יש נשר בשמים

itaf10

New member
יש נשר בשמים ../images/Emo202.gif ../images/Emo79.gif

מקסים - אריק איינשטיין להפעיל רמקולים כאן

סבאאורי

New member
צהרים טובים - לוח ליולי06

בברכה לחודש טוב ונעים לכולם וגם לנציגה בשוויץ אורי

Sודית

New member
חחחח, תודה סבא'לה ../images/Emo24.gif

ושתדע לך שזה החודש הכי שווה בשנה. המלך שלי נולד ב-24 והמלכה שלו ב-30 אז תודה לך על המתנה היפה עבורם.

Sודית

New member
תגיד משו סבא.....אתה יכול אולי

לשים שם את התמונה של המלכה??? וואלה זו תהיה מתנה נפלאה......

רותם351

New member
איזה שיר!!! בעלי עדיין לא נקרא../images/Emo13.gif

סבא אורי, אז הוא קורא לעצמו ציפור זקנה...

odrie

New member
חכי חכי רותם...את צריכה לראות

את הסבא שישן איתי בלילה, איך הוא נמס לגמרי כשראה את הנכד החדש....

itaf10

New member
../images/Emo6.gif איזה עיתוי,

התפוז הזה תמיד מתעתע בנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

odrie

New member
עם סבא כזה חתיך זה גם כיף לישון

וגם כיף ...מה שאיטף אמרה.............חחחחחח לא אני אמרתי...

רותם351

New member
רוצה לשכב עם סטודנט?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

...תשלחי את הסבא לאוניברסיטה.

itaf10

New member
הגיל אינו חשוב? ../images/Emo6.gif ../images/Emo3.gif

בכל אופן נשאר סבא, נכון? וסבא לא יכול להיות סטודנט בן 20 חחחחחחחחחחחחחחח צעיר כן, אבל...

maxima

New member
רותם...בענין ציפור הזכרת לי....../images/Emo6.gif

ציפור המכנסיים שלי/חנוך לוין פעם בהיותי ילד גיליתי במכנסי כפתור כאשר פתחתי אותו ראיתי תחתיו ציפור ציפור קטנה רטובת מקור, "ילד" היא אמרה לי, "אני אביא לך את האושר הכי גדול" אחר כך נעשיתי נער וליטפתי בלילות את הציפור, היא פרשה כנף כל הלילה, רוטטת מסר עצור, את כל תיקוותי תליתי בציפור, "נער" היא אמרה לי " "אני אביא לך את האושר הכי גדול" ציפור מכנסי השבת שלי ציפור תחתוני המתוחים זמיר מנגינת הלילות שלי דרור חלומותי הנשיכחים בא היום נעשיתי גבר, יצאתי בלילות עם הציפור, והייתי מוצא לה טרף, פה חור וגם שם איזה חור והיא ניקרה ללא מעצור. "גבר היא אמרה לי " "אני אביא לך את האושר הכי גדול" שנים חלפו הזדקנתי, היא נעשתה קצת עייפה הציפור, פה ושם היה כבר צורך להושיט לה יד ולעזור, לפעמים היא היתה מתנמנמת בחור, "חבר" היא אמרה לי"תעיר אותי כשיבוא האושר הגדול" ציפור מכנסי השבת שלי ציפור תחתוני המתוחים זמיר מנגינת הלילות שלי דרור חלומותי הנשיכחים עכשיו הכל כבר עבר. ובמכניסי עוד רועדת ציפור, ציפור קטנה מצומקת, כל הלילה רועדת מקור, ודימעה יבשה בקצה המקור, "סבא" היא אומרת לי "טעיתי אתה יכול לסגור את הכפתור"

itaf10

New member
מקסימה, מקסים, תודה שהבאת

לנו את הציפור של חנוך לוין
טוב להזכר חחחחח

itaf10

New member
מוקדש לסייח הרוקד

הבנתי שכדורגל לא המקצוע החזק שלך, אולי כדורסל כן? מה דעתך על הקליעה הנפלאה הזו? שים לב! כאן

Sודית

New member
יווווווווווווווווווווווווווווו, סבא

סבא אורי מקסים ביותר. איזה מתוקי אתה, איזה נשמה. יווווווו, אני לא יודעת איך להודות לך. איזה כייף לי, אני מיד הולכת להדפיס את זה. בחיי שעשית לי שמחה גדולה, תודה לך איש יקר.

למעלה