יש ציונים!!!!!

דורית5

New member
איזה פאדיחות

אני לא זוכרת את ציוני ההגשה שלי בפיזיקה ובהסטוריה מה עושים????????????

*איתי*

New member
יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לי 3 בגרויות להשלים........

ענבל מ

New member
יאללה, גם אני ../images/Emo13.gif

שימחתם אותי על הבוקר. רק התחברתי וכבר חזיתי בציוני הבגרות שלי. הנה הציונים הסופיים שלי, במה שנבחנתי השנה: תנ"ך (2 יח"ל): 87 ספרות (2 יח"ל): 86 חיבור (1 יח"ל): 88 חקלאות מעקב (1 יח"ל): 90 [בבי"ס חקלאי צריך לגשת גם לבחינה בחקלאות... don´t ask] ביוכימיה (2 יח"ל): 90 ביוטכנולוגיה (2 יח"ל): 89 ביוטכנולוגיה מעבדה (2 יח"ל): 91 מוסיקה (5 יח"ל): 89 מתמטיקה (5 יח"ל, לא ניגשתי למועד ב´ ב-2 האחרונות): 96 אנגלית (5 יח"ל מועד א´): 95 אין מאושרת ממני, נראה לי
יום טוף! ענבל

Gil 2002

New member
והנה הציונים שלי ....

מתמטיקה - 40 לשון - 50 מחשבים 7 יחידות - 35 תנך - 30 אנגלית 55 ספרות - 45 איך , איך אני יעול להראות את הפרצוף שלי כאן בפורום אחרי ציונים כאלה , איך ??
גיל.

Amalthea

New member
מישהו נורא מרוצה פה מעצמו, לא ../images/Emo13.gif

תחזור לממ"רם! וברצינות... אנשים עם כאלו ציונים לא קיימים כנראה במחוזותינו, רק בסטטיסטיקות.

אושר מ

New member
הנה לך הסבר....

הם קיימיםב עיקר בעיירות הפיתוח ובמקומות עם מערכת חינוך חלשה יותר, ובדר"כ אין להם כסף לאוכל, שלא לדבר על מחשב ואינטרנט.

siv321

New member
לא רציתי לפתוח שרשור חדש אז....

יש לי שאלה איך אני מחשבת את הציון הסופי שלי במדעי המחשב אם עשיתי 1 יחידה באסמבלי 2 יחידות בשפת C ועוד 2 יחידות בעיצוב תוכנה?

*איתי*

New member
אני אגיד לך איך אני חישבתי

חישבתי את ה-3 היחידות הראשונות, 1+2, סתומרת 2 שליש ושליש, אחר כך למה שיצא עשיתי 60% ולזה הוספתי 40% של עיצוב תוכנה

eitan007

New member
הציונים שלי אם למישהו אכפת.

סופיים. מתימתיקה5-98 פיזיקה5-96 אנגלית-96 תנ"ך-99 היסטוריה-98 אזרחות-96 ספרות-95 לשון -98 עבודה בהבעה-100 ערבית-98

pompii

New member
ואוו.

כל הכבוד לך!!!!!!!ציונים בשמיים יש לך, פצצות,אחי!

Kgt1

New member
אני חושב שאני מדבר בשם כולנו כאשר

אני אומר: ב-ן ז-ו-נ-ה! חח סתם באמת כל הכבוד!

uv1234

New member
רק עכשיו שמתי-לב...

כל הכבוד, איתן! אחלה ציונים... תגיד, מה זה "עבודה בהבעה"? וכשתענה, תציין כמה יחידות זה גם-כן, אם לא איכפת לך... יובל

eitan007

New member
רק היום הסברתי למישהי מהבי"ס שלך.

היא עכשיו עולה ליב´ וגם אין לה מושג שקיים דבר כזה. פשוט "הנדסאים" הוא בי"ס טכנולוגי וככזה יש לו הרבה יותר אופציות למקצועות ריאליים (כל מני פרוייקטים בטכנולוגיה ומדמ"ח והשד יודע מה) אבל מה, יש לכם פחות אופציות למקצועות הומניים שונים, כמו שיש בבי"ס שלי (פילוסופיה, ספרות, היסטוריה,תנ"ך, ערבית וכו...). אחת מהאופציות הללו שאינה קיימת בבי"ס לך היא לעשות עבודה אישית (על כל נושא שבא לך) בהבעה בהיקף 1 יח"ל, במקום הבגרות בחיבור. בבי"ס שלי לדוגמא, 60% בערך עושים עבודה אישית. את העבודה בודקת המורה שלך לספרות ויש לך גם מורה מנחה שנותן לך ציון שמהווה 10% מציון, את שאר ה-90% נותנת המורה ספרות. הממוצעים בשכבה הם 91 (או משהו כזה) עבור העבודה, ו-71 סופי, עבור החיבור. אז תעשה את החשבון, מה יותר כדאי... כמובן שהעבודה דורשת השקעה מרוכזת מרובה יותר מחיבור, אבל בחיבור יש שעה שבועית של לימוד בכיתה עם מורה, ובעבודה אין כלום, ובחיבור יש מגן, בגרות, ובעבודה אין את כל זה. אני עשיתי עבודה פשוט מהנה בצורה בלתי רגילה, על נושא שמאוד עניין אותי. "האנטישמיות הממלכתית במזרח אירופה במהלך המאה ה-19 וה-20 עד המהפכה ברוסיה". העבודה לקחה לי בערך 4 שעות כל יום במשך שבוע, והיא בהיקף של 35עמ´ (למרות שדורשים בתחום של 15-20), אבל אני לא יכול להשוות את ההנאה שקיבלתי מכתיבתה לשום דבר שהייתי מקבל אילו הייתי במסלול של חיבור. יש לך עוד שאלות ?

uv1234

New member
נשמע אחלה...

הייתי שוקל ברצינות לעשות עבודה כזו אם הייתה לי אפשרות... אני מאוד אוהב לכתוב...

eitan007

New member
אני די בטוח שהייתה לך אפשרות.

פשוט לא היית מודע אליה. אבל זה היה כרוך בתסבוכת ביורוקרטית מגעילה, כי לא היו שמחים בבי"ס שיש להם כזה חכם בלילה שמתריס נגד העובדה שמכריחים את כולם לעשות חיבור, אבל אם היית מתעקש, אני בטוח שהיו מסכים לבסוף.

uv1234

New member
ושלי...

100 סופי במתמטיקה 5 97 סופי בפיסיקה 5 (קיבינימט עם פרקי-הבחירה!) 98 באנגלית 5 100 בעבודת-גמר בטכנולוגיה 5 82 בתנ"ך 2 (זה מספיק) 74 בספרות 2 (גם מספיק) 88 בחיבור (מה שגורם ל-92 בהבעה עברית 2 יחידות, כי יש לי כבר 96 בלשון) 90 בידיעת העם והמדינה 2 ממוצע ע"פ אוני´ ת"א: 110.75 ממוצע ע"פ הטכניון: 114.98 והנה הכי כיף (טוב, חוץ ממתמטיקה): 780 בפסיכומטרי, אוקטובר 2001 עכשיו רק להתקבל לעתודה, וזהו...

למעלה