יש פה ג'ינג'יות?

יש לי שלוש אחיות ג'ינג'יות,

ששתיים מהן כבר אימהות. אחת אמא לשלוש,ילדה את כולן בלידות טבעיות,ונקרעה קשות בלידה הראשונה בגלל שהמיילדת לא האמינה שהיא מתקדמת כ"כ מהר בלידה ראשונה,שתי הלידות שאחרי,ללא אילחוש וללא תפרים. הג'ינג'ית השניה אמא לשתיים,והסיפור מאוד מאוד דומה-קרעים גדולים בלידה ראשונה בגלל התקדמות מהירה,וללא חתך וללא אילחוש בשניה.

BillB

New member
מותק, תעשי שורשים לפני הלידה ../images/Emo6.gif

נראה לי קשקוש, שתים מאחיותי ג'ינג'יות - לא עברו מה שמתואר שם.

BillB

New member
נשמע לי אפילו הזוי...

זו ממש שערוריה. בשביל זה יש בעל בחדר לידה. חוץ מזה, העניין של חתך הוא מדיניות של בי"ח, ככה שזה משהו שאפשר מראש לסנן לפיו את בתי החולים. אם אין מדיניות של חתך, הרבה יותר קל להתעקש גם אם את ג'ינג'ית (ואולי דווקא לג'ינג'יות חמות קל יותר...). רק תרגעי, נראה לי הדבר הכי חשוב בלידה.

אולי בסוף יצא משהו טוב מזה שהיא

עכוזית.. בכל מקרה, אם בטעות אני אגיע בסוף ללידה רגילה אני אוודא שבעלי יעמוד צמוד צמוד וישגיח. ממש ימי הביניים.

מצחיק!!!

אני ג'ינג'ית!!! יש לי שני ילדים ולא איבדתי דם בלידות ולא קרעים ולא שום דבר ממה שמתואר שם........... שטיות!!!

nidan

New member
שום דבר ../images/Emo70.gif

אני ג'ינג'ית, ובלידה הקודמת המיילדת ניסתה במשך חצי שעה לעשות לי עיסוי פירינאום עם שמן נבט, כדי שלא תצטרך לחתוך, אז החתך כנוהל כבר לא נשמע לי הגיוני. בסוף אכן חתכו, אבל לא נקרעתי בזכות זה, ולא היה שום דבר שקשור לאיבוד דם... מקווה שגם בשני לא
מה שכן, לקח לי יותר זמן להתאושש מהתפרים מאשר לכל החברות שלי, ולכל מי ששמעתי. ממש חודשים

למעלה