקרה, אם הכל, כמו שאת אומרת, בא והולך כזה - אז פתיחה ומוניטור ממש לא רלוונטיים. אולי רק לראות רופא מתישהו שיתן לך ימי מחלה אם את עובדת כדי שתוכלי לנוח קצת.

שרון972

New member
אפידורל..

אני היתי צריכה לעשות ספירת דם ועדין לא עשיתי ..אם למשל יתפתחו צירים והגיע לבית חולים ויאשפזו אותי ויחליטו שאני עם פתיחה וצירים וארצה אפידורל ולא עשיתי ספירת דם אז יתנו לי אפידורל או שחייבים לעשות לפני זה ספירת דם ..אני לא רגועה בעניין.
אז מי שתוכל להרגיע מאד אשמח.. תודה ומצפה לתשובה ענינית ..ומרגיעה.

ט ו ש ה

New member
יעשו לך במקום בדיקת דם

באופן כללי, ספירה לוקחת לביצוע משהו כמו 10 דקות, אבל בכל מקרה את צריכה לקבל עירוי נוזלים לפני שתוכלי לקבל אפידורל, וזה עסק שלוקח איזה 15-20 דקות, ככה שבאופן עקרוני אפשר לעשות את הדברים במקביל - לקחת לך דם, להרכיב עירוי, ועד שהבדיקה תחזור מהמעבדה, תקבלי תא הנוזלים.
עם זאת, צריך לזכור שאפידורל מקבלים רק בלידה פעילה, כשאת בחדר לידה וצריך גם שיהיה מרדים זמין. כלומר, גם אם ממש ממש ממש רוצים אפידורל, צריך לקחת בחשבון שלפעמים יש עיכובים לא צפויים או לא מתוכננים בדרך לאפידורל הנכסף, ולכן אני ממליצה לך בחום רב ללמוד לפחות כמה טכניקות להתמודדות עם צירים גם לפני שמקבלים אפידורל

שרון972

New member
תודה רבה לך..

הרגעת אותי ..והבנתי עכשיו יותר טוב את העניין..
לילה טוב..

למעלה