יש שמועות שיש מפגש אצל טינה יום שבת

זהבה נ

New member
זה בסדר נרגעתי כבר...

יש לי גם תמונות, כי גם אני הבאתי את הדגיטלית שלי, אך לא פרסמתי אותן על גבי הפורום. נראה לי שהפקת את השיעור שלך. וכמו כל ADHD הספקתי לשכוח. סולחת לך, כי לא יכולתי לענות לך בימים שנשאלה השאלה שלך בפורום, (היתה קירסה בשרת של תפוז ולא יכולתי להיכנס לפורום). שבוע טוב.

rhapsody

New member
יש שמועות שיש מפגש אצל טינה יום שבת

סתם!!! אל תלחצי, הכל ברוח טובה. אז מה קורה באמת עם איזה מפגש פורום גדול ועסיסי? אני הצעתי את הבית שלי, יש לי גינה סלון מטבח אמבטיה סרטים כחולים וכלב, דברים שצריכים להיות חובה כדי לקיים מפגש פורום, לא? (אה, רגע שכחתי את החומוס של ניר, או שזה היה של גדי?) מה קורה עם התמונות של המפגש דרך אגב? בינתיים סוגרים את המים, ראיתי רק 3 (אחת מהם הייתההייתה תמונה מדהימה שצילמתי את זהבה, חן חן למתחנפן). אני דורש בעניין ועדת חקירה משולשת בראשות השופט תאודור אור, אפי נצר ורבי שמעון בר יוחי. מישהו שם לב לזה שאני כותב עם המון סוגרים (סוגרים) סימני פיסוק (?!,:) וחלוקה מטורפת ובלתי קשורה לכלום של משפטים ופסקאות, או שזה רק אני??!!!??() אח השעות המאוחרות של הלילה כל כך מועילות לפעילות של המוח, שבא לי למות. די! אני הולך לישון, ליל מנוחה, בצל ירוק ותפוח אדמה. שלכם עומרי (ד'ר גוש/רפסודי/זיין מוח/עייף/הצילו!!!) "THE BRAIN IS SHUTTING DOWN, PLEASE WAIT"
נ.ב מי שלא מגיב להודעה שלי, אני בא אליו בחלום בלילה, בביקיני בצבע אינפרה אדום) תיזהרו!!!!!

מיכל ט

New member
בוקר טוב עומרי!!

לגביי מפגש העם רוצה ירושלים!! אלון אמר שאפשר להגיע אליו ואני כמובן אבוא לעזור. (אלון, תגיד להם שיבואו לירושלים) חוץ מזה עומרי לא שמעת שאינפרא אדום זה פסה. עכשיו הולך סגול רדיואקטיבי

גדעון75

New member
עזבי אותך מה העם רוצה ומה אפשר...

תספרי כמה המקום מתאים, איזה מדהימה ירושלים ושצריך לנצל את החצר בימים האחרונים של הקיץ האחרון שלה... מה העם רוצה עלק... מה שתמכרי לו!

מיכל ט

New member
../images/Emo82.gif של אלון

מ-ה-מ-ם!! יש חצר ענקית עם צל וגם קצת שמש למי שאוהב. מזג האויר פה מעולה וכדאי לנצל את זה לפני שהחורף יגיע. לדעתי עכשיו רק נשאר לקבוע תאריך לאחת השבתות הקרובות..

זהבה נ

New member
הי עומרי תן את המייל שלך ואשלח לך

תמונה שלך. אין לך בכרטיס האישי כתובת של מייל, לכן לא שלחתי לך עד כה את תמונתך. והיום כבר הולך בביקיני הצבע ירוק רעל....

adi1979

New member
15 שורות??!??!??!

זהו? זה לא אותו עומרי... מי חטף אותו? היכן הוא? עומרי האמיתי היה כותב 6920 שורות לפחות באותה הודעה ואחר כך משרשר אותה לעצמו והנאתו עד הפנסיה. הודעה של חמש עשרה שורות... לא לזה התכוון אנדי וורהול כשאמר "לכל אדם מגיעות 15 דקות (שורות) של תהילה".

rhapsody

New member
אני בעד סוודר בצבע חור שחור!!!!

חברה על מה הוויכוח, בוא נעשה את המפגש בטיבט וזהו!!!!!! אתם חייבים לבדוק קודם כל מבינה גאוגרפית, אם זה יחסית קרוב לכולם או ברדיוס מסויים. תחשבו לדוגמא שניר,גידי,וזהבה צריכים להגיע מהצפון. לי באופן אישי אין בעיה עם ירושלים, כי למזלכם יש לי שם קרובי מפשחה (באמת למזלכם) ואני יכול לישון אצלם. מעומרי (ד'ר גוש) (שמתם לב שכל מכתב שאני כותב לאחרונה מצטמצם בשורותיו?!?!?!- מפחיד!!!!) ירושלים של זהב, ושל נחושת ושל אור, הלא ללא החומוס, פלפאל, שאוארמה, ובייגלה עם סומסום, לא הייתי בא. ירושלים של זהב....

להעלות אותה לראש שימחתכם

בואו לירושליים. מי שרוצה מוזמן לישון אצלי במעונות. אבל עדיף לכם לעשות קמפינג על הדשא של האוניברסיטה. (דשא ממש טוב לקמפינג) ואגב לחצי מהאנשים פה יש קרובים בירושליים. וחוץ מזה כבר 3 שנים עברו מאז שהייתי בטיבט. אבל קירגיסטן הרבה יותר קרובה וזולה האנשים שם הרבה יותר נחמדים ויש שם גם טרקים יותר שווים.

omri-segal

New member
מעונות ליברמן?

ואגב הדשא, בל"ג בעומר הייתי שם עם חברים, בין בניין 3 לליברמן, עשינו על האש

שטרן (זה רק לזוגות נשואים)

האוניברסיטה העיברית מאמינה שנשואים ורווקים לא יכולים לגור בשכנות, וגם טרחו להעביר אותנו דירה בגלל זה שנה שעברה. מה זה ליברמן?

זהבה נ

New member
עומרי, השם הוא טניה ולא טינה!!!

טעות של ADHDים. ואת התמונה שאתה צילמת אותי פרסמו בלי לבקש את רשותי קבל עם ורשת... אשלח לך אותה במייל. בעצם, בשביל מה אתה צריך תמונה שלי? לא אני לא שולחת. שבת שלום.

למעלה