יש תמונות חדשות !

Nיה

New member
יש תמונות חדשות !

הפעם לא אני הצלמת, אלא דרור (בעלי). התמונות במציאות ממש מוצלחות, רק שהסורק קצת הרס להן... יאללה, עדידושש, מוכנה ?

Nיה

New member
ראשונה, מיצי השואגת

למען האמת, אני לא יודעת אם היא צורחת כאן (כהרגלה) או מפהקת (כהרגלה)

Nיה

New member
וודקה האצילית

כאן אפשר לראות קצת מהבלאגן בפרווה שיש לה בבטן...

Nיה

New member
החמוסה הוקר מתעוררת

(ואפשר לראות כף רגל של החמוס נאזגול ברקע)

Nיה

New member
הפרה והארנבת

מיצי = פרה - מסיבות ידועות וודקה = הארנבת - כי היא ממש פחדנית. יש לנו חברים שלא מאמינים שהיא קיימת, כי הם מעולם לא ראו אותה.

Nיה

New member
וודקה פוערת עינים למצלמה

בניגוד למיצי, היא תמיד מקפידה להצטלם בעינים פקוחות. יש כאן עסק עם דוגמנית מדופלמת.

Nיה

New member
אני ישנה עם מיצי

עם בוא ההריון, יש לי תירוץ טוב להרדם על הספה בסלון מתי שאני רוצה. אני לא יודעת אם זה ההריון, או החורף, או השמיכה, או מעבר הדירה או סתם המצב רוח - אב מיצי ממש דבק. איך שאני מתיישבת על הספה, היא מתקרצצת עלי. יש כאן 3 תמונות, שצולמו בימים שונים, שמראות איך מיצי אוהבת לישון עלי (ואיך אני אוהבת לישון). אני אוהבת את תנוחת הרכושתנות של מיצי...

עדידושש

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

איזה יופי של תמונות על הבוקר! וודקה כרגיל "מעלפת"- איזה פרצוף תמים ומפוחד...איזה עיניים גדולות... ומיצי ה"דבק" - מקסימה כשהיא ישנה עלייך...וכמובן, שגם החמוסים מקסימים...

Tula1

New member
אוי איך שאני מקנאה....

הלוואי ששמעון היה ככה נמרח עליי...טוב אולי כשהבטן תגדל...

sprung monkey

New member
אילו תמונות מקסימות!!! ../images/Emo140.gif

התאהבתי בחמוסים שלך. גם אני רוצה אחד...

Nיה

New member
יש לך עכשיו הרבה מקום פנוי, לא ?

לצערך, עכשיו זאת לא העונה לחמוסים - הם ממליטים פעם בשנה, בסביבות מאי-יוני, מה שאומר שאי שם באוגוסט אפשר לאמץ גורון מתוקון. אלו שמוצעים עכשיו הם בוגרים, מה שאומר שהם או לא מוכתמים/מוחתמים לבני אדם, או שהם עצבניים ונשכניים. אלא אם כן אתה מאמץ חמוס ממישהו שהחליט למסור את שלו (ואז תברר טוב טוב למה). יש פורום חמוסים בהייד פארק, שמלא בהצעות למסירת/מכירת חמוסים

sprung monkey

New member
תודה,

אבל זה מן הסתם רצון שלא התממש. אם זה היה תלוי בי כל בעלי-החיים שמסרתי היו נשארים אצלי. אבל מכל בחינה שהיא אין מצב שאני מאמץ בעל-חיים חדש בקרוב מכל סוג שהוא (אפילו דגים). יש לי את ארבעת החתולים והכלב שלי אצל ההורים, חתולי החצר שאצלי בדירה, וכלבה שאני מחפש לה בית - וזה די והותר כרגע.

לאבלי1

New member
איזה מקסימות התמונות של וודקה

ושל מיצי המתוקה שישנה איתך כמו תינוקת...
)

גלי®

New member
הייי, איפה התמונות התחבאו? כמעט

פיספסתי אותן... איזה מקסימווווווונים... מאוהבת ב"חמוסמוסים" שלך...:)))

למעלה