יש צפי לדוחו"ת של טבע?

מצב
הנושא נעול.

א Ron

New member
יש צפי לדוחו"ת של טבע?

יש צפי לדוחו"ת של טבע?
זה עדיין מוגדר, כשלב התיקון? הבנתי שיש עליה המלצות טובות , גם מנקודת המבחן הטכנית , והירידות שהיו גם נבעו מהציבור ש"העניש" אותה מה הצפי לדוחות הקרובים? , הבנתי שיש נתונים טובים מבחינת הזוקור, מה אומרים?

מממ4

New member
חח. הציבור לא מעניש !

יש צפי לדוחו"ת של טבע?
זה עדיין מוגדר, כשלב התיקון? הבנתי שיש עליה המלצות טובות , גם מנקודת המבחן הטכנית , והירידות שהיו גם נבעו מהציבור ש"העניש" אותה מה הצפי לדוחות הקרובים? , הבנתי שיש נתונים טובים מבחינת הזוקור, מה אומרים?
חח. הציבור לא מעניש !
הציבור רק נענש ... זה דבר ראשון ... דבר שני אין לאף אחד צפי אמיתי. אולי יש מקורבים שיודעים אבל אל תאמין לאף אחד שצופה ואל תאמין גם לאף אחד שממליץ ... הרי הם לא באים אליך הביתה ונותנים לך שטרות או שולחים ישירות לחשבון הבנק שלך פרמים ומקמים על חשבון הבית, כמו בכל דבר בחיים יש המון אינטרסנים .

א Ron

New member
גם נענש וגם "מעניש"

חח. הציבור לא מעניש !
הציבור רק נענש ... זה דבר ראשון ... דבר שני אין לאף אחד צפי אמיתי. אולי יש מקורבים שיודעים אבל אל תאמין לאף אחד שצופה ואל תאמין גם לאף אחד שממליץ ... הרי הם לא באים אליך הביתה ונותנים לך שטרות או שולחים ישירות לחשבון הבנק שלך פרמים ומקמים על חשבון הבית, כמו בכל דבר בחיים יש המון אינטרסנים .
גם נענש וגם "מעניש"
דרך אגב, איך אני בודק מתי חברה מסויימת צריכה להוציא דוחו"ת? מה לגבי ארית תעשיות, מתי יש לה דוחות? תודה ל"מנהל השקעות" שהמליץ עליה פה בפורום

dw2322

New member
כן, יש צפי בנייר

יש צפי לדוחו"ת של טבע?
כן, יש צפי בנייר
teva אמורה לשחרר מחר את Q2, כשהצפי הממוצע הרשמי הוא מכירות של 2.08B ורווח נקי של 46 סנט למניה. זה גם ה whisper. זו תהיה הפתעה אם היא תפספס לרעה שכן בתקופה האחרונה הנייר עלה די יפה מ 30 ל 34$ כך שאולי תהיה אפילו הפתעה לטובה?

גרינקו

New member
טבע מחר מפתיעה בדוח חיובי

כן, יש צפי בנייר
teva אמורה לשחרר מחר את Q2, כשהצפי הממוצע הרשמי הוא מכירות של 2.08B ורווח נקי של 46 סנט למניה. זה גם ה whisper. זו תהיה הפתעה אם היא תפספס לרעה שכן בתקופה האחרונה הנייר עלה די יפה מ 30 ל 34$ כך שאולי תהיה אפילו הפתעה לטובה?
למרות הירידות היום בתא ובנסדאק ללא סיבה מיוחדת מחר הפתיחה מחזק בעוד מניות

sandbird4

New member
הסיבה לירידות היתה מוצדקת ביותר

למרות הירידות היום בתא ובנסדאק ללא סיבה מיוחדת מחר הפתיחה מחזק בעוד מניות
יש כאלה שמעדיפים להיות בחוץ לפני דוחות או ארועים חשובים (ובצדק). בכל מיקרה אני לא יכול להבטיח מה שיקרה עד סוף השבוע אבל בכללי טבע תמשיך לעלות עד 45 לפחות. זה לא יקרה מהיום למחר אבל למי שיש סבלנות להשאר בפנים חצי שנה אז הוא ירויח בגדול.

היי אנשים

יש כאלה שמעדיפים להיות בחוץ לפני דוחות או ארועים חשובים (ובצדק). בכל מיקרה אני לא יכול להבטיח מה שיקרה עד סוף השבוע אבל בכללי טבע תמשיך לעלות עד 45 לפחות. זה לא יקרה מהיום למחר אבל למי שיש סבלנות להשאר בפנים חצי שנה אז הוא ירויח בגדול.
היי אנשים
האם אתם מצטרפים להמלצה של סאנדבירד על השקעה לטווח של חצי שנה בטבע? היכן המניה תהיה בעוד חודשיים ? עוד שאלה, האם שמתם לב שהעליות של טבע, בשנתיים האחרונות לפחות, תמיד היו בסוף הרבעון השלישי-תחילת הרבעון הרביעי? יש הסבר לזה ? תודה מראש.

א Ron

New member
יצא הדוח, באתר מאיה

כן, יש צפי בנייר
יצא הדוח, באתר מאיה
אני לא ממש חזק בקריאת דוחות, איך אני יודע אם אני מקבל דיבידנד? איך הדוח?

א Ron

New member
המכירות עלו ב77 %../images/Emo2.gif

יצא הדוח, באתר מאיה
אני לא ממש חזק בקריאת דוחות, איך אני יודע אם אני מקבל דיבידנד? איך הדוח?
המכירות עלו ב77 %

נחמד, כתוב גם על העלאת תחזיות

dw2322

New member
קנו את איווקס, שכחת?

המכירות עלו ב77 %

נחמד, כתוב גם על העלאת תחזיות
קנו את איווקס, שכחת?
לכן אין לך מה להתרשם מה 77%. מה שיותר חשוב, זה שהם היכו את הצפי האנליסטי. הצפי היה ל 2.08B והם עשו 2.17B ורווח צפוי של 46 סנט והם הביאו 59. לכן הרושם הראשוני, לפני שמתחילים לנבור בפרטים, הוא שהנייר יעלה היום.

mesi8

New member
למבינם האם הדוחות של טבע באמת כ"כ

קנו את איווקס, שכחת?
לכן אין לך מה להתרשם מה 77%. מה שיותר חשוב, זה שהם היכו את הצפי האנליסטי. הצפי היה ל 2.08B והם עשו 2.17B ורווח צפוי של 46 סנט והם הביאו 59. לכן הרושם הראשוני, לפני שמתחילים לנבור בפרטים, הוא שהנייר יעלה היום.
טובים כמו שמקוב מתאר???

dw2322

New member
מקוב מבטיח גם צמיחה עתידית יפה

טובים כמו שמקוב מתאר???
נראה לי שהסיבה לחגיגה היא לא כ"כ בגלל שהדוח הנוכחי מוצלח כמו שהמנכ"ל גם מעריך שהצמיחה בשנים הבאות תהיה נאה: 15-17% לשנה עד 2010, בשביל חברה המוכרת ב 8 מיליארד שנתי זה די מרשים.

dw2322

New member
והוא מבטיח גם בגלובס

נראה לי שהסיבה לחגיגה היא לא כ"כ בגלל שהדוח הנוכחי מוצלח כמו שהמנכ"ל גם מעריך שהצמיחה בשנים הבאות תהיה נאה: 15-17% לשנה עד 2010, בשביל חברה המוכרת ב 8 מיליארד שנתי זה די מרשים.
והוא מבטיח גם בגלובס

גרינקו

New member
הנסדאק אוהב דוח כזה לכן היא תעלה

קנו את איווקס, שכחת?
הנסדאק אוהב דוח כזה לכן היא תעלה
יותר מהבורסה שלנו

א Ron

New member
מתי ארית תעשיות מוציאים דוחות?

יש צפי לדוחו"ת של טבע?
מתי ארית תעשיות מוציאים דוחות?

babarong

New member
לא מובן לי הסיפור של טבע

יש צפי לדוחו"ת של טבע?
לא מובן לי הסיפור של טבע
המניה צנחה בעשרות אחוזים עקב החששות מרכישת איווקס ותחרות בשוק הגנרי. למרות כל זה הדוחות מעולים, נראה כי התחרות לא כזו גרועה והמיזוג כנראה מצליח ותורם את חלקו לסינרגיה. בנוסף לכל זה הצלחה מעל המצופה עם התרופות החדשות, הרבה עוד בצנרת, העלאת תחזיות וגם אינסוף המלצות אנליסטים. למרות כל זה, בינתיים המניה לא ממש זזה ואפילו יורדת היום בוול סטריט, כאילו כלום. מה קורה איתה? החברה צומחת, מייצרת מזומנים ומוצרים וכלום, המשקיעים אדישים. מה ההסברים לכך? האם עליות צפויות לאורך זמן ולא מיידית או לא בכלל? הרי ברור שחששות רבים התפוגגו והחברה הכתה את כל התחזיות. סתם לשם השוואה, דלק usa עולה בינתיים 8% שם בתגובה לדוחות טובים. תודה, רון

sandbird4

New member
אל תהיה כזה חסר סבלנות

לא מובן לי הסיפור של טבע
המניה צנחה בעשרות אחוזים עקב החששות מרכישת איווקס ותחרות בשוק הגנרי. למרות כל זה הדוחות מעולים, נראה כי התחרות לא כזו גרועה והמיזוג כנראה מצליח ותורם את חלקו לסינרגיה. בנוסף לכל זה הצלחה מעל המצופה עם התרופות החדשות, הרבה עוד בצנרת, העלאת תחזיות וגם אינסוף המלצות אנליסטים. למרות כל זה, בינתיים המניה לא ממש זזה ואפילו יורדת היום בוול סטריט, כאילו כלום. מה קורה איתה? החברה צומחת, מייצרת מזומנים ומוצרים וכלום, המשקיעים אדישים. מה ההסברים לכך? האם עליות צפויות לאורך זמן ולא מיידית או לא בכלל? הרי ברור שחששות רבים התפוגגו והחברה הכתה את כל התחזיות. סתם לשם השוואה, דלק usa עולה בינתיים 8% שם בתגובה לדוחות טובים. תודה, רון
אל תהיה כזה חסר סבלנות
סבלנות היא שם המשחק בבורסה. תרשום עוד חצי שנה טבע ב-45 דולר. מי שיש לו סבלנות ירויח ומי שנבהל מכל פיפס קטן תמיד מפסיד. טבעי שיהיה תיקון קל אחרי עליה כזאת! בטבע תמיד המצב מתהפך אחרי הדוחות ככה שאם המניה ירדה לפני הדוחות אז היא תעלה אחרי וההפך. בכל מיקרה זה תיקון זמני שימשך מקסימום כמה ימים בודדים. המגמה עדיין עליה ל-45 דולר ואפילו יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה