יש פה משהיא שתארח אותי....

morgan11

New member
יש פה משהיא שתארח אותי....

יש פה משהיא שרוצה לארח אותי בביתה ??? ברחתי מהצפון אני בת"א אבל ממש משעמם לי.... אז חשבתי אוליי יש פה משהיא שתרצה לארח אותי "ונעביר יחד את הזמן" בכייף....

offנועה

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב וברוך הבא!

למעוננו הדל.. (בגברים, לאור אתמול בלילה, איפה נהגי המילוט, איפה?)
סטילטו, בואי מייד!!! יש לך הזדמנות להתגייס למלחמה ולארח מהצפון!!!!

ohadz

New member
יש פה איזה אחד

"מכור לים" שמו. הוא דווקא בעניין של לארח חבר'ה מהצפון...

הזוייה

New member
במידה ואתה מוכן

מצ"ב שרשימה אפילו מחולקת לפי אזורים, ע"מ שלא תבזבז זמן: לעשות פנלים, להוריד ת'זבל, לדפוק את השכנה (סליחה לדפוק לשכנה) שתשתוק בין 14:00-16:00. ללכת למחלקת הקפואים ולהביא עוף פרגית,טרנינג מתפורר ממדף ההלבשה. תביא שמנת מתוקה להקצפה, זאת הקופסא הקטנה עם הציור של התותים, שלא תביא כמו פעם שעברה ברוקולי המלווה בהערה בגודל באנר שתלוי על עזריאלי- שהשמנת הזו לא מיועדת להקצפה. תשתדל לא להביא 4 סטים בצבע כחול של קעריות קורנפלקס, כי גם ככה יש לי כבר את כל הצבעים. תביא סודה לשתייה במקרה של התקפת טילים, לפחות שאזכה לפיצוצים אמיתיים ולא למה שיש לך בין הרגלים שנחשב לסקאד רק שהנצרה שלו מודבקת כ"כ חזק שאי אפשר להשמיש אותה. בסשן של הירקות והפירות תבין שקיים הבדל בין פטרוזיליה לבזיליקום אפילו שלשניהם יש עלים ירוקים בשקית שקופה, תלמד לקרוא! תשלם ועד, תרענן מסכות, תוציא את הכלבים הדמיוניים החוצה, תחליף מצעים, תשים מכונה, לבן לבד- לא עם הצבעוני. אם עמדת בכל המשימות, ותצליח להגיע עד לסף הבית. ייתכן שתקבל גושפנקא עד דלת הכניסה- לשים את כל המצרכים. האמת, אחרי מה שעברתי בשבוע שעבר, אני צריכה שיארחו אותי.

morgan11

New member
אז ככה

אני מבשל מנקה אני מוריד זבל וגם מוציא את הכלב ....והורג ג'וקים, אין לי בעיה לדפוק תשכנה(אם היא עד גיל 40...) וגם לידפוק לשכנה... אני יעשה את הקניות אם ממש תהיא מפנקת אני גם יעשה לך מסאג' כל זה ועוד לא טעמת את העוגת בסקוויטים שאני מכין...וכמובן שיש עוד הפתעות....

למעלה