יש פה כאלה שהתגייסו אתמול לנ"מ?

• פותח הנושא Ufin
  • פורסם בתאריך

Ufin

New member
יש פה כאלה שהתגייסו אתמול לנ"מ?

ספרו חוויות! ואיפה אתם צריכים להיות ביום ראשון

Hayal18m

New member
נ"מ

חברי הטוב קוסדנון היבוסי התגייס ביום חמישי אאבל לא בטוח שהוא בנ"מ אם גם אתם התגייסתם ביום חמישי ואתם רואים איתכם בן אדם גבה נורא ועונה לשם נתנאל אז תצעקו קוסדנון.!!!! והוא יענה לכם ... תאמינו לי הוא יעשה לכם שמח וצדק !!! בבסיס ... היו שלום חברי היקרים .! וחוש

GremlinX

New member
נ"מ-כבוד :)

התגייסתי בחמישי והקצין מיון אמר לי שאני מאורת לנ"מ ושאני אכנס רק אם אנשים יפלו ואכן ביום שישי בבוקר החלפתי את מדי למדי א´ של חיל האוויר והצטרפתי למחלקה של נ"מ. יום ראשון שעה 9:00 בבוקר בבית השיריון או 10 בתחנה מרכזית באר שבע אז שיאללה נ"מ-כבוד

ABShit

New member
יום חמישי

גם אני התגייסתי ביום חמישי, אבל שיבצו אותי בהנדסה (זה היה חצי חצי הנדסה ונ"מ). בכל מיקרה סירבתי. דבר ראשון הנחיתו עלינו את הפינוי היום (יום שישי), כשהבטיחו לנו 5 דקות לפני זה שאנחנו משתחררים הביתה וחוזרים יום ראשון. כשסירבתי העמידו אותי יחד עם כל הסרבנים בשורה והתחילו הצעקות. אחרי הצעקות הוא נתן לנו טרטורים של מסדר ב-20 שניות ודברים כאלה. אחרי זה חלק נשברו ועלו על האוטובוס, אחרי זה הוא העיף אנשים שנראו לו בעייתיים למעצר, כאלה שרצו להיות ג´ובניקים גם טסו למעצר. רק אלה שאמרו שהם רוצים קרבי נשארו עומדים. אחר"כ העמידו אותנו מאחורה איפשהו (לא במעצר) שעה ומשהו בשמש, חלק מהזמן עם הצ´ימידן. אחר"כ קיבלנו פס הביתה, ויצא שמהאוטובוס שלי רק 8 אנשים כולל אותי חזרנו הביתה לשבת :) (כי אלה שעלו בבסיס של הנדסה, והשאר במעצר). בכל מיקרה מישהו יודע מה סיכויי להגיע לנח"ל??

למעלה