יתכן ואני עובר ל

יתכן ואני עובר ל

סלקום. למה? סתם כי אורנג` הרגיזו אותי היום. ההצעה של סלקום די אטרקטיבית. 15 ש``ח דמי מנוי כולל ביטוח 39 אגורות לדקה ומכשיר חינם (חוץ מה95ח 8 ג`יגה, עליו נידרש תשלום של 90 ש``ח לחודש ובדיבור מעל 400 ש``ח זכוי מלא) גלישה סלולארית ללא הגבלה תמורת 25 ש``ח לחודש. דעתכם לא חשובה לי אלא סתם רציתי לספר לכם.

ההבדל בין אורנג לסלקום

באורנג אם יש בעיות תמיד אפשר לאיים אחמ``ש בכיר מנהל... תמיד אפשר לומר אתם אמרתם ולהבהיר שאתה עובר לאורנג... החברה שם לא מסודרת אז אפשר לנצל את זה... בסלקום מרובעים פחד... אף אחד לא ישים עליך פס... לא שאני בא לומר לך את דעתי סתם רציתי לספר לך ;-)

אני לא יודעת מה המקורות שלך...

אבל לי יש מידע לא רע בכלל שיש שם במידה מסויימת סדר קפדני של תיעוד מדוייק...

יוני 28 נ

New member
לא יודע מה המקורות שלך

אך המקור שלי זה נועם וזה די ויותר לא שרציתי להתערב במקורתיך סתם רציתי לומר את מקורי

אורנג` טוענים שאני חייב להם

12‏ ‏וחצי אלף ש``ח בתשלום אחד אם אני עוזב אותם. האיום לא נראה לי, נלך לשאול בסלקום מה דעתם על כך.

חח.. רק 12.5 אלף ש``ח? זה לא קצת?

איך הם הגיעו לסכום הזה? הם עובדים עליך..

על אותיות קטנות שמעת? אם לא אז כנס

baltut klea. Goose orl wre implt pliab rein smicb... הצלחת ‏לקרוא‏? ‏גם ‏אני ‏לא ‏קראתי ‏אבל ‏ההסבר ‏שלהם ‏הוא ‏שהם ‏מכרו ‏לי ‏את ‏המכשיר ‏ב3000‏ ‏ש‏``‏ח ‏אבל ‏הוא ‏עלה ‏‏(‏אצלם ‏כמובן.‏ ‏מה ‏שנקרא ‏תוכיח ‏שלא‏) ‏6000‏ ‏ש‏``‏ח.‏ ‏זה ‏מכשיר ‏אחד.‏ ‏אח‏``‏כ ‏ישנם ‏עוד ‏כמה ‏מכשירים ‏פלוס ‏תוכניות ‏פלוס ‏פלוס ‏פלוס ‏קנסות.‏ ‏וכל ‏זה ‏כתוב ‏באותיות ‏הקטנות ‏‏(‏תוכיח ‏שלא‏)‏ ‏ ‏

יש תשלום על ציוד קצה כלומר סבסוד

אם אתה לקוח אז אתה מקבל כול חודש החזר יחסי על כול המכשירים ששידרגת אין מה לעשות אני אם אני עוזב אני חייב 20000 .!.. כן כי עשיתי 10 שידרוגים וכול מכשיר המחיר המלא שלו הוא 2000 ש``ח לפני החזר

למעלה