כאבים אחרי שאיבה וכמות הפריות קטנה

כאבים אחרי שאיבה וכמות הפריות קטנה

אשמח לעזרתכן.. ראשית אתמול עברתי שאיבה של 9 ביציות. הגיוני שעד עכשיו כואבת לי הבטן? השאיבה הייתה ב 14:45והכאבים התחילו רק ב9 בערב. בנוסף הופרו רק 6 עוברים שמתוכם יש רק 4 עוברים טובים . מה יכולה להיות הסיבה ? הרופא לא פירט על דרגת איכות וחלוקת תאים. האם אני יכולה להתקשר לאסותא ראשלצ ולשאול בעצמי?

פאשון

New member
כל מיני סיבות

זה יכול להיות בגלל פרוטוקול לא משהו, חודש חד פעמי...וגם בגלל סיבות פחות אופטימיות כמו בעיות גנטיות, גיל וכו'. מה שחשוב זה שיש לך 4 עוברים טובם שיכולים להפוך ל-4 ילדים!
לי היה ככה בשאיבה הקודמת. אבל אצלי שבוע 7, 6 הפריות והיו 3 עוברים. 1 טוב ו-2 בינוניים. אף אחד מהם לא השתרש. אין מוקפאים. אני בקשתי וקבלתי את דוח המעבדה. זה היה באלישע. לדעתי בכל מקום אם מבקשים, מקבלים. לא יודעת אם זה כרוף בתשלום. לי זה לא עלה. בקשתי ביום ההחזרה.

לגבי כאבים, 9 ביציות זה יחסית הרבה, יתכן והשחלות מוגדלות

בעיקרון זה לחלוטין תופעה נפוצה. אבל אם את רואה שמחמיר משמעותית, ובפרט אם מצטרפים תסמינים אחרים כגון חום- ללכת מייד למיון.
לגבי כמות הפריות.. זה לא אחוז טוב, אבל גם לא גרוע. לרוב בשאיבה שנייה (מאחלת שלא תצטרכי והעוברים הנ"ל יספיקו לכל הילדים שאת רוצה) האחוז משתפר.. כי שואבים בזמן היותר מתאים, וכן אם הבעיה בשל זרע אז לעיתים הולכים למיון.. צריך לראות דוח עוברים כדי לדעת יותר טוב מה הגורם... לגבי אסותא ראשון, אצלי הם התעקשו לא למסור מידע זה טלפונית/ איימיל, אמרו שישלחו בדואר אך בדואר הגיע מכתב שלא מפרט איכות ביציות ועוברים.. תבקשי מהם לבוא לקבל העתק מהדוח (צריך להגיע פיסית, לעיתים דורשים ששני בני הזוג).

תרגישי טוב והמון המון הצלחה!!

למעלה