יש משהו שמפחיד אותי

VampireLust

New member
יש משהו שמפחיד אותי

חשבתן לעצמכן מה יהיה כשההורים שלכן ימותו, אם אין לכם אחים/ הקשר איתם נוראי ואם לא תמצאו בן זוג מתאים שלא רוצה ילדים כמוכם ותישארו לבד בעולם אז... מה לעשות במצב כזה? איך לא מרגישים לבד במצב כזה? מה אם לא מוצאים חברים ממש טובים? חשוב לציין שגם במצב כזה אני לא אהיה מוכנה לעשות ילדים מעדיפה פי מיליון להיות רווקה זקנה ובודדה עם כלבים (מעדיפה כלבים על פני חתולים) מאשר להיות נשואה עם ילדים

Bogen2

New member
גם אותי

גם לי אין משפחה למעט אימי היקרה...ומסביבי-כולם בסוף יקימו משפחות משלהם. אין ממש מה לעשות עם זה. אני לפעמים מייחלת לבן זוג עם משפחה משלו אבל לא בונה על זה או משהו.

מארי 10

New member
בטח שחשבתי - ../images/Emo5.gif אפילו לאחרונה ../images/Emo189.gif

חס וחלילה הורי חיים
אבל בתור אחות לאח נכה במוסד (אוטיסט+נכות פיזית). ויש לי חצי אחות מנישואיו הראשונים של אבא שהיא גדולה ממני בעשור. אנחנו נפגשות פעם ב.. לא גדלנו ביחד ולעולם לא יהיה לנו לדעתי קשר אחרי מותם... אז נכון שאני נשואה ומקוה שאחיה עם בעלי לתמיד. יש הבטחה כזו? לא. יש הבטחה שחלילה לא אאבד אותו או הוא אותי ? לא. בכל סיבה שהיא מוות, לא עלינו או פרידה לא עלינו.. מה שמחזק אותי שיש לי חברות ואני יודעת ליצור לעצמי מספיק אנשים שקרובים אלי כדי לא להיות בודדה... גם פה זה אישי. יש יש אנשים שמוקפים והם מרגישים עדיין בדידות לעומת אנשים שחיים לבד ויודעים למלא היטב את חייהם. זה הסמל היחידי שעולה לי כרגע
רררררררררררר
בהחלט המחשבה שהורי לא יהיו או שלא יהיו צלולים וכו'.. מטרידה אותי. ולהתמודד לבד, גם מטריד אותי.

keiko

New member
אני מעדיפה לא לחשוב על זה

וגם מעדיפה להסתמך על העובדה שאחת הסבתות רבות שלי חיה עד היום ולהניח שלמשפחה יש תוחלת חיים מאוד ארוכה
כמו כן אני לא ארצה להקים משפחה..יש לי חברים וזה בהחלט מספיק לי.

ערגלית10

New member
חברה שלי טובהטובה

היא בת יחידה ובאמת לבד אבל אני מסכימה איתה שלהביא ילדים ולהשקיע חיים שלמים במשהו שאתה הכי לא רוצה בעולם בשביל שאולי יהיה מי שיטפל בך כשתהיה זקן, אם תגיע לגיל זיקנה, זה לא רק התעללות עצמית אלא גם אכזרי כלפי הילוד שלך שאתה מעניק לו כבר מגיל אפס תפקיד עתידי כזה. יש מש]חוץ מאוד קרובות ששם הילדים יטפלו בהורים ויש משפחות שממש לא כאלה וזה לא קרה ולא הולך לקרות שיהיה טיפול בתוך המשפחה. אין ערבויות לשום דבר וזה נכון שזה מפחיד אבל איזה מין סיבה זאת להביא ילדים????

מארי 10

New member
בואי נגיד ערגלית - שזוהי לא סיבה להביא ילדים

מפחד מזיקנה/ממוות ומנכות. לא סיבה מספיק להביא ילד לעולם. סיבה טובה להביא ילד לעולם היא - כי רוצים להביא. ורוצים לעבור מסע של הורות.

כמוני כמוך

הקשר עם האחים שלי לא משהו, וכנראה שהיתמות תהיה שלב חדש וקשה בחיים שלי. אני לא בטוחה שקיום ילדים תמיד עוזר בעניין הזה. מה גם שהבאת ילדים לעולם כרוכה בידיעה שהם עצמם יסבלו מאובדן בחייהם...
די עגמומי לחשוב מחשבות כאלה, לכן אני מעדיפה בינתיים לחיות את ההווה.

e s t a h

New member
זו בהחלט לא מחשבה נעימה

אך אני חייבת לציין שאני לא עוסקת בה ביומיום. אותי, להבדיל, הרבה יותר מטרידה בריאותם של יקירי והחשש שיקרה להם משהו. כנראה בגלל שאני יודעת כמה קשה לטפל באהוב חולה וחלילה להיפרד ממנו בטרם עת. חוויתי זאת בעבר וממש לא בא לי להיות במקום הזה שוב...

קודם כל יפה שאת לא מוכנה להביא ילדים רק כדי

להבטיח לעצמך פיליפינים לעת זיקנה; יש המון אנשים שכן עושים את זה. דבר שני- אף פעם אל תפחדי מלהיות לבד. הוריי תמיד היו ממש מבוגרים ואבי ז"ל נפטר בשנה שעברה. עם אח אחד שלי אין לי קשר ועם השני כן, אבל בכל מקרה אני חיה שנים בארץ רחוקה ואי אפשר לומר שאנחנו משפחה חמה ומלוכדת. חברים טובים דווקא יש לי, אבל רובם המכריע מבוגרים ממני בשנים. כלומר, אני בול במצב שמפחיד אותך, ואני ממש, אבל ממש מאושרת.

luliy

New member
זה מטריד את מנוחתי על בסיס יומי

אני כל-כך קשורה אליהם שאני נחרדת מהמחשבה שיום אחד..... ומזה ההורים שלי פוחדים. שהם לא יהיו ואשאר לבד. ואני לא בנאדם חזק רגשית. יש לי אח אחד שאני שנים לא בקשר איתו. אנחנו נפגשים כי ההורים מזמינים אותו לארוחות שישי-שבת. ברגע שהם לא יהיו גם זה יגמר. אמא שלי מכירה אותי ויודעת שבמצב כזה אני פשוט... אשתגע מבדידות. ובאשר לחברות? הן הרי תקמנה משפחה וכל אחת (ובצדק) תדאג לתא המשפחתי שלה ולא לי. ידיד שלי שהתחתן לפני בערך שנתיים אין זמן לנשום. עבודה+תאומים בני שנה. אז אני לא סומכת על חברים וחברות שידאגו לי.

dotandvir

New member
בסופו של דבר אדם הוא לבד

גם במערכת יחסים קיימים חלקים שבן הזוג לא יכול להגיע אליהם ולהרגיע אותם. אני מסתמך רק על עצמי ולא על אף אדם אחר. חברים יקרים ישארו יקרים לי בכל מצב ומקרה ואני תמיד שמח לפגוש חדשים אבל בסופו של יום רק אני דואג לעצמי. דותן

בדיוק. תמיד אמרתי שאדם הוא תמיד לבד

וזה ממש לא דבר רע כמו ש,משום מה, רוב האנשים חושבים.

כן, חשבתי על זה הרבה פעמים

הקשר שלי עם שני האחים שלי הוא טוב אבל כרגע אנחנו חיים ב-3 מדינות שונות. כמובן, לא בטוח שאמצא בן זוג וגם אם כן, אין בטחון שאשאר איתו כל החיים. אני סומכת על עצמי שעכשיו אני חיה את החיים שאני רוצה לחיות, יש לי הרבה תחומי עניין ויכולת להיות לבד לזמנים ארוכים, תמיד יש לי מה לעשות, ויש לי גם כמה חברים קרובים. אז כל זה הוא ערובה לבריאות טובה, כך נדמה לי, ואני מקווה שאוכל להתמודד עם מצב שבו לא יהיו לי הוריי יותר ואולי גם אסבול מבדידות גדולה מזו שאני חווה היום, שבאה לפעמים אבל רוב הזמן אני לא מרגישה בודדה.

ואני גם עוסקת בזה היום פחות מאשר בעבר

כי אני מעדיפה לחיות את הרגע ואני די מאמינה שאוכל להתמודד עם קשיים כשהם יגיעו, לא צריכה לדמיין ולחיות אותם כבר עכשיו.

שווה להשקיע בקשרי חברות

אפשר להיות מאוד בודדים גם כשיש הורים, אחים וילדים, אין ביטחונות בקשרים בינאישיים גם אם הם קשרים ביולוגיים. לדעתי, שווה להשקיע בקשרים חבריים, ואם אפשר למצוא גם קשר זוגי בנוסף, זה אפילו עוד יותר טוב. אני לא חושבת שלהיות נשואה ועם ילדים זו ערובה נגד בדידות, אבל זה עלול לפעמים להסיח את הדעת ממצב כזה.

7575

New member
חברות ????

הרי אנחנו מדברים על הזקנה לא,החברים מזדקנים ביחד אתנו,ואז מה ? אנשים תתעוררו,שום אדם שבעולם למעט בן או בת אוהבים,וכמובן מקרים יוצאים מהכלל,לא יהיה מוכן לשבת למשך שעה אחת על מנת להשגיח על חולה דמנציה,אפילו לא הכס הקדוש.מוכן לתת לכם את זה חתום שחור על לבן תאמינו לי אני חי את זה יום יום,אני דואג לטיפולה של אימי במרחק 4 שעות טיסה,אין חינם,לכל דבר יש מחיר.אנשים שהיו חברים 50 שנה לא יתרמו דקת עבודה ללא תשלום.אבל כסף ברוך השם זאת לא הבעיה,הבעיה למצוא מישהו שלא לוקח את הכסף לכיסו שלו,ומשתמש בו בתבונה אך ורק לרווחתו של הנזקק,את זה תצטרכו למצוא.

ערגלית10

New member
גם אתה לא יושב לידה אפילו במשך שעה

"אין חינם" " לכל דבר יש מחיר" אז כנראה הכסף כן מדבר, מצחיק לשמוע הטפות בנוגע לנושא ממישהו שמטפל באמא שלו בשלט רחוק מארץ אחרת חחחחחחחחח העיקר שיהיה בריאות שלמה לאמא ולכולם, זה הכי חשוב!

טאסנים

New member
לעיתים אין ברירה,

מה עושים אם הילדים חיים בארה"ב ב-state אחר? זה הרי לא כמו בארץ. כנראה שזו בעייה גם לקשישים שיש להם ילדים.

ערגלית10

New member
לא מזלזלת בעשייה..

להיפך, מעריצה אותה. אבל לא אוהבת הטפות ונפחדות בסגנון "בלי ילדים לא יהיה מי שטפל בכם!! תתעוררו! כסף זה כלום, אפחדלא יישב איתכם ששעה" אבל..הנה אני מטפל באמא שלי מארץ אחרת בעזרת כסף."

למעלה