יש תקווה להבראה!

נגנבתי

New member
יש תקווה להבראה!

היי אני שרון , למי שזוכר אותי מלפני שנה... רובכם חדשים ואני לא מכירה. אבל רציתי לעודד אתכם חברי לחרדות , לפני שנה חשבתי שעולמי חרב עלי... הקאות הזעות רעידות דיכאון וכל הסימפטומים שכולכם מכירים... היום אחרי שנה שאני מטופלת ב 20 מ"ג רסיטל ביום אני גאה לספר שאני יורדת במינון ושבעוד חודש אני בריאה לחלוטין באופן טבעי... תורידו פחות חודשיים משנה וזאת התקופה הנורא חוץ מזה במשך השנה ניהלתי חיים נורמלים לחלוטין: עבודה, לימודים, חבר, משפחה. ואני מאושרת יותר מתמיד להפסיק איתם. חזרתי להיות אותה שרון מלפני שנה ואפילו חזקה יותר ומאמינה בעצמי הרבה יותר. אני לא אשקר ואגיד שאני לא מפחדת שהכול יחזור לי בעקבות ההפסקה עם הכדורים(אגב אם יש פה מישהו שנגמל מכדורים ויכול לספר לי איך היה אני אשמח) אבל אני כל כך נחושה בדעתי שאני לא רוצה את זה בחיים שלי... אני בן אדם נורמלי ויש לי משפחה והכול... אני אכנס באמ אמא של החרדה עם היא תחזור (נקווה שלא) אני אדע לטפל בה יפה יפה!!!! אז אליכם חבר'ה: תאמינו בעצמכם זה הכול בראש , גם אני לא האמנתי בחיייייים שאני אחזור לעצמי ועובדה אני מאושרת וגאה בזה!!!! תנהלו חיים נורמלים, תמלאו את היום שלכם שלא תתעסקו במה שעובר לכם בראש. אני מודעת לתקופה הקשה שתעבור עלי בזמן הגמילה אבל אני לא אתן לזה לנצח אותי כי אין מצב שכל חיי אני אהיה תלויה באיזה כימיקל מטומטם שמשחק לי בראש כי בא לו לשגע אותי... אתם יכולים לפנות אליי בכול נושא ואני אשתדל לייעץ הכי טוב שאני יכולה... באהבה גדולה שרון

נגנבתי

New member
היי צוז זוכר אותי???

מקווה שכן (ההיא עם הטריפ שמקיאה.... תנסה אולי תזכור) אני היום פה בשביל להגיד ש...: אני בריאה ואני גאה!!!!! ואני כרגע בתקופת גמילה מהכדורים... אפילו שהפסיכיאטר חושב שטוב יותר אם אני ימשיך עוד שנה ואני אמרתי...: לא!!!!! אין מצב!!!! אני אתן את כל כולי ואני אנצח במלחמה הזאת כמו שניצחתי בקרב!!!! אז הוא נבהל ואמר: "אוקיי... אי אפשר לשכנע אותך אז לכי על זה ושיהיה בהצלחה...: אני יצאתי בחיוך עם קצת חששות כי גם שמעתי את הדברים הרעים והסיכונים שבגמילה. אבל אני לא מפחדת כי שום דבר לא ינצח אותי יותר... אני בחוץ!!!!!!!!!! אז אגב תודה על הכול בתקופה ההיא ואני מאחלת לכולם פה להרגיש כמוני ולאמין בעצם!!!! כי רק ככה תנצחו את החרדה!!!!!!!!!!!!!!!!! שרון

גינגר3

New member
את נשמעת לי בחורה חזקה!!

את תצליחי להמשיך את חייך התקינים בלי תרופות ,את השינוי נשמע שעשית בתוכך...כך שהכלים להתמודדות נמצאים כל הזמן איתך בכל מקרה
טוב שבחרת בחיים

chooselife

New member
בוודאי שנאי זוכר שרון../images/Emo13.gif

מותר לי לומר שאמרתי לך שככה יהיה?
שמח לשמוע שדברים מתקדמים מצויין,וטוב לראות שאת לא נשארת על התרופות אלא עובדת על העניין של להתשחרר מזה
מחכה לעידכונים נוספים!! (שוב , א מ ר ת י ל ך )
כל הכבוד.

זרדוז

New member
רסיטל זה לא תרופה להיפראקטיביות ?

לא ידעתי שזה תרופה נגד חרדות...

bwp

Member
מסתבר שהם לא ידעו שזה להיפראקטיביות

http://infomed.co.il/drug1.asp?dID=293

dida80

New member
בלבלתם עם ריטלין

וזה לא להיפראקטיביות בדיוק אלא לבעלי הפרעת קשב וריכוז עם או בלי היפר'.

זרדוז

New member
בכלל שכחתי לפרגן לך...

אני מצטער על שאלתי ובכלל שכחתי לפרגן לך. הנושא קרוב לליבי משום שרק לפני שבוע ניסיתי בעצמי להיגמל אך הורדתי מינונים מהר מידי עד שחזרתי אל המינון המלא בכניעה גמורה. בכל אופן אני מעריך את הצלחתך בהורדת מינונים עד לגמילה מלאה. אשריך. ובהצלחה בחיים.

jorylit

New member
טוב לשמוע

שמח לשמוע שבתוך כל השחור הזה יש סיפורים מלאי אור שנותנים תקווה לאחרים.

למעלה