יש פה אולי מישהו שתבע פעם..

unita2

New member
יש פה אולי מישהו שתבע פעם..

בעלים של כלב שנשך את הכלב/ חתול שלו? הייתי מאוד שמחה להתייעץ איתו..

unita2

New member
אוקיי, אז כמו שאמרתי

כלב של שכן שלי נשך את הכלב שלי ואני מתלבטת אם כדאי לי לתבוע אותו.. יש לי צילומים של הפציעה של הכלב, קבלה של הוטרינר שכתב שזה "שסע" - הוא לא היה מוכן לכתוב שזו נשיכה ויש לי גם צילומי וידאו של הכלב רץ ברחוב עם בעליו ללא רצועה... אתם חושבים שזה מספיק כדי להוכיח שאותו הכלב באמת נשך את הכלב שלי?! חוץ מאמא שלי והבעלים של הכלב השני לא היו עוד עדים...

חוץ מאשר להוכיח

שזה הכלב שבאמת נשך את כלבך את צריכה להוכיח גם שנגרם נזק ומהו הנזק. האם נגרם נזק?

unita2

New member
כן... עשינו לכלב שלי תפרים..

ייש קבלה מרופא זה עלה לנו כמה מאות שקלים...

Acct

New member
דברתעם בעלים של הכלב?

אולי הוא יסכים לשלם לך את הסכום שהוצאת בעד הניתוח? עדיף לסגור עניינים בלי התערבות בתי משפט וכו'... במיוחד עם אתם שכנים

unita2

New member
כן דיברתי.... זה לא מזיז לו בכלל

הוא אומר שהכלב לא נושך ולא מוכן להודות בזה (עלאק, חבר שלו היה באותו זמן עם הכלב ומן הסתם הוא יודע שהוא נשך) גם אני חשבתי שיהיה הרבה יותר פשוט לדבר איתו... אבל הבן אדם פשוט מניאק

אז הבעלים או החבר שלו היו בארוע?

שווה את המאמצ? ואת הסיכון? תתבעי ולא תזכי אז בנוסף לכל כאב הראש שלך עוד תצטרכי לשלם לנתבע

unita2

New member
לא עניתם לי...

אני חושבת שאני לא יכולה להוכיח שהכלב הזה הוא שנשך את הכלב שלי.. (אבל אמא שלי ראתה שזה הוא...) אז כדאי לי לתבוע? או איך אני יכולה להוכיח כזה דבר? אני ראיתי שתי כתבות שבוע שעבר על שני כלבים שאחד נשך אשה ואחד נשך חתול ובשניהם הכלב הואשם...

דווקא כן ענו לך

גם בשרשור זה, וגם כאן, למרות שאיש לא חייב לך תשובה, ואת אפילו לא אמרת תודה. התגובה שלך אינה במקומה.

את בהחלט יכולה לתבוע

אם יש לך עדה שראתה את הכלב נושך ...גם אם מדובר באמא שלך את רשאית להעיד אותה בבית המשפט ואם השופט יתרשם מאמינותך ומהאמינות של אימך, הוא בהחלט עושי לחייב את בעל הכלב לשלם לך פיצוי עבור ההוצאות הרפואיות שהוצאת על הכלב שננשך. ובאם יש לך ראייה מסייעת כמו צילום וידאו של הכלב הנושך מסתובב חופשי ..מה טוב לדעתי יש לך סיכוי גבוה מאוד לזכות בתביעה ...כאמור תלוי מאוד ברושם שתשאירו על השופט בבית המשפט . מותר לבת משפחה ..כולל אם להעיד לטובת בתה והעדות הזאת עשוייה להטות את הכף לטובתך ... אני הייתי תובע ..אם השכן לא מוכן לפצות ...מרצונו הטוב

למעלה