יש 'סיוע' ויש קרציות!

נתוש ז

New member
יש 'סיוע' ויש קרציות!

אתחיל מזה שמאז שאני משחק במשחק בהפסקות החברים מהבית ספר משחקים...וכולם מבקשים סיועים כמובן. חוץ מזה יש עוד איזה 10 חברים מירושלים שמבקשים סיועים. ידידה שלי מבקשת סיוע וחבר שלה, וחבר שלו..גם הם מבקשים ממני. האנשים שהציעו עלי שלום-->מבקשים סיוע.. אבל זהו,אנשים עברו פה גבולות!!!!!נימאס לי! אנשים שולחים לי הודעות ביחסים ש"אם אתה יהודי תרום לאחיך" מעבר לזה, אני קורא הודעה של "מרגל תמורת שכר" אני רושם את האיסי שלי, 6 מרגלים ניכנסו אלי לאיסי..ש-2 מהם מתקרצצים עלי איזה 100 פעמים ביום והם לא מבינים שאני לא צריך סיוע כרגע!!ראבק לא צריך! מעבר לכל אלה..שרשמתי את האיסי שלי בפורם אז אני מקבל הודעה ממישהו שלא מפסיק לשלוח לי הודעות של סיועים..הרג אותי! והוא 'מכריח' אותי להביא לו את זה היום,במקום עוד יום ואז זה יהיה ללא מטוס תובלה! פשוט משגע אותי "נו..מה הקטע שלך? כולה עוד 2 תורים!! יאללה תעשה טובה.." שיגעו לי את השכל אנשים..כולה רציתי לחיות בשקט. והשיא שיא שיא היה שמישהו התקשר אלי הבייייתתתהההה!! ואז אני עושה "הלו, מי זה?" והוא בלי בושה אומר שהוא בירר בפורם מה המספר מדינה שלי, בדק ביחסים וראה את האיסי שלי, שלח הודעה באיסי, ובגלל שאכלתי הוא בדק דרך האיסי את הטלפונים שלי והתקשר אלי.. וכל זה למה? כי הוא עשה עם חבר שלו התערבות על 100 שקל שהוא ישרוד שבוע בלי שהוא יחוסל,והוא רוצה שאני אביא לא סיועים כידי לעזור לו לדאוג לזה שחבר שלו לא יהרוג אותו! ראיתם חוצפה כזאת גדולה? מה זה? ולא תגידו אני מקקום 1, ולא תגידו אני בעשיריה, שלא תחשבו לרגע שאני במאייה, או במאתים ! אני דירוג 230 בערך! מה הם רוצים ממני ??? מה???????????

jon2spivak

New member
אצלי זה הפוך

כול פעם שמבקשים אני שולח ואז לא נעים להם לבקש שוב ועם מישהו מוסיף אותי אפשר סיוע אני אומר חד וחלק לא ומעיף אותו קיבינימת עם הוא מהברית אז תמיד אני שולח

jon2spivak

New member
תשאל פה הרבה מי שמכיר אותי יודע

עם סיוע שלך היה שווה משהו היית מדבר עם יש לך מדינה כמה אתה יכול לשלוח חייל 2 טנקים? סיוע שלי זה יותר מ10 מילירד אז תהיה בשקט

חחחחחחחח

אם הייתה שולח לכל מי שבברית שלך מבקש סיוע אז לא היית לך מדינה..ואני יכול לשלוח הרבה יותר מחייל 2 אחרי כמה שעות של מדינה כבר עברתי את הכוח של המדינה הקודמת..חחחחחח

לא רוצה לשבת..

1)זה שהוא שלח לך סיוע כזה זה אומר על המצב של המדינה שלך משהו.. 2)יש לו כוח של 100 מיליארד והוא נתן לך עשירית ממנו..חחחחחחח

jon2spivak

New member
אתה יודע רוצה את מספר המדינה שלי?

האמת לא שווה לי להביא לך אפילו שאין אף 1 שיחסל אותי ומי שמכיר אותי יודע

jon2spivak

New member
כי אתה מת למספר שלי

ורק בגלל זה אני לא יביא לך הרבה אנשים פה יודעים אותו

royrow

New member
כמה סיבות טובות

1. אני מבטיח שלא אבקש ממך אף פעם סיוע. 2. זה לא פייר שאתה יודע את שלי ואני לא יודע את שלך. 3. אני בערך אלפיים דירוגים פחות ממך אז אין לך מה לפחד ממני. אם זה לא מספיק אני אתן לך עוד סיבות

jon2spivak

New member
ח אני לא יודע את שלך

אבל על תתאג עוד כמה ימים אני יפרסם אותו פה

royrow

New member
מה אתה מפחד

עכשיו העלבת אותי. אתה לא זוכר 2539? או ברית גב. אנחנו חברים אז תן לי את המספר שלך.

דבר ראשון

לא היו לי חדשות במדינה יותר משבועיים.....חוץ מסיועים ששלחתי ואירועים.... פשוט אמרתי לו תביא סיוע חצי בצחוק והוא ואחרי כמה זמן הוא עושה לי נעלם לי כוח ואין לי מושג איך.....פתאום אני רואה קיבלתי סיוע.....אתה יכול לחשוב מה שבא לך לא מעניין אותי... ולא אני לא יביא לך אתה המספר שלי אז......שב בשקט. דבר שני ספיבק במאיה ויש לו יותר מ300 מליארד.... ואם אתה מקום ראשון אתה יכול לראות שלא תקפו אותי כבר שבועיים...חחחחח למרות שאתה לא שם..פחחח

למעלה