יש סיכון כלשהו בחלום צלול?

T o M e R1

New member
יש סיכון כלשהו בחלום צלול?

קרו לי המון מקרים בעבר שידעתי שאני חולם ורק לאחרונה שקראתי קצת על החלום צלול הבנתי בעצם מה זה. אבל בכל המקרים כמעט אני מתנגד לחלום הצלול..אין לי מושג למה אבל ברגע שאני מבין שזה חלום אני מנסה להעיר את עצמי ואז קורה לפי מה שהבנתי השיתוק שינה..אני מרגיש כאילו אני משותק ואני מנסה לבעוט עם הרגליים חזק חזק עד שפתאם אני מתעורר שאני מתנשף חזק ויש דפיקות לב מאוד חזקות וזה בעצם השאלה שלי..האם זה מסוכן העניין שאני מנסה להעיר את עצמי? יש לי מעין פחד כאילו אני יתקע ולא יצליח להתעורר. האם יש סיבה לזה שאני מנסה להתעורר בכח? כי בסה"כ אני מאוד רוצה את החלום צלול אבל כאילו יש איזשהי התנגדות או פחד כזה כאילו אני נבלע לאיזה עולם אחר. ואם כבר חוויה לא נעימה היה לי מקרה אחד של חלום צלול של כמה שניות שאני כאילו מגיע לאיזה בית ערבי ואז שאני קולט שזה חלום ומנסה להתעורר הם כאילו צועקים משהו בערבית כדי לתפוס אותי וזה היה חוויה ממש לא נעימה

amit469

New member
הממ

במילה קצרה לכל מה שכתבתה : לא. לאלאלאלאאלאלאלא ולא אין שום סיכונים ... זה קורה לך כל ליילה ואתה פשוט מודע ! ברגע שהחלום נגמר אתה קם . כשיש פחד פשוט תחשוב על חרב ותרצח אותו .. או רובה

silverhawk

New member
אין לך מה לדאוג

לא ניתן 'להתקע' בשיתוק שינה. שיתוק השינה הוא תהליך טבעי המתרחש מידי לילה, גם אם אתה לא מודע אליו. אם מצאת את עצמך במצב הזה, תמיד תזכור שתוך זמן קצר מאוד הוא יעבור באופן טבעי.

goldy

New member
כשאתה חולם אתה לא יודע שאתה חולם

לכן השיתוק, כדי שלא תבצע את מה שאתה חולם גם אים החלום צלול. אים השיתוק לא מלא אתה תהפוך לסהרורי \ מוכה יירח. אים החלום שלך ממש אמיתי, למשל אתה חולם שאתה מיתאמן באומנות לחימה כלשהיא
יתכן ותיתעורר בלי קשר לחלום הצלול. בכל מיקרה המצב זמני. החלומות נועדו כדי ליפתור את הבעיות איתן אנו מיתמודדים בחיי היום-יום. אם תצליח ליפתור את בעיותך ביזמן החלימה תיהיה לך שינה טובה. אים לא תצליח, למשל אתה לחוץ מיתשלום החשבונות ואפילו בחלום אתה חולם שאתה לא משלם אותם אז אתה תיעורר באמצע השינה מכוסה בזיעה קרה. מיכאן נובע שאים הערבים צועקים עלייך תיצעק עליהם בחזרה
. דיברתי על זה פעם עים מנהל אתר לחלומות צלולים, והוא אמר לי שזה ביגלל שאני מנסה להישאר במודע כשאני הולך לישון: בימקום להירדם אני מתחיל לחלום מייד. זה מפחיד ליהיות משותק ברמות שלו ייאמנו. הוא המליץ לי קודם להירדם - לא קודם להתחיל לחלום.

למעלה