יש סיכוי לקבל מתכון לבמבה?

moran008

New member
יש סיכוי לקבל מתכון לבמבה?

או משהו שהכי קרוב לזה?

חנהפ

Active member
מתכון מהיר לבמבה

קח ארנק צא מהבית לך למכולת הקרובה שלוף שקית שלם בתאבון קצר, מהיר וטעים!

Rebeccan

New member
שכחת...

יש גם מבצעים מפעם לפעם...
פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

moran008

New member
למה ההסתלבטות הזאת?

דבר ראשון אני לא גבר וחוץ מזה שמעתי בעבר על מישהי שהכינה אני לא מבינה מה הבעיה.... ברור שאפשר לקנות אבל אפשר לקנות גם עוגה מוכנה נכון? אז למה להכין?

מורן יקירתי מאז שראיתי את השאלה

בעצם בקשה שלך פניתי לכל השפים החברים שלי (וגם החברות) ולאף אחד מהם אין רעיון..... ולא שמעו על להכין במבה. אם בכל זאת תמצאי שתפי אותנו אבל נראה לי שמשהו מנסה לצחוק איתך. אני חושבת שזה צריך להעשות במכונת מיוחדת והיא תעשייתית ונכון שאפשר לקנות עוגה מוכנה וגם להכין בבית אבל במבה????????????? האמיני לי זה עוד לא שמעתי. בהצלחה בחיפוש ולא לשכוח לעדכן אבל כעת אנא הפסיקי להקפיץ את השאלה שכן אם משהו היה יודע/ת כבר מזמן היתה כאן תשובה והאמיני לי שאם היתה דרך להכנת במבה בבית זה המקום הנכון לחפש. פנינה

moran008

New member
מצטערת על ההקפצות

הכוונה לא הייתה להציק.. פשוט ההודעה נעלמת מהר לדף 2 והלאה ולא הייתי בטוחה שכולם הספיקו לראות את השאלה בקשר לפטנט, זה לא העניין.. אני לא מצפה להכין משהו שיצא אחד על אחד

שמש תמש

New member
האמת, למה לא?

אם פופקורן זה תירס תפוח אולי במבה זה בוטן תפוח? תנסי להתסכל ברשימת המרכיבים אולי תמצאי שם משהו שיתן כוון.

sher019

New member
אולי את מתכוונת לביסלי :לזה יש .

עם ביסלי יש מתכונים,אם תבקשי אקליד לך.

sher019

New member
מתכון שוקיים עוף , בצפוי ביסלי

יש לחמם מראש ל- 180 מעלות חום ,טוסטר-אובן או תנור-אפיה. מתכון שוקיים עוף בציפוי ביסלי,(ניתןלטגן שניצל עוף מצופה בביסלי) המצרכים הדרושים: 140 גרם ביסלי 6-7 שוקי עוף 1/2 כוס קמח 1 כף קורנפלור 2 כפות מים 1 כף שמן ההכנה: 1. מבשלים 7-6 שוקיים עוף בסיר עם מים וכף גדושה מלח במשך 10 דקות. מכבים את האש ומוציאים את השוקיים לצלחת.את המים מהסיר שופכים לכיור. 2. מרסקים 140 גרם ביסלי לפירורים במעבד מזון. (או שמעבירים את הביסלי לשקית ניילון יותר גדולה ומפוררים בעזרת פטיש לשניצלים).ושופכים את פירורי- הביסלי לקערית. 3. בקערה נוספת מערבבים היטב,ביחד: 2 ביצים,2 כפות מים, 1 כף שמן. 4. מכניסים לשקית ניילון את הקמח וגם 1 כף קורנפלור, להכניס פנימה לקמח את שוקי עוף בכל פעם 2 שוקיים,ומנערים, עד ששוקי העוף מצופות היטב בקמח, 5. טובלים את השוקיים בקערת הביצים הטרופות, ומסובבים אותם בבלילה לציפוי כל הצדדים . 6. בקערית פירורי הביסלי, טובלים ומסובבים ומצפים היטב את שוקי העוף 7.מניחים בתבנית נייר אפייה,ושופכים לתוכה את פירורי הביסלי שנשארו בקערה,ועל הפירורים מניחים את שוקי העוף,עם רווח בין אחד לשני. 8. אופים בטוסטר-אובן או בתנור אפיה בחום של 180 מעלות למשך שעה,ומגישים חם, מנה ריחנית וקריספית בניחוח מיוחד ונעים. שניצל מטוגן בביסלי : אפשר להכין שניצל עוף באותם חומרים ובפירורי ביסלי ולטגן בשמן במחבת.

chanit

New member
במבה = מוצר תעשייתי בלבד,

המוכן ע"י מיכשור תעשייתי. אולי הכוונה מורן, למשהו אחר?

למעלה