יש! סוף סוף!

wingwang

New member
יש! סוף סוף!

הלילה חלמתי חצלול :) טוב, חלמתי עד היום הרבה חלומות שבהם ידעתי שאני חולם, אבל הלילה זה היה שונה כי ידעתי איך לשלוט בחלום ואיך להגביר את הבהירות! ברגע שהבנתי שאני חולם חשבתי כל כמה זמן "הגבר בהירות", ובאמת היה שינוי, אבל עדיין לא הייתה לי שליטה מלאה בחלום ועדיין הוא היה דיי רחוק ממציאותי, למרות שהוא החלום הכי מציאותי שאני זוכר שחלמתי. ועוד יותר טוב- אפילו לא ניסיתי הלילה את השיטות! הייתי כל כך עייף שאפילו לא חשבתי על זה, פשוט נרדמתי וחלמתי... ויש לי שאלה- חלמתי את החלום בלי שניסיתי הלילה את אחת השיטות, והחלום לא היה מציאותי כמו שכולם כאן אומרים שהחלומות יכולים להיות, וגם לא ממש ממש שלטתי בחלום... והשאלה היא- אם הייתי מנסה לפני השינה את אחת מהשיטות, כמו לחזור בראש לפני השינה "הלילה אני אחלום חלום צלול" החלום היה יותר צלול ויותר קל לשליטה?

snake77

New member
כל הכבוד!!!

ורמת המציאותיות והבהירות מגיעה עם ניסיון... אז אל תדאג...

LucidGuest

New member
תשתמש בשיטות להגברת הצלילות

קודם כל כדאי שתדע שעייפות מורידה מאד את רמת הצלילות, לכן הבסיס לכל שיטות החלומות הצלולים השונות הוא שינה בת 4.5 עד 6 שעות, קימה מהמיטה למשך חצי שעה עד שעה, ולאחר מכן חזרה למיטה ונסיון להגיע לחלום צלול, השיטה הזו מבטיחה שכאשר יהיה לך חלום צלול הוא יתרחש כאשר אתה לא עייף והמוח שלך צלול ועירני עקב הזמן שהיית ער מחוץ למיטה, הדבר יבוא בדרך כלל לידיי ביטויי ברמת צלילות מאד גבוהה בחלום, לכן חלומות צלולים המתרחשים בשעות הבוקר המוקדמות (לאחר מספר שעות שינה) הם בעליי רמת הצלילות הגבוהה ביותר. כאשר חלום צלול מתרחש בתחילת השינה או כשאתה עייף מדיי אז סביר מאד שרמת הצלילות תהייה נמוכה עקב כך שאתה עדיין עייף מדיי. המוח והגוף זקוקים קודם כל לכמה שעות שינה טובות של מנוחה שרק לאחריהן הם יתנו לך להישתעשע לך עם חלומות צלולים. גם אם אתה מוצא את עצמך בחלום צלול בעל רמת צלילות נמוכה תוכל להשתמש בשיטות שונות להגברת הצלילות. קרא את פרק 4 באתר הבא, השיטות שמתוארות שם מאד יעילות להגברת הצלילות בחלום ולייצוב החלום. שיטה נוספת שלא מוזכרת שם ונחשבת מאד יעילה היא שטיפת הפנים עם מים קרים בזמן החלום. Lucid

למעלה