יש! סגרתי עם מיילדת
ויש לי כמה שאלות...

vviolet

New member
יש! סגרתי עם מיילדת
ויש לי כמה שאלות...

התייעצתי איתכן פעם לגבי לידה בבית עם SSRI
אז מסתבר שאין בעיה, גם כי המינון שאני לוקחת מאוד נמוך
איזו הקלה...
אתמול כבר הזמנתי את בריכה (דגם אקווריום המומלץ) דרך אמזון UK, נקווה שיגיע.
אז יש לי כמה שאלות לא קשורות
1. הבנתי שבתרבית שתן שעושים בהריון נבדק גם GBS, ניסיתי לחפש בתוצאות שלי אבל לא ראיתי את השם הזה, אם כתוב URINE-CULTURE NEGATIVE זה אומר שאין חיידק?
2. חיפשתי גם אם בדקו לי הפטיטיס B בעבר ולא מצאתי, מישהי יודעת איך זה כתוב ואם אמור להיות בבדיקת דם או בשתן?
3. עוד יש לי זמן אבל אני כבר חושבת מה צריך כדי למלא את הבריכה. מה היה אצלכם? הוספתם רק צינור ומחבר לברז?
4. המיילדת המליצה למרוח ויטמין E על הפרינאום. מתי כדאי להתחיל ואיך שמים? מורחים את הנוזל כמו שהוא? לא בטוחה שאני רוצה לעשות עיסוי...
זהו בנתיים, בטח יהיו לי עוד שאלות בהמשך

savvysunflower

New member
יש!!! איזו הקלה...

1. תרבית שתן שלילית=אין זיהום, לא של GBS ולא של חיידק אחר. צריך לדייק שזה לא בודק אם יש לך GBS בנרתיק או לא, זה בודק אם יש זיהום של GBS בדרכי השתן--אם יש, זה אומר שיש קולונזציה חמורה ולכן כדאי לטפל באנטיביוטיקה. אבל הבדיקה ה"קלאסית" של GBS היא משטח ואגינלי. (אבל כפי ששוחחנו פה בעבר הבדיקה מאד שנויה במחלוקת.)

2. צהבת B אמורה להיות בדיקת דם: hepatitis B. ייתכן שלא בדקו לך.

3. כן, זה הספיק, וזה לא לקח הרבה זמן למלא כפי שחששתי.

4. לא צריך לעשות מתיחות וכאלה, את יכולה פשוט למרוח את הנוזל כמו שהוא ולתת לו להיספג.

vviolet

New member
תודה חמנייה!

לגבי ה-GBS - שאלתי על בדיקת השתן בדיוק בגלל שאני יודעת שהבדיקה הוגינלית שנויה במחלוקת... אז יופי, זה אומר שלפחות בשתן לא היה לי בנתיים

יש טעם לבקש בדיקת צהבת כדי לדעם אם לחסן את התינוקת? או שסביר שאני בריאה אם אין תסמינים?

savvysunflower

New member
צהבת B יכולה להיות ללא תסמינים,

הסימנים יכולים להופיע גם 6 חד' מההדבקה... אבל, די קשה להידבק בזה, צריך לבוא במגע עם נוזלי הגוף (דם, רוק, יחסי מין), אז הסבירות שתידבקי בזה נמוכה מאד (אלא אם כן את שותה מבקבוקים של אנשים שאולי יוכלו להיות נשאים או משהו כזה...).

אני ממליצה לבדוק, זה לא יזיק.

candy77091

New member
אצלי בדקו בלי שביקשתי בבדיקות שליש ראשון

פשוט שמתי לב לזה בתוצאות שקיבלתי(חוסנתי נגד הצהבות אז שמתי לב לנוגדנים..)

210רחלי

New member
העמסת סוכר

בתוצאות יש בבדיקות שתן כללי leucocytes ברמה 500 כשהנורמה עד 10, אבל תרבית שלילית. מה זה אומר?

savvysunflower

New member
זה אומר

שאת בהריון.

לויקוציטים הם כדוריות דם לבנות, הרבה פעמים הם עולים בהריון וזה תקין לגמרי. (בהריון האחרון הלכתי לרופא גסטרו שנבהל מזה ושלח אותי לעשות תרבית, שיצאה כמובן שלילית, אבל את כבר עשית תרבית... כל רופא אחר שראיתי בהריון התעלם מזה לגמרי והמיילדות הסבירו לי שזה נורמלי להריון)

vviolet

New member
יש לכן המלצה איזה ויטמין E כדאי לקנות?

ומתי כדאי להתחיל למרוח?

dvashm

New member
עיסוי

אפשר לעשות עיסוי עם שמן שקדים, אפשר גם לקנות תערובות מוכנות בחלק מבתי הטבע, רק לוודא שאין בהן נבט חיטה (שעלול לעורר פטריות).

dvashm

New member
מתחילים סביב שבוע 34

כתבת שאת לא יודעת אם את רוצה לעשות או לא.
את יכולה לנסות ואז להחליט. יש המון הסברים באינטרנט איך לעשות.

למעלה