יש קבוצת תמיכה באובדן הריון במודיעין?

בייביז1

New member
יש קבוצת תמיכה באובדן הריון במודיעין?

אני מצטרפת חדשה, אתמול עברתי גרידה אחרי שיום חמישי בסקירה מוקדמת גילו בילדה שלי מום איום ונורא שהמשמעות שלו זה מוות בלידה, רוב הסיכויים או חיים נוראיים. אני מרוקנת. אני אבודה. בהריון למדתי להיעזר בפורומים ממש כקבוצות תמיכה אבל עכשיו, אחרי שאני ריקה מתוכן, אני מרגישה שאני חייבת יותר... יש לי פסיכולוגית שאני רואה אבל אני לא יודעת למצוא את המילים או את הכוח הנפשי בכלל להסביר כמה כאב.... כמה ריקנות... זה היה הריון ראשון אחרי שנה של נסיונות. האם מישהי מכירה משהו באיזור? אפילו באיזור המרכז? אני לא מסוגלת לבכות לבד או בחברת אנשים שאני צריכה להסביר להם למה... ונמאס לי לקום כל בוקר ולתהות למה השמש זרחה היום. למה אנשים ממשיכים בחיים שלהם. למה זה קרה לילדה שלי. למה בכלל קמתי???????

מקוםבלב

New member
../images/Emo201.gifשלום לך,

צר לי כל כך על האובדן שחווית. הכאב בלב הפיזי והנפשי קשים מנשוא. יש הרגשת ריקנות מוחלטת ופתאום האין מוחשי ביותר. שלחתי לך מסר . מחבקת אותך חזק .

just face it

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

פשוט אסון.. מחבקת חזק ומקווה שיהיה לך המון טוב בקרוב...

אנה1979

New member
המלצה שלי

מקוה שגל לא תכעס עלי... אני נפגשתי עם גל מספר פעמים בתקופה האחרונה והמפגשים כל כך עזרו לי. לא יכולה להסביר כמה פשוט יצאתי מחוזקת, עם כוחות. הטיפול הוא כביכל רפלקסולוגיה, אבל הרבה הרבה מעבר. זה מצוין שיש לך פסיכולוגית אבל זה לא סותר, צריך לדאוג לגוף, לנפש. בשבילי הטיפול אצל גל היה גם שיחות, גם חיבור וחיזוק לגוף שלי, וגם סתם פינוק. בקיצור, אני באופן אישי ממש ממליצה

חיבוק

היי חמודה, כואב לי לשמוע שהצטרפת אלינו. אני גם גרה במודיעין ולפני פחות משנה עברתי לידה שקטה. אני כמוך חיה בתחושה שאי אפשר להסביר אותה. מי שלא עבר את זה פשוט לא יודע איך להגיב ואיזו תמיכה רגשית להביע. את בטח מכירה את התגובות המזעזעות של הסביבה.... אם יש קבוצה במודיעין זה יכול להיות מצויין. ממה שהבנתי לא נרשמו אבל אני יודעת שיש הרבה נשים במודיעין במצבנו. את מעט זמן אחרי הגרידה וכמו שמכנים את זה "עדיין בהרייון מבחינה רגשית" אם תרצי אני אשמח להיפגש איתך או אפילו להתכתב במייל

למעלה