יש פה ישראלים בניו יורק?

Yaniv-DC

New member
רגע, כווולה יום רביעי...

ג'ו החליט שהוא רוצה לנסוע לניו יורק בסופ"ש, והוא החליט שאני נוסע איתו... בגלל שיום שני כבר מתוכננת נסיעה ל-kings dominion וביום שלישי אני עורך מסיבת Three years of Yaniv in DC (אם אתם במקרה בשלישי בעיר - תבואו, יש גם מופע דראג קווין) ועוד צריך לעשות קניות, לא ממש נראה לי שיש לי זמן לניו יורק בסופ"ש הזה, אבל אני מניח שג'ו ואני נסכם את הפרטים הלילה. ועכשיו ברשותכם, אני הולך להשתזף קצת. שלומות.

ליילה

New member
יניב, כנס הנה מהר....

לפני שאתה נוסע לייצר לנו עוד סוף שבוע פרוע , אני לא מבינה למה אין פה קצת חוות דעת על boy meets boy, אני מתחילה להרגיש שאני רואה תוכניות זבל לבד בפורום הזה. אז אני אתחיל הפעם, כי זה ממש היה פרק מרתק אתמול. קודם כל, טוב שמת'יו בחוץ, כי זה היה ברור שהוא ממש לא מעוניין, ולמען האמת בשלב מסויים חשבתי שהוא סטרייט. מה שיפה זה שעם התקדמות התוכנית , הסטרייטים מתחילים להפיל את עצמם, או שפשוט קשה לשחק גיי לאורך זמן, ואפילו שחקנים טובים כמו דני לא עומדים בזה, או שפשוט רגשי אשם מתחילים לפעפע בהם, ואז או במודע, או באופן פרויידיאני, הם חושפים את עצמם. גם מייקל אתמול עם הקטע הדבילי הזה שהוא פלט על בחורה, ואז היה צריך לחמוק לתרוץ עלוב של בי סקסואל, והקים עליו את כל החבר'ה, וגם דני, שמרוב שהוא ניסה לצאת אמין המציא לעצמו איזה בן זוג בניו יורק, ונפל עם זה.... לסיום, שתי תובנות, אחת - לדעתי נשאר רק סטרייט אחד בחבורה, וזה שון, ודבר שני - איפה הג'יימס הזה מצא את החברה הפוסטמה שלו, המכוערת המפגרת והאובר דרמטית הזו
זה פשוט לא ייאמן, אתמול הלבישו אותה בשמלה סקסית עשו לה תסרוקת ואיפור והיא עדיין נראתה כמו איזה פרח קיר מכוער וכפוף שלעולם לא ימצא דייט לפרום.... ולה נותנים להחליט לגבי גברים חתיכים
פשוט אבסורד

Dumbo 1

New member
לא לפדופילים בלבד!

אם כבר נכנסנו בעניין ה"טלוויזיה המציאותית" איך אפשר שלא להזכיר את American Juniors של אמש. בשעה טובה ומוצלחת נבחרה דניאל ווייט - הילדונת החמישית לקבוצה, (ולפי עניות דעתי, הצדק בהחלט נעשה).

kit k@t

New member
she is cute:)

she was the one i like best, and it was nice to see her get picked after she wasnt in the final three in any of the weeks before. kat

Yaniv-DC

New member
ולפי עניות דעתי

אמריקן ג'וניור היא דוגמה למשנתו של גינגי פרידמן - למה אסור בשום פנים ואופן לעשות מתיחת מותג. לקחו משהו מצליח כאמריקן איידול בהגשת הקציצה ראיין סיקרסט, והחליטו לעשות משהו דומה עם הילדים. במקור, פולה עבדול היתה אמורה להגיש, אך התחרטה שלושה ימים לפני הפרק הראשון, ואם אתם זוכרים - לא היה בו מנחה, אלא קריינות בלבד. מפה לשם - הסדרה התבררה כמשעממת להחליא, עד אשר התוכנית לעולי איראן בהפקת מתנ"ס אור יהודה בערוץ המקומי בכבלים בארץ היתה מרתקת יותר. שקופית השביתה בערוץ 1 נראתה טוב יותר. בקיצור, בניגוד לאמריקן איידול, ג'וניור - כבר לא תחזור.

Dumbo 1

New member
כן ולא...

אמריקן איידול היא בהחלט הצלחה גדולה. נדהמתי ואני עדיין נדהם מה"יש מאין" הזה. מדובר בגאוניות שיווקית שעוד טרם נתקלתי בה. העובדה שהצליחו לקחת פוסטמה כמו קלי קלרקסון ולהפוך אותה לכוכבת גדולה - פשוט אמריקה בהתגלמותה. דרך אגב, לא מזמן שמעתי שהציעו לה ולג'סטין מיליון דולר אם הo יתחייבו לא לעשות סרט המשך לסרט הנפל שהם כיכבו בו לא מזמן. אמריקן ג'וניור לעומת זאת היא סיפור קצת שונה. בהתחלה הייתי משוכנע שהמיקוד הוא ההורים, שזה רעיון לא רע, כמו הקלוז אפים על אביה של שנטל שמיבב בבכי בכל פעם שבתו עולה על הבמה. אחר כך התחיל העניין האמיתי שהוא בעצם הילדים. הטילור תומפסון הזאת למשל, יש לה באצבע הקטנה שלה יותר כשרון מאשר לרובן ולקליי ביחד. וכשהיא ואחותה ביחד על הבמה זאת פשוט חגיגה. ולגבי הקביעה שלך: "בניגוד לאמריקן איידול, ג'וניור - כבר לא תחזור" ההימור שלי קצת שונה - במוקדם או במאוחר הילדים עוד ישובו, ולפחות אני אמתין להם בציפייה...

Yaniv-DC

New member
מצטער...

לא ראיתי את הפרק. בתשע בערב היינו בלוריאל פלאזה, סועדים את נפשינו בחגיגת הומולדת לחבר. בשידור החוזר בחצות, היינו ב... המממ... הלכנו לישון. אבל יש את זה ב-TIVO, אז עוד נראה את זה. queer eye היה משעשע כתמיד, ומחר, יום חמישי ב-NBC יש את הפרק מלפני שבועיים עם הסטרייט השווה שהציע נישואים לחברתו, והפעם הם אפילו לא עורכים את זה לחצי שעה ומשדרים את כל השעה. בתוכנית של ג'יי לנו הם יתארחו ויעשו לו שיפוץ ויהפכו אותו לגיי לנו. מומלץ

Yaniv-DC

New member
אזעקת שווא

החלטנו לדחות את ניו יורק למועד מאוחר יותר... זה יהיה הסופ"ש הראשון שלנו ביחד, אז חשבנו שעדיף שנחקור קצת אחד את השני, שלא נצטרך לקום בבוקר וכו' וכו'. מתי שהוא בקרוב נגיע, אל דאגה.

יופי ממש נהדר../images/Emo123.gif

אחרי שכבר שיניתי תוכניות והכל כדי לפגוש אותך בNY
תעשו חיים

Yaniv-DC

New member
../images/Emo26.gif

ביום שאתה תשנה תוכניות ותגיע לניו יורק, אני מבטיח שלא משנה אם יש או אין לי חבר, אני מגיע.

מתישהו אולי עוד תצטרך לעמוד

בהתחייבות הזאת. אני זוכר דברים כאלה הרבה זמן...

mal1

New member
ותחזיק אותנו במתח? תקוותם/ן של

כל בלייני הסופ"ש השגרתיים (עיין ערך מניקות ואמהות לילדים קטנים) תלויה בך...

למעלה