יש ציונים!!!!!

Wisper

New member
תנ,ך אכזבה ! האנסין ירדו לי בו

כל הנקודות ! לא עניתי כמעט על כולו... ומה שעניתי היה לא נכון :( אז קיבלתי 80. זה מה שקורה שנותנים אנסין מבלבל.... באסה... תבינו שכל השנה הייתי טובה בתנ"ך זה מזה מבאס האנסין הזה

*איתי*

New member
חחחחח מצחיק כמה שזה עצוב....

לא נורא, לא סוף העולם (אני מקווה)..... טוב נו, אני אתעודד מהעובדה שיש לי ציון סופי 100 במתמטיקה (ולא 99 - יחי ההבדל הגדול!) ומזה שהצלחתי לעשות את הבלתי יאומן מבחינתי - לעבור 2 בגרויות של מקצועות הומניים! לא 0, לא 1! שתיים!!!!!!! ואתבעס מהעובדה שיש לי רק 81 בבגרות במחשבים 2/5 שציפיתי ליותר מזה, אז יש לי 94 סופי בכל ה-5 ו...... לקוות שהמועדי חורף יפלו לי לפני הצבא

*איתי*

New member
אני מקווה שאתה יודע כמה אני שונא

אותך עכשיו..... חח סתם סתם.. אחלה ציונים יש לך!
תן לי רק את הציונים שהספרות שלהם הפוכות לציונים שלך בהסטוריה ואזרחות ואני שמח..

*איתי*

New member
לא, 59 ו-69 ../images/Emo13.gif

וברור לי שלא התכוונת להעליב, לא נעלבתי גם, סתם צחקתי איתך.. וכן, כמו שבטח הבנת אני יותר בנאדם ריאלי מאשר הומני, אני מקווה לטוב עם ההומנים האלה, מצמרר אותי לחשוב שאני הולך ללמוד עוד פעם למקצועות האלה....

*איתי*

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

הקטע פה זה שנתנו לנו להעתיק בהסטוריה ואפילו עם כל ההעתקות הצלחתי להכשל.. אבל עזוב, אני עייף, לילה טוב

ענבל מ

New member
תשובה

[ומה כל כך מוזר?] אנגלית לא שפת אם. ציון המגן היה 96, ובבחינה הוצאתי 94. זה הכל. אין לי טיפים מלבד לתרגל. אני ממליצה בחום על הספר Take It Easy של סיונה כרמי-עמיר (נדמה לי שזה שמה). תרגל לפי הספר, והאנגלית אמורה להשתפר. בהצלחה!

pompii

New member
הציונים שלי...

לא היה לי נעים כבר, כולם כותבים ציונים ורק אני לא
אז הנה הציונים שלי הסופיים, אבל יש לי עוד את שנה הבאה, זו לא בגרות מלאה כמובן... הסטוריה-85 תנך-82 לשון-87 מתמטיקה (3 יח"ל מתוך 5)-90 וזהו, שנה הבאה יש המשך עדכון

katykr

New member
זה אומר...

שעוד לא הספיקו להזין את זה למחשב, וזה בטח יהיה שם בהמשך היום או בימים הקרובים. את לא היחידה.

eitan007

New member
ידעתי שלא תמצאו אותי.

זה לא שאני משתמש בשם בדוי, פשוט שיש לי שם משפחה כפול ש"קופלמן" זה החלק השני ואני מעדיף להשתמש רק בו בשביל לקצר.

אל אלוהים.. התעליתי על עצמי.

ידעתי שהלך לי טוב, אבל לא עד כדי כך.. הנה תעודת הבגרות שלי (ציונים סופיים): תנ"ך 93 ספרות רגיל (2 יח"ל) 90 ספרות מורחב (2 יח"ל) 97 עבודה בספרות בהיקף 1 יח"ל 100 אזרחות: 96 צרפתית 5 יח"ל: 89 אנגלית 5 יח"ל: 90 מתמטיקה 3 יח"ל: 91 לשון: 94 הבעה: 95 אמנות עיוני (3 יח"ל): 99 אמנות מעשי (2 יח"ל): 100 היסטוריה: 90 סה"כ 30 יח"ל. ממוצע בגרות אופטימלי, כפי שחושב ע"י אתר האוניברסיטה העברית: 107.2 - מאה ושבע ושתי עשיריות ציון. תודה לכל חברי הפורום על הסיוע שהענקתם לי בעת הבגרויות בספרות, תנ"ך ואזרחות. מי ייתן ותצלח דרכיכם.

rafi_mh

New member
טוב

תביא בהם ציון בינוני ותפציץ בפסיכו לילה טוב

*איתי*

New member
זה כזה לא חכם שפרסמת את זה ככה.....

ככה מספר הזהות שלך מופיע.... לא יותר כדאי פשוט לכתוב אותם?

uv1234

New member
אתה מתכוון בגלל הת.ז.?

כי לעולים חדשים (שגם להם מתחיל ב-3) יש 10 ספרות... אצלו זה פשוט ...030

למעלה