יש BOWMASTER כאן בפורום

שריתושי

New member
יש BOWMASTER כאן בפורום ../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

כן כן, סוף סוף עליתי לרמה 120 ועשיתי עבודה רביעית
גיליתי באחד המיילים הניחדים שלי קופון של X2 EXP (כן כן X2 EXP שעבד!), 5 צ'ארמס, 5 טלפורט ונשק (קיבלתי כרית לבנה
) ביום חמישי התיישבתי עם רמה 116 ו-50% והדאבל שלי הופעל בלי שהתכוונתי בכלל, אז לא הייתה לי ברירה והחלטתי למצל את רובו לפחות. עליתי במשך 3 שעות וחצי 2 רמות. הגעתי לרמה 118 עם משהו כמו 50% שוב. הייתי עייפה מדי להמשיך. ביום שישי בלילה החלטתי שאני עולה לפחות רמה אחת. המון חברה מהגיילד היו מחוברים. וכל הזמן עודדו אותי להמשיך עד 120. לא משנה כמה אמרתי שאני מתה מעייפות, הם לא ויתרו לי. ומצאתי את עצמי בסופו של דבר עולה לרמה 120
חבר מהגיילד עזר לי להשיג את הדרופים של מאנון וגריפי וחסך לי 10 מיליון למגילה הסגולה. והתאהבתי כמובן בהוריקןןןןןןןןןןןןן
יש אני לא מאמינה שסוף סוף הגעתי לזה
היתה שווה החרישה הזו ביומיים.. אתמול בדאבל הלכתי לקאנטאורוסים בדאנג'ן לנסות להשיג מזהו שווה, איזה ספר מעניין אבל נפלו רק דרופים נחמדים. מתתי 5 פעמים ובזבזתי את כל הצ'ארמז שלי
ומתתי עוד פעם אחת
סיימתי רק עם 50% עדיין ברמה 120 אבל עם הנאה מאוד גדולה !!!! מי מכם יוכל לשאול עבורי BOWMASTER-ים איך אני צריכה להתקדם עם הסקילים שלי? שמתי בינתיים 1 בהוריקן, אחד בפניקס ואחד בBOW MASTERY. יותר מעניין אותי להיות חזקה באופן אישי מאשר לקבל SE לפארטי. ותודה למי שעזר לי להגיע עד הלום

miss_t

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif

יפה יפה! אחלה גילד יש לך - כל הכבוד על העזרה שלהם והעידוד! לפעמים גם זה חשוב :) מה עם תמונות של הסקילים החדשים?

שריתושי

New member
אין לי תמונות מסך ../images/Emo4.gif

אני אנסה לעשות צילום מסך ולהעביר ל"צייר", זה לא מצלם לי מסכים מהמייפל וכל הזמן אני שוכחת את התוכנה שהמליצו כאן ואני גם לא יודעת איך להשתמש בה

Hasselblad

New member
לגבי התוכנה

לתוכנה קוראים Fraps ובאמת שאין מה לדעת איך משתמשים בה כי היא הכי פשוטה וקלה שיש. תורידי אותה למחשב ותנסי, אם את לא מבינה אני אכין הסבר לאיך משתמשים. אבל קודם תורידי אותה למחשב.

מ י ל ר

New member
וואו, מזל טוב!!!

עבודה רביעית זה כיף! לדעתי את צריכה לרוץ על ההוריקן וה-se, זה שזה סקיל של פארטי זה רק חלק מהעיניין, זה מחזק אותך המון. לדעתי לרוץ על ה-2 סקילים האלה, ואחרי זה בכלל למקסס את ה-mw..

הנה - את חייבת להעלות SE די בהתחלה

These skills below are prioritized for Bowmasters. Hurricane-30 Bow Expert-30 Sharp Eyes-30 Maple Warrior-30 Experience Shot-10 Concentrate-30 Phoenix-30 These skills below are less of a priority for Bowmasters but any variations and order is up to you to decide. Dragon Breath-1, 11, 21 You should have at least 1 Dragon Breath in your early stages of 4th job so you can knock back up to 4 monsters. Basically, you would only need to have 1 point in Dragon Breath from levels 120-200. If you want to knock back more monsters, then put 11 points to knock back 5 monsters, or put 21 points to knock back 6 monsters. Damage is not important while using Dragon Breath so you do not need to max this skill. Vengeance-10 If you get hit by a monster, there is a chance that the monster gets knocked back. But, Dragon Breath will be your primary skill for knocking back monsters. Hamstring - Extra skill points can be place here. I find this skill useless and here are the reasons why: -Hamstring does not work on bosses (this is according to Pre-Big Bang) -High level Bowmasters will kill a single monster around 1-2 seconds. -Since Phoenix stun monsters, they are standing still and unable to move. Hero Will-5 Dispels seduce. Total Skill Points 243 Analysis: Bowmasters have abilities to manipulate the monsters' positioning by using puppet and Dragon Breath. Also, Bowmasters are able to stun monsters so they stay still while you destroy them.

שריתושי

New member
תודה סמדר, אבל זה לא ממש עוזר ../images/Emo13.gif

זו מראה מנקודת מבט של רמה 200. זה לא נותן לי שום אינדיקציה לגבי איזה סקיל חשוב יותר ומתי להעלות אותו
ההתלבטות היא איך להעלות את: Hurricane-30 Bow Expert-30 Sharp Eyes-30

שריתושי

New member
../images/Emo6.gif אפילו אני לא שמתי לב

כמו שאמרתי לסמדר, זה סתם כמה צריך להיות בכל סקיל ברמה.... 200
א-ש-ל-י-ו-ת קודם תן לי לחלום על MW 20

מ י ל ר

New member
75 מיל ויש לך mw20, כמובן צריך להתפלל שהוא

יעבוד אני שחכתי להתפלל אז הוא לא עבד

Hasselblad

New member
קללולולוללולולולול

יוווו איזה יופי!!!! מזל טוב שרית!!! איזה כיף זה עבודה רביעית! וכל הכבוד לגילדה שלך שתמכו עודדו ועזרו! זה הכי כיף שיש חברים כאלה. לגבי סקילים אני לא סגורה על הסדר אבל שימי לב ש SE לא מחזק רק את הפארטי אלא גם אותך! זה סקיל ממש ממש חשוב!.

Guid

New member
מזל טוב!!!

וואי, Bowmaster זה כזה חלומי!
סחתיין על ההשקעה והאימונים האינטנסיביים, בהחלט הגיע לך פרס כזה!

למעלה