יש תמונות אז סימן שבאמת חזרתי...

Indie62

New member
יש תמונות אז סימן שבאמת חזרתי...

הייתי בירח דבש בסין, והיה מדהים מדהים מדהים. לפני הנסיעה הזהירו אותי שה לא מתאים לירח דבש ושיהיה לנו קשה, אבל אנחנו כנראה לא בנויים לירח דבש של קוקטייל עם מטרייה על החוף. אבל לקחנו את העצות ברצינות ונצנדנו למסלול התיירותי שבו אפשר למצוא עוד פה ושם מקלחת חמה ומישהו שיודע אנגלית. בסה"כ טיול מאוד מאוד מומלץ שלא צריך להיות הרפתקנים ענקיים בשבילו, לדעתי. הטרקים זה בסה"כ שבילים עם מדרגות. הסינים אנשים טובים, לפחות חלקם, ולא מרגישים שהמשטרה החשאית רודפת אחרייך או שהאנשים כבויים או רדופים - שזה היה אחד החששות העיקריים שלי, תאמינו או לא. אז הנה כמה תונות, רק להראות שיש חיים אחרי גם החתונה :)

Indie62

New member
תמונה שצילמתי במיוחד בשבילכן

היה קור של איזה 4 מעלות. בין צילום לצילום הם עטפו אותה במעיל דובון. שלא לדבר על הגובה - כל צעד היה מאמץ נשימתי עצבני. אבל מה - מאוד מאוד יפה שם.

דנדי333

New member
עטפו את מי בדובון ../images/Emo35.gif

זו דוגמנית או כלה

Indie62

New member
שוק האוכל הלילי

או יותר נכון "ג'וק האוכל הלילי". הסינים מאוד נקיים. זה אומר שאתה מקבל את הג'וק שלך רחוץ ומחוטא למשעי. גם עכבר, צלופח או עקרב.

mir2mir

New member
נכון שלא אומרים על אוכל איכס

אבל זה באמת מגעיל !!!!! ניסית שם משהו ?

Indie62

New member
ממש לא! לא הצלחתי להתקרב

חברה שלי ביקשה שאני אצטלם בשבילה כאילו אני הולכת לאכול ג'וק, אבל לא הייתי מסוגלת לעבור אפילו את השלב של לקנות אותו.

Indie62

New member
שיאן - עיר קטנה במונחים סיניים

רק 5 מיליון אנשים! וטונה זיהום אוויר אבל בחלקים העתיקים היא מדהימה

Indie62

New member
קניון של 10 קומות

כל קומה תחום אחר - קומת נעליים, קומת תכשיטים. יש מספיק אנשים ברחוב בשביל לקנות את הכל.

Indie62

New member
חבל סיצ'ואן - הנוף הכי יפה

האנשים הכי נחמדים אבל הכי ק-ר. וגם הכי קשה להסתדר מבין המקומות שהיינו... טוב, ה היה חלק מהכיף.

למעלה