י"ב, מה קורה עם מסיבת פורים במיונים

סר גל ית

New member
י"ב, מה קורה עם מסיבת פורים במיונים

אם הייתה התפתחות ואני לא יודעת עליה בגלל שאני לא פה הרבה, אז אני גם אשמח לשמוע עליה . בכל מקרה לעזור. חייבת להיות מסיבה, מסכימים?

מ ו ר ע ל

New member
חייבת להיות מסיבה בכל ערב!

על כל מסיבה שאני מפסיד! יש שתי מסיבות בשנה שאני מחכה להם! מסיבת פורים של הבי"ס ומסיבת פורים בקיבוץ של המבוגרים אחת בחמישי בערב ואחת בשישי בערב אני ממש ממש מעוצבן! לא להאמין שאני מעדיף משהו על גבי משהו של התנועה אבל זה לא טיול זה מיונים אוווף!

סר גל ית

New member
מקפיצה- אתם לא רוצים מסיבה??

מה נסגר י"ב?? מה רק חרובי אני ועוד כמה מב"ט רוצים פורים במיונים.. לא נראה לי....

just stav

New member
גם אני רוצה!

אבל אני שקועה עכשיו עד מעל לראש עם הסרט שלי אז אין לי בעיה לעזור לארגן אבל רק אחרי שבוע הבא.
יום טוב לכולם Love סתו

The Mo0o0o Girl

New member
ת'אמת...

שאני מזה מבואסת מזה שאני מפסידה את אחת המסיבות שאני מחכה לה כל השנה! אבל אני מתכוונת -כ-ל- -ה-ש-נ-ה-. אז אני הכי בעד בעולם לעשות מסיבת פורים... אבל עם תחפושות עניינים!

RMXXX

New member
לפי מה שהבנתי יש קצת בעיות

עם מנהלי המיונים או משהו כזה אולי קשת תספר לנו קצת?

קשתונה

New member
לאלאלאלא תקשיבו!!!

זה בתהליכים ובבירור...אני אמורה מחר על הבוקר להתקשר לניר בן סיני...עידכונים בהמשך

א ל ו ש ה

New member
סלעית!!!! שכל!!!!

אני לא יכולה לענות לך כשאת ב-DND.... שכל.... ומה רצית ממני????

S a l i t

New member
ביץ'! רציתי שתבואי איתי לבאר טוביה!

אם את באה איתי לבאר טוביה אני באה איתך לחוף אשקלון!

מאוו Boaz

New member
מסכים.. אני מעוניין לעזור ולדעתי

חייבים לארגן משהו שיהיה מפוצץ!!!!! כי מסיבות פורים במועדונים הם הכי טובות ואני לא רוצה לפספס לדעתי נילך על כל הקופה עם מסיב תחפושות כמו ששי אמר ונעשה אותה עם פרסים ויהיה דיסקו מטורף עם הD.J הכי טוב באיזור מרטין!!!! מי איתי ואולי לא יהיה אישור אנחנו נפעל במחתרת ונפתח מסיבה בת זונה
+
+
+
+
=
בה

קשתונה

New member
התקשרתי לניר בן סיני

המר בחור לא עונה... השארתי לו הודעה שיחזור אלי...אם הוא לא יחזור אני אנסה שוב מאוחר יותר...בכל מקרה ביום שלישי אני בת"א ואקפוץ למשרדו הקט כדי לדבר איתו בנידון... שבוע טוב! ותתחילו להפיץ במועצות לבוא עם תחפושות כי גם אם לא תהיה מסיבת פורים...אנחנו נבוא עם תחפושות!!! כי פורים זה פורים:)

למעלה