יש נהגי אוטובוס כאן?

מצב
הנושא נעול.

natnea city

New member
יש נהגי אוטובוס כאן?

יש נהגי אוטובוס כאן?
אז ככה שלום לכולם אז ככה אני כבר תקופה ארוכה שאני נכנס לפורום הזה בתור אחד שפשוט חולה אוטובוסים וכזה אני גם עניתי לכמה מן ההודעות שלכם כאן אבל בכל אופן אני שם לב שכל הזמן אתם מצלמים אוטוסים ותחנות ישנות וכזה שזה יפה וטוב השאלה היא יש כאן נהגים בינכם הכוונה לנהגי אוטובוסים וכל דבר שקרוב לזה? אני עובד בתור נהג הסעות וכרגע בתהליך לקבלת רשיון לאוטובוס עברתי שלב א הייתי במבדקים ומחכה לתשובסה אם אעבור רק קרוס ולימוד אני רוצה לדבר אם נהגים שעברו שהיום עובדים בזה וכזה מה עדיף אגד או חברה פרטית? יש לי שכן שאמר אם אני יעבור הוא ינסה לארגן לי עבודה באגד תיור ונופש אבל אני יותצא רוצה ללכת לכיוון של חברה פרטית כי אני יותר מעדיף את החברות הפרטיות בגלל טיולים אני רוצה לעבוד בטיולים כל יום מקום אחר ואנשים שונים וכזה ולא אנשים שממהרים לעבודה וכאלה שזה גם נחמד אבל כל היום על אותו קו זה משגע ככה אני בהסעות וזה משגע אותי מאוד. ולאלה שנכנסו ושאלו אני מעדיף יותר את האוטובוסים הבין עירונים כגון המאן רויאל קלאס או VOLVO B12 וכאלה אלה אם צורת החללית וכזה זהו אני הרבה זמנן חושב לרשום כאן הודעה משלי והנה עשיתי זאת אז יום טוב והעיקר שיש פורום כזה...

ברוך הבא ! מרצדס מס' 1 !!!

יש נהגי אוטובוס כאן?
אז ככה שלום לכולם אז ככה אני כבר תקופה ארוכה שאני נכנס לפורום הזה בתור אחד שפשוט חולה אוטובוסים וכזה אני גם עניתי לכמה מן ההודעות שלכם כאן אבל בכל אופן אני שם לב שכל הזמן אתם מצלמים אוטוסים ותחנות ישנות וכזה שזה יפה וטוב השאלה היא יש כאן נהגים בינכם הכוונה לנהגי אוטובוסים וכל דבר שקרוב לזה? אני עובד בתור נהג הסעות וכרגע בתהליך לקבלת רשיון לאוטובוס עברתי שלב א הייתי במבדקים ומחכה לתשובסה אם אעבור רק קרוס ולימוד אני רוצה לדבר אם נהגים שעברו שהיום עובדים בזה וכזה מה עדיף אגד או חברה פרטית? יש לי שכן שאמר אם אני יעבור הוא ינסה לארגן לי עבודה באגד תיור ונופש אבל אני יותצא רוצה ללכת לכיוון של חברה פרטית כי אני יותר מעדיף את החברות הפרטיות בגלל טיולים אני רוצה לעבוד בטיולים כל יום מקום אחר ואנשים שונים וכזה ולא אנשים שממהרים לעבודה וכאלה שזה גם נחמד אבל כל היום על אותו קו זה משגע ככה אני בהסעות וזה משגע אותי מאוד. ולאלה שנכנסו ושאלו אני מעדיף יותר את האוטובוסים הבין עירונים כגון המאן רויאל קלאס או VOLVO B12 וכאלה אלה אם צורת החללית וכזה זהו אני הרבה זמנן חושב לרשום כאן הודעה משלי והנה עשיתי זאת אז יום טוב והעיקר שיש פורום כזה...
תמיד תזכור את העובדה הזו ותמיד תדע שמרצדס יספק אותך יותר מכולם ! ה0404 הוא האמין מכולם ! לצערי בארצנו קונים זבל וחבל. שיהיה לך בהצלחה בקורס ומאחל לך שיהיו לך המון שנים של חויות על הגה האוטובוס ! שלך, אביתר.

../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifאתה מכיר את הסיסמה ???

תמיד תזכור את העובדה הזו ותמיד תדע שמרצדס יספק אותך יותר מכולם ! ה0404 הוא האמין מכולם ! לצערי בארצנו קונים זבל וחבל. שיהיה לך בהצלחה בקורס ומאחל לך שיהיו לך המון שנים של חויות על הגה האוטובוס ! שלך, אביתר.
אתה מכיר את הסיסמה ???
אוטובוס זה מרצדס ורק מרצדס
מה שלא מרצדס - זה לא באמת אוטובוס אלא סתם "כאילו" אוטובוס !!!

זה לא אותו אוטובוס ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מרצדס
יופי חבר ,אז למה אגד קונים מאן מודל נידר פלור כמו של [דן] ?
זה לא אותו אוטובוס

יש הבדלים רבים ! מע' קפיצים שונה, מערכות דלק שונות פרי פיתוח בלעדי של "אגד" ו...אפילו גיר שונה ! השוני הבולט ביותר: לאגד 313 כו"ס בעוד לאוטו של דן רק 263 כו"ס בגלל חיפה וירושלים. אתה צודק: המאן הוא אוטו זול יחסית ולכן קונים אותו אך לטעמם של הרבה נהגים בירושלים - מדובר בכשלון. לא הם קובעים מה יקנה ואגד לא תוציא הון עתק על מרצדס היקר למרות שלטווח בינוני וארוך אין מה להשוות ! לא אני המצאתי את הפתגם "אם אוטובוס איננו מרצדס אזי הוא לא אוטובוס" אך המציאות מוכיחה אט-אט שיש המון-המון בשר משובח בפתגם זה. עקוב אחר דיונים קודמים בפורום זה וראה מה קורה למאן בדן לאחר 10 שנים ומה לא קורה למרצדס באגד לאחר 15 שנה... אחה"צ נפלאים לך, שלך, אביתר.

mister K

New member
מרצדסים של סופרבוס ונתיב אקספרס

האם המרצדסים הבינעירוניים היפים של סופרבוס הם גם מדגם 0404? נדמה לי שהמרכב שלהם הוא מתוצרת VANHOOL אבל אני לא בטוח. גם לחברת "נתיב אקספרס" יש אוטובוסים כאלו. לאגד יש מספר מרצדסים מדגם 0404 עם מרכב של VANHOOL, אלו מהסדרה 84-94X-01. והם נראים בדיוק כמו ה-0404 האחרים עם המרכב מתוצרת "הארגז" או "מרכבים".

לא. הדגם שם הינו הדגם הפשוט.

האם המרצדסים הבינעירוניים היפים של סופרבוס הם גם מדגם 0404? נדמה לי שהמרכב שלהם הוא מתוצרת VANHOOL אבל אני לא בטוח. גם לחברת "נתיב אקספרס" יש אוטובוסים כאלו. לאגד יש מספר מרצדסים מדגם 0404 עם מרכב של VANHOOL, אלו מהסדרה 84-94X-01. והם נראים בדיוק כמו ה-0404 האחרים עם המרכב מתוצרת "הארגז" או "מרכבים".
לא. הדגם שם הינו הדגם הפשוט.
אין לסופרבוס אוטובוסים מסוג 0404. אך גם לסופרבוס מובטחת הצלחה עם המרצדסים. שוב אני מדגיש: הבעיה של מרצדס היא המחיר המופרז אך לדעתי יש תמורה למחיר זה. צריך לשנות את החקיקה בארץ ולאפשר למרצדסים לנוע לפחות 25 שנה. 15 שנה זה מגוחך ומתאים ל- מ.א.ן ול- וולוו אך המרצדסים לא צריכים לסבול מזה. והראיה לכך: מרצדס 0305 מודל 1980 שהורדו מהכביש ללא שום הצדקה. כשהם הורדו מהכביש התגלה ... שהשסי כמעט חדש ושהמרכב במצב מעולה !!!! ממש ארץ חלם פה וחבל מאוד !

עופר14

New member
מרצדס מספר 1

מרצדס מספר 1
אביתר תמיד תזכור זאת 280 SU מספר 1

מצב
הנושא נעול.
למעלה