יש משהו שלא מובן לי

StaffordshirE

New member
יש משהו שלא מובן לי

מה כ"כ מיוחד ביום שישי ה13? מישהו יכול לספר לי את ההיסטוריה של היום הזה?

StaffordshirE

New member
אחרי שקראתי את הכתבה

אני אנסח את השאלה שלי, למה זה מסוכן לעשות סיאנס ביום שישי ה13? ועוד שאלה שלא ממש קשורה, קראתי באיזה אתר שאם מפזרים מסביב למיטה אפשר של עצים שרופים ובבוקר מגלים את האותיות א,ה,ו,י זה מסוכן. תמיד ידעתי שבדרך כזאת מגלים אם יש שדים בבית, אבל אף פעם לא שמעתי על מקרה כזה שמגלים אותיות, ומה כ"כ מסוכן בזה.

I am a freak

New member
על השיטה הזו לא שמעתי.

כנראה עיוות של הדרך מהקבלת לזהות אם יש מזיקים בבית שלך. אנשים מקוריים, אין מה להגיד.

.m

New member
באמת שניסיתי להתאפק, אבל...

ועכשיו, אחרי שנרגעתי - אוי, כמה שטויות אפשר לכתוב ב-6 פסקאות...(ממתי שלייה היא "גוש בשר של חתול שיוצא אחרי הלידה"???) הדבר הנכון היחידי בכל גיבוב השטויות הזה, הוא שהמשפט "שמע ישראל ה' אלוהנו ה' אחד", אכן נחשב ביהדות כמגן מפני שדים ומזיקים אחרים. StaffordshirE, אני ממליצה לך להתחיל באתר של כרמית. תוכל למצוא פה מאמרים מרתקים לרוב
ובאופן כללי, לא להאמין לכל שטות שנכתבת ברשת. כדאי תמיד להצליב את זה עם עוד 2 מקורות.
mai

StaffordshirE

New member
חח אני די חדש בזה

וחוץ מזה...האתר הזה היה בקישורים של הפורום, אז חשבתי שהוא די אמין

.m

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

שב, תרגיש בבית, צלילים כבר מכין קפה... כמו שכתבתי - האתר של כרמית הוא מקום טוב להתחיל בו. ומומלץ תמיד לחפש עוד הצלבות במקומות אחרים, ולא להסתמך על מקור אחד.
mai

I am a freak

New member
התאר הזה בקישורי הפורום

אוי ואבוי. בין האתרים היותר מטופשים שיצא לי לקרוא לאחרונה. תשכחי לרגע מהמידע, ההתנסחות ואופן הכתיבה הילדותי- לחש להורדת גשם- שם כתוב שצריכים להגיד אותו כשרואים עננים וממש עוד שניה יותר גשם, כדי שהוא יעבוד. ראית את הקטע הזה
אני בטוח שלא, כי אחרי קריאת עוול כזה, מבינים כמה דברים. אודה לך אם תסבירי לי בדיוק איפה ראית את האתר הזה בקישורים- כנראה זה שקוע שם עוד לפני שקיבלתי לניהול את הפורום הזה. תודה מראש, הפריק.

StaffordshirE

New member
אז ככה

האתר נמצא בקטגוריה של "אתרים ישראלים" ובבקשה, אני חוזר ואומר (שים לב זה חוזר ואומר ולא חוזרת ואומרת), אני לא בת

I am a freak

New member
אני ממש מצטער, איש

פשוט, יש לך shir בשם משתמש וחשבתי שאתה בת שקוראים לה "שיר" לא יודע למה, אינטואיטיבית. אני ממש מצטער. הפריק.

למעלה