יש פה עוד סרטנים?

נ י ש

New member
יש פה עוד סרטנים?

"זה עלול להיות יום חסר סבלנות, עם קצרים קטנים בתקשורת. הירח שליט המזל שלכם יוצר היום לא מעט זוויות פעולה עם כוכבים אחרים, אבל זווית הפעולה עם אורנוס עלולה להיות הקשה שבהן: חוסר סבלנות וסובלנות, צורך בספייס וכעסים פתאומיים הם חלק ממנה. נסו לא לריב עם הסביבה, ולא לכעוס על שטויות." (האמת? אפשר יהיה לעשות העתק הדבק עבור עוד כמה ימים)

נעמי 1

New member
חשבתי ש...

בזמן שלא הייתי כאן... אכלתם סרטנים בפורום
תגידי ישר שאת מדברת על הורוסקופ

נ י ש

New member
אפרופו אוכל

אתמול ראיתי סרט מפחיד (מלחמת העולמות - החדש של שפילברג) ואחר כך היה לי קשה להירדם אז זיפזפתי ונחתתי על תוכנית אוכל של הגויים חחח והיא בישלה שם סרטן בתוך סיר מים
וכאב לי כל הגוף אבל אחר כך כשהיא פירקה לו ת'צורה (ואני צעקתי בלי אלימות) הוא היה נראה רך ולבן יפה כזה...בקיצור היא הכינה מין רוטב סרטנים יאמי כזה על פסטה. אחר כך כבר ישני כמו תינוקת

הצופה.

New member
מה זה לישון כמו תינוקת?

השתנת שוב במיטה? סתם אל תגידי אני יודע חחחחחחחחח גם אני נמאסתי על עצמי חחחחחחחח

הצופה.

New member
ואי את סרטן?

יו אלו מתאהבים ורק אחרי זה שואלים למה ושמגיע השאלה הם כבר עברו לבא בתור חחחחח אגב אם תתכופפי זה ישנה לך את הזוית עם אורנוס והכל יהיה בסדר

הצופה.

New member
אגב היתה לי פעם חברה סרטן

וכל הזמן היה לה ריח של סרטנים בין הרגליים (וטעם של נפט) שאלתי אותה אם יש קשר אז היא אמרה שהיא סתם לא התרחצה

הצופה.

New member
ואוו

אחד עומד עם חכה מנסה לדוג ולא מצליח כלום לידו אחד עומד במיים כל רגע תופס דג עם הידיים "איך אתה עושה?" את זה שואל זה עם החכה "אני מוריד את הבגד ים הדג חושב שזו תולעת ואיך שהוא מכניס את זה לפה אני תופס אותו" זה עם החכה מניח אותה בצד מוריד את הבגד ים ועומד ערום במיים זה שלידו שואל "למה אתה לא תופס אותם?" "עזוב שיהנו מססכנים?

קשוח31

New member
ניסיתי, לא היה מקום בשירשור, חחחחח

אני אומר, תנפיק עכשיו שאתה בשיא

תחזית לדגיגים../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif

זה עשוי להיות אחד הימים היותר ביתיים של השבוע. הדגיג, יצור עדין ורגיש מעין כמוהו, זקוק לאקווריום חם ומוגן, כדי שיוכל לשחות בו בלי הפרעה ולהקסים את העולם שממול. היום הזה, כדאי לנקות את האקווריום, להחליף צמחים, ובשעות הערב – אפילו לשחות בשניים.
באמת צריכה לומר לו שינקה את האקווריום

למעלה