יש קופון על מיקסר מסדרת קנווד מייג'ור

יש קופון על מיקסר מסדרת קנווד מייג'ור

אני מנסה לקשר
http://www.bigdeal.co.il/Default.aspx?CampaignId=8277
ואם לא הצלחתי- זה נמצא בביג דיל למי שמעוניינת.
ההספק 1200, קערה של 6.7 ליטר.
מחיר 1399.
נראה לכן שווה?
מישהי מכירה את המכשיר? אני לא אופה כל כך הרבה, אבל מקווה לאפות יותר (גם לחמים). מניחה שרוב השימוש יהיה לעוגה פעם בשבוע. האם הוא גדול וכבד עד כדי לא נוח לשימוש ביתי?
דרך אגב יש שם גם קופון על קיימיקס בורדו ב- 979 ש"ח, הספק 500, אבל קראתי ביקורות ממש גרועות בזאפ, כנראה שזה הספק ממש קטן.

לא כתוב איזה דגם זה. אם זה ה 710 (ככה זה

נראה), אז הוא מצוין וזה מחיר טוב מאד.
מצד שני, בשביל עוגה פעם בשבוע, הוא "תותח כבד" (לא מבחינת "לא נוח" אלא מבחינת יקר ואובר קוואליפייד
) ויש זולים ומתאימים ממנו.

דגם KMM770

ואני בשאיפה לאפות יותר, גם לחמניות חלות לחמים, אבל מטעמי חוסר בזמן זה לא יהיה מן הסתם כל שבוע.
יש לי מקצף ב-70 ש"ח שאיתו אני עושה אחלה עוגות...אבל רוצה להשתדרג.
הקיימיקס וקיצ'נאייד לא יותר זולים לפי התרשמותי בחנויות. כך שהשאלה זה רק אם נגיד לעוגה סטנדרטית זה יהיה גדול מדי ולא נוח לשימוש (למשל מתכוונת לאחסן בארון, כך שתוהה אם זה יהיה ממש כבד בשבילי להרים לשיש לשימוש?)

rnavina

New member
לא יודעת. לי יש קנווד ישן נושן מאד כבד. לא

ריאלי בעיני לאפסן בארון.

numi70

New member
רק צריך לשים לב לאחריות ולשירות

הייבואן הרשמי בארץ של קנווד הוא ברימאג למיטב הבנתי וכל השאר הם ייבוא מקביל. השאלה מה זה אומר לגבי השירות. צריך לשאול אותם...

שווה מאד. זה דגם שנחשב מצוין

ומיקסר קונים לשנים רבות. כך שגם אם כרגע לא תשתמשי בו כרגע הרבה לדעתי זו קניה מוצלחת.
הוא יעמוד לך על השיש? אם כך, הכובד הוא רק יתרון.
המיקסר הכי פשוט של קנווד עולה 900-1000 ש"ח ואין מה להשוות ביניהם, כך ששוב - אני חושבת שממש שווה.

תכננתי לאכסן בארון...

כי אין לי מקום מיותר על השיש. אבל אם זה יהיה בקטע של לקרוא לבנזוג להרים כל פעם לשיש, אז כנראה שלא כדאי לי ללכת על זה....

sharonwe

New member
מערבל חצי-מקצועי תמידי מונח על השיש.

לא פרקטי להכניס לארון ולהוציא ממנו, מה גם שהוא "חתיך"
(לי יש קיצ'נאייד כחול על השיש כבר הרבה מאוד שנים, ואני משתמשת בו הרבה).

וחוץ מזה, הנסיון האישי שלי אומר שמה שבארון - משתמשים בו הרבה פחות

אין לי מספיק מקום פנוי על השיש.

אני חייבת לנסות את זה מעשית כדי לדעת אם יהיה לי כבד מדי להרים...מה שאומר שחייבת לראות קודם בחנות.
אוף.
אולי אספיק לנסות מחר ועדיין יהיה את הקופון.

מה זה כבד מדי?

אפשר להרים אותו. אבל הוא בהחלט כבד.
זה כמו נניח להעביר שישיית מים ממקום למקום.
אפשרי - כן. נוח וקל? פחות.

נראה לי שאפילו יותר...

באתר של קנווד מצאתי על דגם דומה שהוא שוקל כ- 14 ק"ג...מצד שני אני גם מרימה את עגלת המוטסי שלנו כשצריך ולא נמנעתי מלהשתמש בה בגלל זה.

למעלה